PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یه برنامه رو ساین کنیم.

صفحه ها : [1] 2 3

بیلچه
31-05-2007, 18:33
سلام بر همه ی دوستان.

بالاخره تونستم آموزش ساین کردن را به فرمت PDF در بیارم با حجم استثنایی 400 کیلوبایت. این PDF دارای 14 عکس هست که حتما شمارا در یاد گیری کمک میکنه.فایلهای مورد نیاز برای ساین هم در حجم کاملا استثنایی 600 کیلوبایت برای همه ی بچه های گل P30گذاشتم .تغییرات اساسی در این آموزش دیده شده.شما دیگه لازم نیست به محیط CMD برید.فکر نکنم راهکاری از این راحتتر پیدا بشه.
این آموزش ها را در سایت های مختلف آپلودکردم که اگه لینکی خراب بود از یکی دیگه استفاده کنید و فرقی باهم ندارند .

ممنون
تیر 86

آموزش ساین کردن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ابزار آلات ساین کردن :

تپل
31-05-2007, 18:52
توضيحات به اين پيچيده اي را حتما بايد با شكل بگي تا جور بشه.

بیلچه
31-05-2007, 20:12
توضيحات به اين پيچيده اي را حتما بايد با شكل بگي تا جور بشه.
سلام:20:
دوست عزیز.:20:
من از همچین آدمایی خیلی خوشم می یاد که عیب یه چیزو رک و راست می گن.:31:
در مورد حرف شما باید بگم من در مورد این عمل ساین کردن تو سایت های فارسی چیزی پیدا نکردم :41:و این رو خودم به فارسی ترجمه کردم و منابع اصلی بسیار افتضاح تر از من این مطلب را ارائه کردند.:31:

در مورد عکس هم اگه دوستان به من برنامه معرفی کنند که از اسکرین عکس بگیره ممنون می شم.:40:

البته اگه دوستان فکر می کنند لحن من گنگ هست بگن تا اصلاحش کنم.:11:

ممنون:11:.

بیلچه
31-05-2007, 22:47
how to sign
signing
ساین
ساین کردن
چجوری ساین کنم
چطوری ساین کنم.
نحوه ی ساین کردن
learn sign
learn how to sign
what is sign
ساین کردن چه جوریه
ساین کردن اصلا چی هست
sign
sain
sin
saining
sining
سین کردن
سین
آموزش ساین
آموزش سین
آموزش سایگن
ساینینگ
unsign
آنساین
انساین
symbian sign
برنامه های ساین نشده
برنامه های آنساین
برنامه هی انساین
can i myself sign unsign file
is there any way to sign unsign file
how to sign unsign sumbian application
utility needed to sign unsign file
sis unsign file

دوستان نوشته های بالا هیچ اعتباری ندارد و تنها یک سری کلمات کلیدی برای سرچ کردن است. اگه شما هم کلماتی به ذهنتون رسیده بزارید.من خودم که تو این سایت سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم.

ali111122223333
01-06-2007, 08:16
یه فایله pdf فارسی هستش
من تو یکی از همین تاپیکای اینجا گرفتم دوباره پیداش کردم لینکشو می زارم

ali111122223333
01-06-2007, 10:06
اینم لینک دانلودش download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali111122223333
01-06-2007, 10:16
در مورده عکس گرفنن از اسکرین هم کلید print screen رو روی کیبردت بزن بعد تو برنامه ای مثل paint پیستش کن
امیدوارم منظورتو درست فهمیده باشم!!!

بیلچه
01-06-2007, 10:42
اینم لینک دانلودش download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.

خیلی ممنون فایل pdf که معرفی کردید را دانلود کردم.یه مقدار قسمت آخرشو ( کدی که باید توی cmd اجرا کنیم ) را بد توضیح داده بود ولی تصویر های خیلی خوبی داشت .
از راه نمایتون در مورد عکس گرفتن هم ممنون .من به مرور این مقاله را عکس دار خواهم کرد.
در ضضمن باید بگم شما با نصب برنامه ي devcertreque در پوشه ای که این برنامه نصب شده یک فایل pdf هست که در صورت داشتن مشکل می تونید یا مطالب بیشتر به آن مراجعه کنید.

ممنون.

Saman-tci
01-06-2007, 11:52
بیلچه جان فکر نمیکنی جای تاپیکت درست نیست ..؟ اموزش ساین کردن توی تاپیک برنامه های کاربردی ...!!!!!!!

بیلچه
01-06-2007, 13:12
طوری نیست کلنگ جان می یاد درستش میکنه .

می گم جای مناسب براش کجاست ؟
کلوپ گوشی ؟؟؟؟
در خواست برنامه ؟؟؟؟
موبایل ؟؟؟؟؟
یا شاید هم تراش ؟؟؟؟

بیلچه
04-06-2007, 10:02
در صورتی که یک برنامه ساین نشده روی گوشی نصب شود این پیغام هنگام نصب داده میشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p990
04-06-2007, 11:34
شديدا ممنون.واقعا متشكرم .

M.etallic.A
04-06-2007, 14:57
قسمت آخر رو تصحیح میکنم :

فایل signsis و cer و key رو بریزید مثلا در درایو D . بعد وارد محیط داس میشید ( RUN >> CMD ) بعد تایپ کنید D: و بعد signsis تا برنامه signsis اجرا بشه. حالا تایپ کنید :

signsis -o -s -v d:\file unsgin.sis d:\file sign shode.sis d:\file.cer d:\file.key 1111

به جای file unsign اسم فایل ساین نشده رو بنویسید. به جای file sign اسم فایلی که قراره ساخته بشه رو بنویسید. به جای 1111 هم پسوردی که موقع ساختن فایل csr دادید رو وارد کنید.

بیلچه
04-06-2007, 17:26
قسمت آخر رو تصحیح میکنم :

فایل signsis و cer و key رو بریزید مثلا در درایو D . بعد وارد محیط داس میشید ( RUN >> CMD ) بعد تایپ کنید D: و بعد signsis تا برنامه signsis اجرا بشه. حالا تایپ کنید :

signsis -o -s -v d:\file unsgin.sis d:\file sign shode.sis d:\file.cer d:\file.key 1111

به جای file unsign اسم فایل ساین نشده رو بنویسید. به جای file sign اسم فایلی که قراره ساخته بشه رو بنویسید. به جای 1111 هم پسوردی که موقع ساختن فایل csr دادید رو وارد کنید.

خیلی ممنون از این که مطلب منو خوندین .

کارهایی که شما میگین درسته ولی اینجوری یه ذره سخت می شه و کدی که باید تو cmd اجرا کنی طولانی می شه.
در ضمن هر کی مثل شما وارد باشه مشکلی از این لحاظ پیدا نمی کنه.

من خودم تحقیق کردم این o -s -v که بعد signsis می نویسن چی کار می کنه . و پی بردم اگه ننویسی هم مشکلی نداره.

ممنون.

بیلچه
06-06-2007, 15:37
یک خبر جدید و متاسفانه بد

فایل cer شما بنا به اطلاعات رسیده 6 ماه بیشتر اعتبار ندارد.
تاریخ انقضای این فایل هنگام دانلود فایل از سایت مربوطه قابل مشاهده است. exp.date

hamilton
06-06-2007, 22:54
سلام:20:
دوست عزیز.:20:
من از همچین آدمایی خیلی خوشم می یاد که عیب یه چیزو رک و راست می گن.:31:
در مورد حرف شما باید بگم من در مورد این عمل ساین کردن تو سایت های فارسی چیزی پیدا نکردم :41:و این رو خودم به فارسی ترجمه کردم و منابع اصلی بسیار افتضاح تر از من این مطلب را ارائه کردند.:31:

در مورد عکس هم اگه دوستان به من برنامه معرفی کنند که از اسکرین عکس بگیره ممنون می شم.:40:

البته اگه دوستان فکر می کنند لحن من گنگ هست بگن تا اصلاحش کنم.:11:

ممنون:11:.

دوست عزیز شاید خود من جزء اولین کسانی بودم که در دوسایت فارسی نحوه sign کردن برنامه های UIQ3 را شرح دادم.که در یکی از این سایتها به همراه تصویر و کاملا دقیق و قدم به قدم که هر کسی با هر سطح دانشی قادر خواهد بود از آنها استفاده کامل را ببرد.اگر مدیران سایت اجازه بدهند و این کار تبلیغی برای آن سایت به حساب نیاید لینک آنرا خواهم گذاشت تا مورد استفاده قرار بگیرد.ولی برای اینکار باید مدیران با گذاشتن لینک آن سایت موافقت کنند.

بیلچه
07-06-2007, 11:00
دوست عزیز شاید خود من جزء اولین کسانی بودم که در دوسایت فارسی نحوه sign کردن برنامه های UIQ3 را شرح دادم.که در یکی از این سایتها به همراه تصویر و کاملا دقیق و قدم به قدم که هر کسی با هر سطح دانشی قادر خواهد بود از آنها استفاده کامل را ببرد.اگر مدیران سایت اجازه بدهند و این کار تبلیغی برای آن سایت به حساب نیاید لینک آنرا خواهم گذاشت تا مورد استفاده قرار بگیرد.ولی برای اینکار باید مدیران با گذاشتن لینک آن سایت موافقت کنند.

سلام .
اگه اون آدرسی که می خواین بزارین باید حتما توی اون سایت ثبت نام کرد که فکر نکنم صحیح باشه بذاری.
اگه هم ثبت نام نمی خواد بذار من خیلی دیدم از این چیزها تو این انجمن ها که اصلا طرف تاپیک برای این کار زده.

اگه هم فکر می کنی ریسکه حداقل آدرسشو برای خودم بی زحمت بفرست بیام ببینم چجوریه ؟

alimohammadi
08-06-2007, 18:43
دوست عزيز سلام

فقط خواستم ازت تشكر كنم به خاطر اين همه توضيح. بابا عجب حوصله اي! دستت درد نكنه و موفق باشي.

مرسي

بیلچه
08-06-2007, 19:04
تاپیکخلوت بشه بد نیست. پاک شود.

بیلچه
09-06-2007, 16:47
دوستان اين برنامه رو داشته باشن
اين برنامه كار شما را از قسمت cmd راحت ميكنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار با این برنامه بسیار راحت هست و فقط شما باید آدرس فایل های خودتون رو بهش بدین همین. البته این برنامه هم احتمالا مثل برنامه SIGNSIS یک بار مصرف هست و شما باید همیشه یک نسخه ی دست نخورده از آن را پیش خودتون نگه دارید.
در ضمن از بين عزيزان اگه برنامه مشابه به اينو دارند بذارن چون يه ذره برنامه ش بيريخته. من قبلا يه خوشكل ترشو داشتم..

راستي ناقلاها 65 بار دانلود كرديد دفرار....

reza117
10-06-2007, 20:23
سلام بچه ها من ADL unsign رو قبلا روی گوشی نصب کرده بودم سه روز مانده بود که وقتش تموم بشه اون رو ساین کردم و ساین شدش رو روی گوشی نصب کردم ول باز اختار تریال می داد؟؟ کل نرم افزار را دوباره پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون پیغام رو میداد. به نظرتون مشکلم چیه؟ گوشیم p990i اصلیه

بیلچه
11-06-2007, 09:15
سلام بچه ها من ADL unsign رو قبلا روی گوشی نصب کرده بودم سه روز مانده بود که وقتش تموم بشه اون رو ساین کردم و ساین شدش رو روی گوشی نصب کردم ول باز اختار تریال می داد؟؟ کل نرم افزار را دوباره پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون پیغام رو میداد. به نظرتون مشکلم چیه؟ گوشیم p990i اصلیه

ساین کردن هیچ ارتباطی با کرک کردن برنامه و غیره نداره.
برنامه ی ساین نشده اصلا روی گوشی نصب نمی شه و همچنین برنامه ای هم که unsing نباشه اصلا ساین نمی شه .

ساین کردن تا اونجایی که من می دونم اینه که وقتی یه برنامه کرک می شه مشکلاتی براش پیش مییاد و برای حل این مشکل از ساین کردن استفاده میشه. البته اینو یه جایی خوندم و منبع معتبری ندارم.

شما میشه یک مقدار دقیقتر مشکلتونو بگید.

M.etallic.A
11-06-2007, 10:22
تمام برنامه هایی که برای گوشی های سیمبین نوشته میشن باید به تایید شرکت سیمبین برسن تا این شرکت اون برنامه رو برای همه imei ها ساین کنه و برای این کار شرکت سیمبین یه پولی از شرکت سازنده نرم افزار میگیره.

ولی بعضی شرکتها برنامه هاشون رو ساین نمیکنن ( معمولا ورژن یک یا نسخه های آزمایشی ) برای استفاده از این برنامه ها شرکت سیمبین سایت symbiansigned رو راه اندازی کرد تا هر کسی بتونه برنامه unsign رو برای imei خودش ساین کنه و البته با مسئولیت خودش. یعنی اگه این برنامه ویروسی بود یا مشکلی رو برای گوشی ایجاد کرد صاحب گوشی خودش مسئوله چون موقع ساختن فایل cer تو یه قسمتی از شما این مورد رو سوال میکنه و شما باید قبول کنید.

reza117
11-06-2007, 14:08
ممنون پس اینجو که من فهمیدم من نباید انتظار داشته باشم نسخه کرک نشده نرم افزارم(advance divice manager
) با ساین شدنش از terial در بیاد باید دنبال کرکش بگردم. فکر نمی کنم کرکش هم گیر بیاد. شما نسخه کرک شدش رو ندارین

بیلچه
11-06-2007, 18:57
ممنون پس اینجو که من فهمیدم من نباید انتظار داشته باشم نسخه کرک نشده نرم افزارم(advance divice manager
) با ساین شدنش از terial در بیاد باید دنبال کرکش بگردم. فکر نمی کنم کرکش هم گیر بیاد. شما نسخه کرک شدش رو ندارین

من اسم این برنامه رو هماصلا نشنیدم. آخه اصلا تو کار برنامه برای uiq3 نیستم .
بیا به تاپیک زیر اونجا همه uiq3 ای هستند.

تمام برنامه هایی که برای گوشی های سیمبین نوشته میشن باید به تایید شرکت سیمبین برسن تا این شرکت اون برنامه رو برای همه imei ها ساین کنه و برای این کار شرکت سیمبین یه پولی از شرکت سازنده نرم افزار میگیره.

ولی بعضی شرکتها برنامه هاشون رو ساین نمیکنن ( معمولا ورژن یک یا نسخه های آزمایشی ) برای استفاده از این برنامه ها شرکت سیمبین سایت symbiansigned رو راه اندازی کرد تا هر کسی بتونه برنامه unsign رو برای imei خودش ساین کنه و البته با مسئولیت خودش. یعنی اگه این برنامه ویروسی بود یا مشکلی رو برای گوشی ایجاد کرد صاحب گوشی خودش مسئوله چون موقع ساختن فایل cer تو یه قسمتی از شما این مورد رو سوال میکنه و شما باید قبول کنید.

خیلی ممنون از اینکه هوای مارو داری.

مرسی و ممنون.

aminitalia
20-06-2007, 09:15
لطفا اگر كسي مي تونه اين برنامه رو براي من ساين كنه
imei:353640012286718
TY1 Screen Saver

Satrikon
20-06-2007, 20:39
دستت درد نکنه بیلچه جون

بیلچه
20-06-2007, 21:08
TY1 Screen Saver

شما فردا ظهر پنج شنبه برنامه یا حد اقل فایل cer تون رو همین جا تحویل بگیر.

دستت درد نکنه بیلچه جون

قربان شما.:8::10::11::10::5::20::31::10:

بیلچه
21-06-2007, 10:06
TY1 Screen Saverاین هم خدمت شما این فایل cer شما که تا تاریخ 21.12 2007 اعتبار دارد.
دانلود 3 کیلو بایت:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم برنامه شما ساین شده.

دانلود 27 کیلو بایت.

در ضمن آموزش ساین کردن ویرایش شد.

arash_x5_sss
21-06-2007, 14:23
سلام خدمت آقای بیلچه سرور و سالار سایت
من برنامه sign شده advance call manager و advance device lockواسه p990 رو میخواستم اگه لطف کنی
imei:35959300-697
ممنون میشم

arash_x5_sss
21-06-2007, 14:28
شرمنده اشتباه شد imei:35959300-697293-0

بیلچه
21-06-2007, 18:08
من همين امروز برنامه رو براتون ساين . مي كنم.

شما خود برنامه رو از آدرس زير دانلود كنيد . چون فقط كركش نياز به ساين كردن داره . و كركش حجمي نداره.

شما هزار تا برنامه با هزار تا imei هم اينجا بذاري ما برات ساين مي كنيم مشكلي نيست.

بیلچه
21-06-2007, 18:32
اينم فايل cer شما :

اينم كرك برنامه ي advance call manager

برنامه ي advance device lock ورزن آخريشو براتون پيدا كردم.

اين خود برنامه :

اينم كركش كه براي شما ساين شده هست .

aminitalia
21-06-2007, 22:04
این هم خدمت شما این فایل cer شما که تا تاریخ 21.12 2007 اعتبار دارد.
دانلود 3 کیلو بایت:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم برنامه شما ساین شده.

دانلود 27 کیلو بایت.

در ضمن آموزش ساین کردن ویرایش شد.

دست گلت درد نكنه راستي اين وبلاگ من هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بیلچه
22-06-2007, 14:16
دست گلت درد نكنه راستي اين وبلاگ من هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواهش می کنم.

می گم نری تو وبلاگتون بنویسی برنامه ساین میکنیم بعد بیای اینجا برنامه ها رو بذاری :27:
بی خیال شوخی می کنم.

راستی یه 3-4 دفعه رفتم تو وبلاگتون این پیغام رو میده.

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>
Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

بیلچه
22-06-2007, 15:23
پست اول تاپیک که حاوی مطالب آوزش ساین بود ویرلیش و غلظ یابی کامل شد.

ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند.

همچنین ممنون از 70 نفری که دانلود کردند وخودشان ساین کردن را یاد گرفتند.

reza117
22-06-2007, 16:45
سلام مشكل من رو كه قبلا ديديد. مشكلم حل شد و مي خواستم اينجا براي بقيه كه اين مشكل رو دارن بگم ... همه برنامه هايي كه آپلود شدن و همراه كركند احتياج به ساين ندارند فقط كرك اونهاست كه بايد ساين بشن. كه من اشتباها خود برنامه رو ساين مي كردم. ممنون از همه بچه هايي كه مي خواستن بهم كمك كنن....موفق باشين (بيلچه ..... متاليكا و....)

arash_x5_sss
22-06-2007, 16:55
آقا خیلی گلی به مولا

بیلچه
24-06-2007, 10:02
سلام مشكل من رو كه قبلا ديديد. مشكلم حل شد و مي خواستم اينجا براي بقيه كه اين مشكل رو دارن بگم ... همه برنامه هايي كه آپلود شدن و همراه كركند احتياج به ساين ندارند فقط كرك اونهاست كه بايد ساين بشن. كه من اشتباها خود برنامه رو ساين مي كردم. ممنون از همه بچه هايي كه مي خواستن بهم كمك كنن....موفق باشين (بيلچه ..... متاليكا و....)

خدا را شکر مشکلتون حل شد.

قربان شما . قابلی نداشت . بازم کاری داشتی از ما دریغ نکن.

arash_x5_sss
24-06-2007, 19:35
آقای بیلچه واقعآ بابت کمکتون نمیدونم چطوری باید تشکر کنم:11:
بازم یه زحمت دیگه من برنامه smart movie رو میخاستم با sign اون البته میگن باید version قبلی اونو بریزی بعد جدیدشو .اگه میشه راهنمایی بفرمایین.همچنین divx payer
البته نگین که خیلی تنبلم چون من win ام مشکل داره و 2 روزه تموم سعی کردم sign کنم اما error میده
یه دنیااااااا ممنون

بیلچه
24-06-2007, 20:11
آقای بیلچه واقعآ بابت کمکتون نمیدونم چطوری باید تشکر کنم:11:
بازم یه زحمت دیگه من برنامه smart movie رو میخاستم با sign اون البته میگن باید version قبلی اونو بریزی بعد جدیدشو .اگه میشه راهنمایی بفرمایین.همچنین divx payer
البته نگین که خیلی تنبلم چون من win ام مشکل داره و 2 روزه تموم سعی کردم sign کنم اما error میده
یه دنیااااااا ممنون

سلام.

قابل نیست.

شما این دو تا برنامه را با هم می خواین چی کار ؟ جفتشون یه کار می کنند.

به نظر من divx خیلی بهتره . آخرین ورژنش هم 0.88 هست خیلی توپ .

رایگان هم هست .

نمی خواد کرکش کنند گناه پای خودشون بنویسن .

تازه ساین شده هم هست .

البته این تاپیک تاپیک درخواست برنامه نیست ولی خوب چه کنیم همه ی پی 30 سرای من است .

بیا به آدرس زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست 19

اگه کانورتور خوب هم می خوای بهترنش همون جت آیدیو هست ورژن جدیدش خیلی بهتر از کانورتور اسمارت مووی هست.

arash_x5_sss
25-06-2007, 19:20
آقای بیلچه من دیگه کاملا در برابر شما از خجالت بخار شدم
:40: :40: :40: :40: :11: :11: :11: نمیدونم چطوری تشکر کنم
سعی میکنم دیگه به خودم اجازه ندم تا وقتتونو بگیرم

بیلچه
25-06-2007, 20:09
آقای بیلچه من دیگه کاملا در برابر شما از خجالت بخار شدم
:40: :40: :40: :40: :11: :11: :11: نمیدونم چطوری تشکر کنم
سعی میکنم دیگه به خودم اجازه ندم تا وقتتونو بگیرم

بابا بی خیال من که کاری نکردم.

شما اگه در خواستی دارین با من در مییون بذارین . هر جایی که دوست داری . پبام خصوصی . یا همین جا .

ali111122223333
26-06-2007, 22:47
چه عشقولانه!!!

jasgary
30-06-2007, 16:23
درضمن در صورت گذاشتن يه برنامه ساین نشده با imei خودتون حد اکثر تا مدت 3 روز (تضميني) برنامه رو ساين شده همين جا تحويل بگيريد.يا حداقل فايل cer مربوط به خودتونو تحويل بگيريد.

salam
kheyli mamnoon ke be mardom komak mikoni
mamnoon misham manam komkam koni
gooshim p990i hast va IMesh : 359593006402979
advance divice luck
advance call manegare

بیلچه
30-06-2007, 23:08
salam
advance divice luck
advance call manegare
سلام.
عضویتتون مبارک.
خیلی دوسن دارم این تفنگ m16 ای که دست این یارو تو آواتوره منه دستمبود می زدم دلو روده مدیریت سایت سیمبین ساینو می ریختم برون. ارور میده:
Request DevCert

This applies to Symbian OS v9 only
Your request has failed. Reason:
Your are not enabled to request DevCerts. Please contact the system administrator.

یه چند روز صبر کن. شاید درست شد.

یه اکانت دیگه هم تو سایتشون ساختم بازم نشد.

USERNAME : beelcheh
PASSWORD : qwerty12345@

felan bye
.

ali6589
01-07-2007, 18:09
با سلام خدمت دوستان عزیز.
اگر میشه بگین برای برنامه advance call manager بعد از sighn کردن crack برنامه چگونه میشه برنامرو رو p990 ریخت ، باید اول خود برنامه رو بریزیم بعد کرکشو یا بالعکس یا باید کار دیگه ای انجام بدم،اگه میشه کامل برام تشریح بدین،واقعآ ممنون میشم
در ضمن اگه میشه برنامه sms spam manager رو لینکشو برام بزارین،لطف میکنین ممنونم.

بیلچه
01-07-2007, 20:58
با سلام خدمت دوستان عزیز.
اگر میشه بگین برای برنامه advance call manager بعد از sighn کردن crack برنامه چگونه میشه برنامرو رو p990 ریخت ، باید اول خود برنامه رو بریزیم بعد کرکشو یا بالعکس یا باید کار دیگه ای انجام بدم،اگه میشه کامل برام تشریح بدین،واقعآ ممنون میشم
در ضمن اگه میشه برنامه sms spam manager رو لینکشو برام بزارین،لطف میکنین ممنونم.

برای این گونه برنامه ها باید اول خود برنامه رو نصب کنین بعد کرکشو نصب کنین.

salam
advance divice luck
advance call manegare

پی گیر کار شما هستم هنوز سایتشون درست نشده.

bandary
04-07-2007, 07:48
من یه agile messenger 3.86 دارم که تا الان کرکش رو پیدا نکردم و مدت 7 روزه هم تموم شده و الان احتیاج به کرک داره میتونم با ساین کردنش بدون کرک ازش استفاده کنم یا اول باید کرک کنم بعد ساین؟

بیلچه
04-07-2007, 13:13
ساین کردن ربطی به کرک کردن نداره.

تنها ربطی که میتونه داشته باشه اینه که معمولا کرک برنامه ها را باید ساین کرد.

تازه از این مهمتر اینه که تااطلاع ثانوی هیچ احد و واحدی نمی تونه تازه شروع به ساین کردن کنه چون سایت مربوطش فعلا تعطیله.

حالا این برنامه چی کار می کنه . بگو شاید دیده باشمش.

bandary
05-07-2007, 21:40
این برنامه یه مسنجر توپ هست که msn ,icq google ,yahoo رو ساپورت میکنه که جدیدترین ورزنش 3.86 هست که 7 روز کار میکنه و از کار مییافته خیلی بهش احتیاج دارم و تا الان هم هیچ کرکی براش پیدا نکردم

M.etallic.A
05-07-2007, 23:36
برنامه +im هم این کارو میکنه و کرک هم شدس.

bandary
06-07-2007, 05:03
میتونی لینکش رو برام بزاری خیلی احتیاج مبرم دارم

بیلچه
06-07-2007, 08:46
پست اول تاپیک ویرایش اساسی شد .

آخرین اخبار سایت symbiansigned.com

Web site maintenance and Developer Certificates

Please be aware that the Symbian Signed web site is currently undergoing some essential maintenance works. This is affecting the performance of the web site and we apologise for that.
Developer Certificates are provided for testing purposes only and not for distribution purposes. This is clearly stated in the terms and conditions signed up to by all users. If you require Developer Certificates for testing an application you are developing please send an email with the following information to symbiansigned@symbian.com (symbiansigned@symbian.com)
Subject: Developer Certificate enable request:
User name
First Name Last Name
Application Name
Application Version
Company Name
Company Address

mkh-n71
09-07-2007, 08:38
بیلچه جان لطفا برام فایل cer بساز با این iemi:358369002093208

mkh-n71
09-07-2007, 08:40
تا کی اماده میشه

mkh-n71
09-07-2007, 08:49
این کلمه جواب میده make cer file

بیلچه
18-07-2007, 10:15
هااااااااااااااااااا من که نفهمیدم چی میگه ولی انگار خبره خوبیه :

SYMBIAN SIGNED WEB SITE SCHEDULED MAINTENANCE PLANNED FOR WEDNESDAY 18-JULY

The Symbian Signed web site has been undergoing a hardware upgrade to address recent performance issues. We are now ready to migrate all data and make the new system live. As the volume of data is quite large, this will take an estimated 15 hours and require the site to be unavailable, hence it will carried out as follows:

symbiansigned.comwill be unavailable to ALL USERS for approximately 15 hours commencing 1200 GMT (i.e. 1300 British Summer Time) on Wednesday the 18-July-2007.
Upon successful migration, the site will be available to TEST HOUSES, SELF CERTIFIERS and those COMMERCIAL COMPANIES who have currently been enabled to create Developer Certificates.
By the end of the week we expect to enable Developer Certificate creation for all EXISTING accounts.
We anticipate account registration will return in the near future.

M.etallic.A
18-07-2007, 11:22
نوشته تا 15 ساعت دیگه آماده میشه.
بعد زیرش نوشته الان بطور آزمایشی راه افتاده.

یکی تست کنه ببینه جریان چیه ؟

Saman-tci
18-07-2007, 11:42
من رفتم هنوز اجازه نمیده .....

kayvan_1370
20-07-2007, 15:11
آقا واقعا ممنون از زحماتی که برای اعضای سایت می کشید!
من برنامه Quick Office 4 رو از همین سایت گرفتم اگه میشه خواهشا برای من ساینش کنید!
فقط ببخشید که من نتونستم برنامه رو بزارم چون از اینترنت نفتی استفاده می کنم نمیتونم به این راحتی ها آپلودش کنم!
اینم از IMEI من: 355506011646970

Saman-tci
21-07-2007, 08:59
دوستان سایت Symbiansigned باز شد .......
اگه کسی فایل Cer میخواد سریع بره دانلود کنه تا دوباره سایتشون قاطی نکرده .............

Nikolas_95
22-07-2007, 00:42
اره باز شده،اما اجازه نمیداد توش ریجستر کنم با آیدی بیلچه جان رفتم داخل،خودش والید بودن فایل رو تا 2008 میگه هست اما وقتی دانلودش می کنم و بقیه مراحل رو میرم موقع نصب رو گوشی گیر میده،میگه یا تاریخ اون گذشته یا تاریخ گوشیت اشتباه هست،تاریخ گوشیم هم به روزه.نمی دونم چیکارش کنم!
مشکل از منه یا از سایت؟

M.etallic.A
22-07-2007, 10:22
من شنیدم مراحل ساین کردن عوض شده... من خودم تست نکردم ولی تو موبایلستان یکی نوشته بود باید یه ایمیل بزنی به symbiansign و اسم برنامه و مشخصات خودت رو بنویسی اگه تایید شد فایل رو برات میفرستن.

Saman-tci
22-07-2007, 12:03
نه محمد جان اون برای اون موقعی بود که سایت اشکال داشت .....

Nikolas_95
22-07-2007, 16:52
امروز امتحان کردم،مثل اینکه مشکل حل شد،کار کرد
امیدوارم دوباره مشکل به هم نزنه

kayvan_1370
22-07-2007, 16:56
سلام من به یک مشکل جدی برخوردم.
برنامه ها را خودم ساین کردم ولی موقع نصب این اخطار رو میده:
Application is for development use only .Continuing installation my cause serious problems to your device.Continue? yes or no
معنیش هم این میشه که این برنامه فقط برای پیشرفت است.ادامه دادن نصب آن ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات جدی برای دستگاه شما بشود.ادامه؟ بلی - خیر.
راستش من که جرات نکردم نصب کنم!
میخواستم ببینم آیا این اخطار رو یرای شما هم میده یا نه؟
اصلا من برنامه رو نصب کنم یا نه؟!
برنامه من هم Quick Office هم ورژن 3 و هم 4 است.

zest
22-07-2007, 23:02
با سلام من یه 5700 گرفتم.قبلا 5500 داشتم برنامه هاشو ساین کرد./حالا که همون فایلهای ساین شده رو میخوام رو این گوشی بریزم این ارور رو میده:unable to install constrined by certificate ایا به دیلیل اینه که imi این گوشی با اون فرق میکنه؟به هر حال شاید بتونید کمکم کنید.سایت ساین هم که دیگه جواب نمیده

M.etallic.A
22-07-2007, 23:45
آره دیگه برای اینه که imei هاشون با هم فرق دارن. الان مشکلش برطرف شده و جواب میده.

kayvan_1370
23-07-2007, 15:40
سلام من به یک مشکل جدی برخوردم.
برنامه ها را خودم ساین کردم ولی موقع نصب این اخطار رو میده:
Application is for development use only .Continuing installation my cause serious problems to your device.Continue? yes or no
معنیش هم این میشه که این برنامه فقط برای پیشرفت است.ادامه دادن نصب آن ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات جدی برای دستگاه شما بشود.ادامه؟ بلی - خیر.
راستش من که جرات نکردم نصب کنم!
میخواستم ببینم آیا این اخطار رو یرای شما هم میده یا نه؟
اصلا من برنامه رو نصب کنم یا نه؟!
برنامه من هم Quick Office هم ورژن 3 و هم 4 است.

کسی نیست جواب ما رو بده؟

Nikolas_95
24-07-2007, 15:09
کسی نیست جواب ما رو بده؟

گوشیت چیه؟معمولا رو خود گوشی های نوکیا آفیس هست،من رو گوشی قبلیم آفیس پاک شد رفتم از سایت خود نوکیا دانلود کردم،اگه از سایت خود نوکیا دانلود کنی با خیال راحت می تونی نصب کنی

kayvan_1370
24-07-2007, 17:50
ان 73 - بله روش بود ولی خراب شد!
آقا رو سایت نوکیا هم رفتم در این صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خبری از آفیس 3 توش نبود!
شما که دانلود کردی اگه میشه برام آپلود کنید!
خیلی ممنون میشم اگه این کارو کنید!

بیلچه
24-07-2007, 18:27
آقا واقعا ممنون از زحماتی که برای اعضای سایت می کشید!
من برنامه Quick Office 4 رو از همین سایت گرفتم اگه میشه خواهشا برای من ساینش کنید!
فقط ببخشید که من نتونستم برنامه رو بزارم چون از اینترنت نفتی استفاده می کنم نمیتونم به این راحتی ها آپلودش کنم!
اینم از IMEI من: 355506011646970

اینم فایل cer شما : ( اعتبار تا : 24.01 2008 )

اینم فایل key :
با رمز 12345

به زودی برای شما برنامه ی ساین شده را می ذارم .

موفق باشید.:40:

بیلچه
24-07-2007, 18:28
بیلچه جان لطفا برام فایل cer بساز با این iemi:358369002093208

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم فایل key :

بیلچه
24-07-2007, 18:29
salam
advance divice luck
advance call manegare

اینم فایل key :

بیلچه
24-07-2007, 18:52
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من میخواستم برنامه ای رو ساین کنم ولی متاسفانه سایتی رو که باهاش ساین میکردم ایراد داره اسم سایتش هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش حالا از شما سوالی داشتم که آیا شما هم از همین سایت ساین میکنید ؟
در غیر این صورت اگر ممکن هست شما برای من این برنامه رو ساین کنید

اینم آدرسش :
اینم کد گوشی :
IEMI CODE : 353640019250030
با تشکر فراوان از شما

اینم فایل cer شما : ( اعتبار تا : 26.01 2008 )

اینم فایل key :

کد:

موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیلچه
24-07-2007, 18:53
سلام میشه خوههش کنم برنامهguardian v2رو برام ساین کنین همون که خودتون تو سایت برنامه های کاربردی گزاشتین ممنون
356260010737237 imei

کد:

اینم فایل key :

کد:
کد:

موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nikolas_95
24-07-2007, 21:52
ان 73 - بله روش بود ولی خراب شد!
آقا رو سایت نوکیا هم رفتم در این صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خبری از آفیس 3 توش نبود!
شما که دانلود کردی اگه میشه برام آپلود کنید!
خیلی ممنون میشم اگه این کارو کنید!

درست میگید،متاسفانه برای n73 به صورت رایگان نذاشته
به قیمت EUR 37.50 میفروشه!
حالا اونی که دانلود کردی از کچا بوده؟سایتش مطمئن هست؟اگه از جای مطمئنی دانلود کردی استفاده کن

kayvan_1370
25-07-2007, 16:10
بله از همین جا گرفتم ولی ساین نشده بود.
تا قبل از اون هم مشکلی نداشت ولی بعد از ساین کردن این اخطار ها رو میده.

با تشکر از بیلچه جان که زحمت کشیدند. :11:
بیلچه جان میخوام ببینم بعد از ساین کردن دادن پیغام ( Application is for development use only .Continuing installation my cause serious problems to your device.Continue? yes or no
معنیش هم این میشه که این برنامه فقط برای پیشرفت است.ادامه دادن نصب آن ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات جدی برای دستگاه شما بشود.ادامه؟ بلی - خیر.) در هنگام نصب روی گوشی عادی هست یا نه؟!!!:17:

بیلچه
26-07-2007, 11:33
بله از همین جا گرفتم ولی ساین نشده بود.
تا قبل از اون هم مشکلی نداشت ولی بعد از ساین کردن این اخطار ها رو میده.

با تشکر از بیلچه جان که زحمت کشیدند. :11:
بیلچه جان میخوام ببینم بعد از ساین کردن دادن پیغام ( Application is for development use only .Continuing installation my cause serious problems to your device.Continue? yes or no
معنیش هم این میشه که این برنامه فقط برای پیشرفت است.ادامه دادن نصب آن ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلات جدی برای دستگاه شما بشود.ادامه؟ بلی - خیر.) در هنگام نصب روی گوشی عادی هست یا نه؟!!!:17:
ممنون.

من یادم هست بیش از 50% برنامه هایی که روی گوشی نصب می کردم اول کار یک پیغامی می داد. من همیشه ok می زدم. فکر کنم همین پیغام شما بود . ولی الان گوشیم پیشم نیست که 100% بتونم جواب بدم.

ولی فکر کنم مشکلی پیش نمی یاد.

موفق باشید :40:

rainysky50
26-07-2007, 11:40
بیلچه جان برنامه ی rotateme رو برام ساین بگردان.imei:353964010

بیلچه
26-07-2007, 11:48
بیلچه جان برنامه ی rotateme رو برام ساین بگردان.imei:353964010

کد imei باید 15 رقم باشه . شما بی زحمت یه چکی بکن.

بیلچه
26-07-2007, 11:51
آقا یه درخواست دارم .

اگهکسی مشکلی نداره یه چند تا اکانت در symbiansigned بسازه . چون من روزی 1 بار که یه درخواست می دم محدودیت ایجاد می شه.

ممنون.

rainysky50
26-07-2007, 12:38
بیلچه جان hmei من اشتباه بود.این درسته: 353964010501674 در ضمن نرم افزار rotate me رو برام ساین کن.

Nikolas_95
26-07-2007, 14:30
ممنون.

من یادم هست بیش از 50% برنامه هایی که روی گوشی نصب می کردم اول کار یک پیغامی می داد. من همیشه ok می زدم. فکر کنم همین پیغام شما بود . ولی الان گوشیم پیشم نیست که 100% بتونم جواب بدم.

ولی فکر کنم مشکلی پیش نمی یاد.

موفق باشید :40:

بله درسته بیلچه جان درست می فرمایند،من هم خیلی از برنامه ها که نصب می کنم ارور های مختلفی می دهند و اگه از سایتی که دانلود کردم مطمئن باشم ok می کنم.

یه سری به اینجا بزن امیدوارم مشکلت حل بشه

Nikolas_95
26-07-2007, 15:04
آقا یه درخواست دارم .

اگهکسی مشکلی نداره یه چند تا اکانت در symbiansigned بسازه . چون من روزی 1 بار که یه درخواست می دم محدودیت ایجاد می شه.

ممنون.

وقتی میخوام اکانت بسازم و گزینه register now را میزنم این پیام را میده
Access denied

Either your session has been expired (the session expires after a period of inactivity) or you do not have rights to enter this section of the website.

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dr007
26-07-2007, 18:22

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام ..اقا اين برنامه تو مرحله اخر كه go رو ميزني يه لينك ميده ...؟

بیلچه
26-07-2007, 18:44
وقتی میخوام اکانت بسازم و گزینه register now را میزنم این پیام را میده
Access denied

Either your session has been expired (the session expires after a period of inactivity) or you do not have rights to enter this section of the website.

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله درسته . من هم همین الان رفتم اجازه ی ساخت اکانت جدید نمی ده.

ولی حالا یه مشکل جدید پیش اومده . من با این فایل های cer جدیدی که سایت می ده نتونستم هیچ برنامه ای رو ساین کنم. همه ی تلاشمم کردم. از cmd رفتم . از این برنامه های خودکار رفتم . از فایل های bat رفتم. ساین نمی شه . می نویسه :

could not verify signature with know algorithm, existing.
verification failure , invalid signature .

dr007
26-07-2007, 18:50
با سلام مجدد...اقا براي من از sing sis.exe ايراد ميگيره اينم error

the application failed to initilize properly (0xc0000135). click on ok to terminate the application

بیلچه
26-07-2007, 18:51

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام ..اقا اين برنامه تو مرحله اخر كه go رو ميزني يه لينك ميده ...؟

بله درسته . این برنامه کار آدمو در مرحله ی cmd راحت می کنه.

البته من در آموزش اول تاپیک راهی رفتم که نه به این برنامه نیاز بشه نه به محیط cmd .:18:

اونم استفادهاز فایل های bat هست .

dr007
26-07-2007, 19:00
اخه من از طريق ي فايله اموزشي ديگه به اين مرحله رسيدم براي شما رو هنوز نخوندم

بیلچه
26-07-2007, 19:00
با سلام مجدد...اقا براي من از sing sis.exe ايراد ميگيره اينم error

the application failed to initilize properly (0xc0000135). click on ok to terminate the application

این ارور کجا می یاد و با انجام چه کاری ظاهر می شه ؟

من قبلا توضیح داده بودم که این فایل بعد از چند بار شاید هم یک بار ساین کردن خراب می شه و شما باید همیشه یک نسخه دست نخورده از اون را پیش خودتون نگه دارید.

dr007
26-07-2007, 19:03
اين پيام تو مرحله اخر......,من فقط 1 بار اجراش كردم!!!

بیلچه
26-07-2007, 19:05
بیلچه جان hmei من اشتباه بود.این درسته: 353964010501674 در ضمن نرم افزار rotate me رو برام ساین کن.

کد:

اینم فایل key :

کد:
کد:

بیلچه
26-07-2007, 19:12
اين پيام تو مرحله اخر......,من فقط 1 بار اجراش كردم!!!

نمی دونم مشکل از کجاست ولی احتمال داره شما فایل را از جایی دانلود کرده باشید که خود طرف ازش استفاده کرده باشه و از این موضوع بی اطلاع بوده.

به هرحال این فایل در پست اول تاپیک با حجم 600 کیلوبایت موجود هست.

dr007
26-07-2007, 19:15
ممنون از لطفت ... كارت درسته

kayvan_1370
27-07-2007, 09:26
آقا خواهشا یکی آقایی کنه و آفیس 3 ساین شده رو بذاره!
بیلچه جان شما که قول داده بودی ساین شده رو میگذاری خواهش می کنم برام بذار.
هر راهی رو که بگین رفتم ولی نشد که نشد.
فقط دقت کنید آفیس 4 نه آفیس 3 رو میخوام.

soheil
27-07-2007, 22:30
سلام
مرسی از اموزش که خیلی کامل و گویا بود
من برنامه ی advenced device locks رو نسب کردم و 2 روز بصورت تریال باهاش کار کردم و الان اقدام به ساین کردن برنامه کردم که این کار هم با موفقیت انجام شد
و فایلی که بعد از ساین کردن بدست اومد رو اجرا کردم که بصورت اپگرید نسب شد ولی هنوز تریال اجرا میشد

بعد من برنامه رو uninstall کردم و دوباره با فایل ساین شده نسب کردم ولی فرقی نکرد
میخواستم ببینم شما میدونید مشکل از کجاست و چطوری رفع میشه؟
مرسی

Nikolas_95
28-07-2007, 01:52
سلام
مرسی از اموزش که خیلی کامل و گویا بود
من برنامه ی advenced device locks رو نسب کردم و 2 روز بصورت تریال باهاش کار کردم و الان اقدام به ساین کردن برنامه کردم که این کار هم با موفقیت انجام شد
و فایلی که بعد از ساین کردن بدست اومد رو اجرا کردم که بصورت اپگرید نسب شد ولی هنوز تریال اجرا میشد

بعد من برنامه رو uninstall کردم و دوباره با فایل ساین شده نسب کردم ولی فرقی نکرد
میخواستم ببینم شما میدونید مشکل از کجاست و چطوری رفع میشه؟
مرسی

با اجازه بزرگتر ها
سهیل جان اگه دقت کرده باشی تو فایل زیپ دوتا فایل sis هست اون کم حجمه کرکش هست اونو ساین کن و بفرست رو گوشی وقتی نصب بشه برنامه کرک میشه

برنامه جالبیه،من که خیلی ازش راضی هستم

Nikolas_95
28-07-2007, 02:13
کیوان جان شما هنوز مشکلت با این آفیس حل نشده؟
مگه اینجا نبود؟
من چون روی گوشیم هست دیگه نتونستم آزمایش کنم اما به نظر میاد اینجا همه چی درسته و مشکلی نباشه
در ضمن ورژن 3.8.5 هست

soheil
28-07-2007, 11:45
مرسی
فهمیدم کدوم فایل رو گفتی ولی هر چی گشتم پیداش نکردم
میتونی اون فایل رو برام اپلود کنی؟

بیلچه
28-07-2007, 23:28
مرسی
فهمیدم کدوم فایل رو گفتی ولی هر چی گشتم پیداش نکردم
میتونی اون فایل رو برام اپلود کنی؟

قابل نداشت.

گفتم در پست اول بود . ولی آدرس دانلودش را براتون می ذارم . ( به همراه ما باقی لوازم 600 کیلوبایت می شه )

kayvan_1370
29-07-2007, 15:19
کیوان جان شما هنوز مشکلت با این آفیس حل نشده؟
مگه اینجا نبود؟
من چون روی گوشیم هست دیگه نتونستم آزمایش کنم اما به نظر میاد اینجا همه چی درسته و مشکلی نباشه
در ضمن ورژن 3.8.5 هست

بله حق با شماست!
فایل مشکلی نداره و من مشکل دارم!:41:
واقعیت اینه که آفیس 3 روی گوشیم بود.من از یکی از سایت ها آفیس 4 رو گرفتم و اونو به 4 ارتقا دادم.
ولی الآن برای فعال شدن ازم کد میخواد با کراک هم فعال نشد!هر چی هم آفیس 3 و 4 ساین شده رو نصب کردم، بعد از پیام Replace office 4 with 3 در قسمت Installation تا آخر آخر میره ولی قبل از تمام شدن ارور میزنه و یه همچین پیغامی رو میده:(The component is built-in ) :41:
نمیدونم چکارش کنم خودش هم که پاک نمیشه! فکر کنم اصلا باید از خیر آفیس بگذرم!:13:
بقیه برنامه هایی هم که آفیس رو باز می کنن در خواندن متون فارسی مورد دارند!

فقط خواهشا اگر کسی راه حل رو میدونه کوتاهی نکنه!

Nikolas_95
29-07-2007, 16:22
سهیل جان منظورت چه فایلی بود؟فایل کرک adv. D. locks بود؟
اگه نه،مشکلت با کرک این برنامه حل شد؟

Nikolas_95
29-07-2007, 16:25
بله حق با شماست!
فایل مشکلی نداره و من مشکل دارم!:41:
واقعیت اینه که آفیس 3 روی گوشیم بود.من از یکی از سایت ها آفیس 4 رو گرفتم و اونو به 4 ارتقا دادم.
ولی الآن برای فعال شدن ازم کد میخواد با کراک هم فعال نشد!هر چی هم آفیس 3 و 4 ساین شده رو نصب کردم، بعد از پیام Replace office 4 with 3 در قسمت Installation تا آخر آخر میره ولی قبل از تمام شدن ارور میزنه و یه همچین پیغامی رو میده:(The component is built-in ) :41:
نمیدونم چکارش کنم خودش هم که پاک نمیشه! فکر کنم اصلا باید از خیر آفیس بگذرم!:13:
بقیه برنامه هایی هم که آفیس رو باز می کنن در خواندن متون فارسی مورد دارند!

فقط خواهشا اگر کسی راه حل رو میدونه کوتاهی نکنه!

یعنی از داخل App.manager هم نمی تونی اونی که الان نصبه رو unistall کنی بعد یدونه جدید نصب کنی؟

mohammadflash2006
29-07-2007, 16:58
خيلي خيلي ممنون

hadiezp
30-07-2007, 01:53
سلام بیلچه جون
ازت خواهش میکنم برنامه smart movie رو برام ساین کن
imei 359593007954358

mkh-n71
30-07-2007, 07:54
کارت خیلی درست بود بابا ای ول

بیلچه
30-07-2007, 10:52
سلام بیلچه جون
ازت خواهش میکنم برنامه smart movie رو برام ساین کن
imei 359593007954358

چه ورژنی شو می خواین ؟

ورژن 3.41 کشو براتون گذاشتم ساین نمی خواد .

فایل cer شما :30.01 2008

فایل key شما :12345

kayvan_1370
30-07-2007, 16:31
یعنی از داخل App.manager هم نمی تونی اونی که الان نصبه رو unistall کنی بعد یدونه جدید نصب کنی؟

نه چون وقتی گوشیمو خریدم آفیس 3 روش بود بنابراین گزینه unistall نداره:13:
مثله اینه که شما بخوای برنامه Download! رو پاک کنی!

rainysky50
30-07-2007, 20:36
بیلچه خیلی نامردی.من یک هفته میشه که درخواست کردم برنامه ی rotate me رو برام ساین کنی ولی اینکار رو نکردی.فایل cer رو هم که گذاشته بودی اصلا ساین نمیکنه. خواهشا یکی دیگه برام بگیر.ممنون.بد قولی نکنی.

rainysky50
30-07-2007, 20:38
به خاطر لحن بدم معذرت میخوام .ولی عصبانیم کردی.imei من:353964010501674

Babak
30-07-2007, 22:13
rainysky50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
اینجا هیچ کس بدهکار دیگری نیست . از یوسر تازه وارد تا ادمین سایت
و کسی هم مجبور نیست جواب بده تا اگه نداد بشه نامرد
ممنون

soheil
30-07-2007, 22:41
سهیل جان منظورت چه فایلی بود؟فایل کرک adv. D. locks بود؟
اگه نه،مشکلت با کرک این برنامه حل شد؟

بله منظورم همین فایل هستش که بیلچه اشتباه متوجه شد
این فایل رو حواسم نبوده . پاکش کردم
اگه میتونی همین فایل رو اپلود کن تا مجبور نشم کلش رو دانلود کنم
مرسی

بیلچه
30-07-2007, 23:03
شرمنده دوستان هستم . خود من هم الان از وقتی که سایت مربوطه باز شده یه دونه برنامه هم نتونستم چه برای خودم و چه برای کسه دیگه ای ساین کنم . مشکل رو هم دارم پیگیری می کنم موقع ساین ارور می ده . در چند پست قبل نوشتم چه اروری می ده.
اولی فکر کنم ساختن فایل سر 70% کار شما را راحت تر می کنه.

یه مطلب دیگه 10 نفر دیگه هم در صفحات قبلی هستند که مثل شما منتظرند .

M.etallic.A
30-07-2007, 23:20
عزیزم اینجا همه محض رضای خدا به هم دیگه کمک میکنیم و انگیزه مادی و یا چیزهای دیگه دخالت ندارن پس خواهشا اینطوری برخورد نکنید. بیلچه جان خیلی زحمت کشید که آموزشش رو گذاشت و برای خیلی ها هم کار ساین کردن رو انجام داد و تا همینجاش هم باید خیلی ازش ممنون باشیم.

RAMINET
30-07-2007, 23:37
من از بابک عزیز و کمال جان خودمون تقاضا دارم لین تاپیک مهم اعلام بشه...

rainysky50
31-07-2007, 03:14
حالا چرا ناراحت شدید.من یه غلطی کردم یه چیزی گفتم در ضمن من شخصا از زحمات هادی جون تشکر میکنم .امیدوارم ناراحت نشده باشن.

Nikolas_95
31-07-2007, 15:01
بله منظورم همین فایل هستش که بیلچه اشتباه متوجه شد
این فایل رو حواسم نبوده . پاکش کردم
اگه میتونی همین فایل رو اپلود کن تا مجبور نشم کلش رو دانلود کنم
مرسی

سلام.اینم فایل کرکش

امیدوارم دیگه مشکلت حل بشه

Nikolas_95
31-07-2007, 15:11
من از بابک عزیز و کمال جان خودمون تقاضا دارم لین تاپیک مهم اعلام بشه...

البته توی عنوان تاپیک یه سیمبیان هم بزارین بد نیست،
یعنی: چگونه برنامه های سیمبیان را ساین کنیم
تا نظر اساتید چی باشه

rainysky50
31-07-2007, 21:04
سایت سیمبین ساین درست شده.من ثبت نام کردم.

RAMINET
31-07-2007, 21:21
برنامه ساین کردن اتوماتیک فوق العاده مفید و جدید:

RAMINET
31-07-2007, 21:23
برنامه ساین کردن اتوماتیک فوق العاده مفید و جدید:

بیلچه
01-08-2007, 08:54
البته توی عنوان تاپیک یه سیمبیان هم بزارین بد نیست،
یعنی: چگونه برنامه های سیمبیان را ساین کنیم
تا نظر اساتید چی باشه

موافقم . اسم تاپیک خیلی بی جنمه . باید یه اسم توپ براش انتخاب کنیم.

مثلا بذاریم : درخواست و آموزش ساین کردن برنامه های سیمبن سری 60 ورژن 3

البته در قسمت درخواست باید دوستان هم کمک کنند.

rainysky50
02-08-2007, 12:57
سلام بیلچه جان.سایت سیمبین ساین درست شده.خواهشا نر افزار افیس 4 .0.19.2 رو برام ساین کن.imei من:353964010501674

hadiezp
03-08-2007, 14:16
سلام بیلچه جون
ازت خواهش میکنم یه بار دیگه فایل cer منو بسازی
واگه تونستی ( که میتونی) برنامه smart movie رو برام ساین کن
یه دنیا ممنون
imei 359593007954358

hadiezp
03-08-2007, 14:17
در ضمن گوشی من p990 هستش

بیلچه
04-08-2007, 07:59
دوستان عزیز من از وقتی سایت باز و درست هم شده یه دونه برنامه هم نتونستم ساین کنم. چون اصلا ساین نمی شه و ارور میده. اگه مشکل رفع شد برای همتون برنامه هارو می ذارم .

حتی از برنامه های ساین اوتوماتیک هم استفاده کردم جواب نداد.

Nikolas_95
04-08-2007, 15:52
واقعا خدا رو شکر می کنم،همین روزهای آخر بود که فایل هایم رو ساین کردم،خیلی از دوستان همون روزا درخواست ساین کردن به بیلچه جان دادند،اوشون هم که محدودیت داشتن برای ساین کردن بعد هم که سایت به هم ریخت برای همین فایلهای خیلی ها موند.اگر خودشون می رفتن دنبال ساین کردن کارشون انجام میشد،الان هم پیشنهاد میدم دوستان برن یاد بگیرن که اگه سایت راه افتاد،و تا دوباره خراب نشده فایلشون رو ساین کنن،آخه بیلچه جان که نمیتون این همه فایل رو یه جا ساین کنن

mkh-n71
05-08-2007, 08:54
بیلچه جون همه کارهایی رو که گفته بودی درست انجام دادم ولی نمیدونم ...... یه errorهمش رو خراب کرد

mkh-n71
05-08-2007, 08:57
could not verify signature with known algurithm axiting.
verification failure.invalid signature.

mkh-n71
05-08-2007, 09:01
بی زحمت tomb raider legend اگه اشتباه نکنم رو برام این کن من که هر کاری کردم نشد

بیلچه
05-08-2007, 15:16
could not verify signature with known algurithm axiting.
verification failure.invalid signature.

دقیقا برای من هم همین ارور را می ده. با هر روشی می رم آخرش به همین می رسم . البته جدیدا اینطوری شده قبلنا درست بود.

اگه این مشکل تا هفته دیگه درستشد که شد وگرنه درخواست میدم تاپیک یا قفل بشه یا ترش.

Nikolas_95
05-08-2007, 15:57
نه آقا حیف این تاپیک هست ترش بشه،بالاخره که مشکل حل میشه،اینجوری بقیه می تونن بیان از این تاپیک استفاده کنن
شاید هم شیوه جدیدی پیدا بشه،سایت جدیدی....

amirkhan_20e20
07-08-2007, 01:16
اشکال توی سرور هستش . درستمیشه

mkh-n71
07-08-2007, 13:39
بیلچه جان غلت کردم ولش کن خودش درست میشه توکار این تایپک نداشته باش

بیلچه
07-08-2007, 13:51
بیلچه جان غلت کردم ولش کن خودش درست میشه توکار این تایپک نداشته باش

نه قربونت برم من به شما کاری ندارم الاناگه صفحه های قبلی رو ببینیمی بینی 20 -30 نفر هنوز منتظرن و من نمی تونم براشون کاری کنم .تازهاگه پیغامخصوصی هام رامی تونستم نشون بدم دیگه هییییییییییییییچ.

ولی هنوز دارم دنبالش می گردم. مشکل اصلی اینه که من در یکانجمن خارجی رفتم. اونجا فرت و فرت دارن برنامه ساین می کنند و برای هم آپ می کنند. ولی من نمی تونم از انجمنشون چیزی دانلود کنم.اگه می تونستم فایلهاشون رو بدست بیارم مشکلم شاید حل می شد.

به هر حال ممنون. :10:

M.etallic.A
07-08-2007, 22:02
چرا نمیتونی از اون انجمن خارجی دانلود کنی ؟ مشکلت چیه ؟

mkh-n71
08-08-2007, 08:53
با تشکر که پیگیر کار هستی امیدوارم همه چیز زود درست بشه
من تو اینتر نت خیلی گشتم تا یک چیزی پیدا کردم امیدوارم بدردت بخوره

mkh-n71
09-08-2007, 14:54
بیلچه جون هنوز نتونستی کاری کنی

mkh-n71
09-08-2007, 15:06
بیلچه جان غلت کردم ولش کن خودش درست میشه توکار این تاپیک نداشته باش مشکل زود حل میشه

alimohammadi
09-08-2007, 22:25
آقا من که هرکار میکنم نمیتونم تو این سایت سیمبین رجیستر کنم. کسی راهی بلده؟؟؟

ehsan_met2001
10-08-2007, 14:50
من خودم نمی تونم توی سایت رجیستر کنم و با User و Pass شما هم نمی تونم Login کنم . میشه بگید چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

kharkhon
15-08-2007, 12:19
اقا اگه میشه برا منم فایل csr رو بسازید.....
353640019441175

makmanman_22
15-08-2007, 14:03
سلام بيلچه جان با يوزرهات نمي تونم وارد سايت سيمبيان بشم چند تا برنامه ميخوام اگه مي توني سريال واسم برنامه ها رو بگم ساينش كني ممنون

mkh-n71
15-08-2007, 15:35
بیلچه جون چی شد لطفا برای ما کاری بکن هنوز هم همون اخطار رو میده ونمیشه برنامه ها رو ساین کرد

mkh-n71
15-08-2007, 15:40
بی زحمت واسه ما کاری کن

mkh-n71
15-08-2007, 15:42
بی میل تو من میلی به میل باکس ندارم ---هی میل بزن میل بگیر میل تو دارم

بیلچه
15-08-2007, 17:14
به خاطر عدم ثبات سایت مربوطه . عدم موفقیت خودم در مورد یافتن یه راه حل برای این مشکل و نداشتن وقت کافی مجبورم درخواست قفل شدن تاپیک را بدم . شرمنده همگی. ولی باید به همگی بگم که من هیچ اطلاع بیشتری نسبت به این موضوع به جز چیزی که در pdf نوشتم ندارم. بازم شرمنده.

reza20067
20-08-2007, 02:36
با تشکر از بیلچه اگه ممکنه اینو برام ساین کنید
اسم برنامه : advanced call manager براي Os 9.1 .
imei:357651011486015

Nikolas_95
20-08-2007, 15:39
قفل نشد که!

ghibish
21-08-2007, 17:48
اگه میشه و زحمتي نيست براي منم فایل csr رو بسازید

356438016095681

ممنون از لطفتون

cyrus_ln
22-08-2007, 10:55
بيلچه جان فايل آموزشي كه گذاشتي دانلود نميشه اگه ميشه يه جاي ديگه آپلود كن.
و اگه ميشه اين برنامه رو ساين كن

ممنون از شما.

ALIA2007
23-08-2007, 02:57
سلام استاد بیلچه عزیز
اگر زحمتی نیست فایل cerرا برای من بسازید. ممنون
]IMEI 353964010565646

بیلچه
23-08-2007, 17:56
دوستان عزیزان من قبلا استعفا دادم. به امید من نباشید. دوستان دیگه می تونند کمکتون کنند. دو تا آدرس دانلود آموزش هم مشکلی ندارند. آخه من آموزش دادم که دیگه نخواین درخواست بدین.شرمنده.

موفق باشین.

rainysky50
23-08-2007, 18:11
بیلچه جان خداحافظ امیدوارم زود برگردی!هر وقت برگشتی نرم افزار quick office رو برام ساین کن.به امید دیدار مجدد!

ALIA2007
23-08-2007, 20:48
بیچه جان موفق باشی

sadra17
24-08-2007, 12:37
میدونم اصلا جاش اینجا نیست ولی مجبورم بپرسم. من از این سایت یه فایل زیپ 52 مگابایتی دانلود کردم ولی پسوردش یادم نیست.هرچی گشتم اون تاپیکو پیدا نکردم.خواهشا کمکم کنید

بیلچه
24-08-2007, 23:48
بیلچه جان خداحافظ امیدوارم زود برگردی!هر وقت برگشتی نرم افزار quick office رو برام ساین کن.به امید دیدار مجدد!

خیلی ممنون.ایشالاه که همیشه موفق باشید.

بلیچه جان موفق باشی

از شما هم تشکر می کنیم.

میدونم اصلا جاش اینجا نیست ولی مجبورم بپرسم. من از این سایت یه فایل زیپ 52 مگابایتی دانلود کردم ولی پسوردش یادم نیست.هرچی گشتم اون تاپیکو پیدا نکردم.خواهشا کمکم کنی

شاید p30world رمزش بوده.

دوستان همگی خداحافظ.

idbararegister
26-08-2007, 12:04
آقا این یوزر و پسورد که وارد نمیشه /هیچکدوم کار نمیکنه /عزیزی که زحمت کشیده نوشته مطلب رو یه تست بکنه ببینه میتونه یا نه/مشکل از سایتش هست؟/چون یه چیزایی راجع به آپدیت شدن سایتش و سرویس های جدید خوندم تو سایتش.

arhsn
26-08-2007, 18:20
جناب بيلچه عزيز سلام خوبي

شما كه به همه كمك كردين - حالا يه كمكي به من كنين لطفا

برنامه : advance device lock بصورتي كه بتونم رجيستر شده نصب كنم ميخوام

گوشي p990i شماره سريال : 3-627294-35959300

شديدا نياز دارم و ازت تشكر ميكنم

arhsn
26-08-2007, 18:24
خیلی ممنون.ایشالاه که همیشه موفق باشید.

از شما هم تشکر می کنیم.

شاید p30world رمزش بوده.

دوستان همگی خداحافظ.

جناب بيلچه عزيز سلام و كمك

برنامه advance device lock بصورت رجيستر ميخوام - لطف مي كنين

گوشي p990 و سريال : 3-627294-35959300

ممنون ميشم :40:

M.etallic.A
26-08-2007, 20:27
دوستای عزیز بیلچه که گفت استعفا داده. برنامه advance device lock نیاز به ساین شدن داره و آموزش ساین کردن تو صفحه اول این تاپیک هست میتونی ببینی.

Gangster_Benington
30-08-2007, 15:05
ساین کردن یعنی چی؟؟؟؟!!

Rezacell
30-08-2007, 23:25
با سلام
جناب آقاي بيلچه
لطفا شما براي كسي برنامه رو ساين نكنيد اجازه دهيد خود استفاده كنندگان برنامه ساين كردن رو ياد بگيرند در اين صورت كسي دستورات شمارو اجرا نمي كند وايراد مطالب شما براي استفاده ويادگيري ديگران مشخص نمي شود
اگه مي خواي به كسي كمك كني بهش ماهيگيري رو ياد بده نه اينكه براش ماهي بگيري

حالا من يه سوال داشتم و هر كاري كردم در سايت نتونستم عضو بشم در صورت امكان مسير عضو شدن رو توضيح بدين
با تشكر

S@M@Nd
31-08-2007, 00:21
آقا من یه سوال داشتم . من در این زمینه آماتورم سوالم اینه که من وقتی یه برنامه رو مثل ADL رو برای سریه Uiq3 دانلود کردم توی فای زیپش دو تا فایله به نام های ADL-signed و ADL-unsigned که نمی دونم باید چه کار کنم . فایل ADL-unsigned رو میشه نصب کرد ولی فایل ADL-signed رو وقتی اجرا می کنم این ارور رو میده : Constraints imposed by a developer mode certificate have been exceeded و بعضی اوقات یه ارور در رابطه با Protect می ده.

بیلچه
01-09-2007, 02:09
آقا من یه سوال داشتم . من در این زمینه آماتورم سوالم اینه که من وقتی یه برنامه رو مثل ADL رو برای سریه Uiq3 دانلود کردم توی فای زیپش دو تا فایله به نام های ADL-signed و ADL-unsigned که نمی دونم باید چه کار کنم . فایل ADL-unsigned رو میشه نصب کرد ولی فایل ADL-signed رو وقتی اجرا می کنم این ارور رو میده : Constraints imposed by a developer mode certificate have been exceeded و بعضی اوقات یه ارور در رابطه با Protect می ده.

هاااااااااااااااااااااا

توی 50 تا تاپیک این سوالو کردید .پس چرا کسی جواب نمیده؟ من می خواستم دیگه اینجاپست ندم ولی دیگه چاره ای نیست.

دوست عزیز.
برنامه ی Advance Device Lock یا به اختصار ADL برای نصب دو فایل داره یکی خود برنامه هست یکی کرکش . خود برنامه حجمش از کرکش خیلی بیشتره.
خود برنامه رو اول بدون هی چدردسری نصب می کنید. بعد کرکشو اول ساین می کنید بعد نصب می کنید.کازی هم به اسم فایل ها نداشته باشید. اون ارور ها رو هم اصلا توجه نکنید. من همون برنامه رو یه زمانی برای بچه ها ساین می کردم ولی دریغالاننمی شه رفت توی سایتش.

با سلام
جناب آقاي بيلچه
لطفا شما براي كسي برنامه رو ساين نكنيد اجازه دهيد خود استفاده كنندگان برنامه ساين كردن رو ياد بگيرند در اين صورت كسي دستورات شمارو اجرا نمي كند وايراد مطالب شما براي استفاده ويادگيري ديگران مشخص نمي شود
اگه مي خواي به كسي كمك كني بهش ماهيگيري رو ياد بده نه اينكه براش ماهي بگيري
حالا من يه سوال داشتم و هر كاري كردم در سايت نتونستم عضو بشم در صورت امكان مسير عضو شدن رو توضيح بدين
با تشكر

کاملا با حرف شما موافقم ولی حیف که خامی کردم و اون اولا هی تند و تند ساین میکردم. اصلا مگه من ساین کردنو کشف کردم. من هم از انجمن های دیگه یاد گرفتم . من از انجمن series60v3 یاد گرفتم.

فعلا هم سایت قسمت مربوط به ایجاد عضویت را برداشته.

ساین کردن یعنی چی؟؟؟؟!!

عده ای که سیمبین را ساختند به علت وجود ویروس های دست نویس و همچنین استفاده غیر مجاز از برنامه های ملت اومدند یه کاری کردند که حتما قبل از نصب یه برنامه مجبور بشیم ساینشون کنیم. بعضی از برنامه ها ساین شده هستند و بعضی هین عمل کرک از ساین شدگی خارج شدند. حالا شما باید اون برنامه ها رو با توجه به آموزش های داده شده ساین کنید. ساین کردن به دو طریق هست یکی عمومی یکی فردی. ما فقط می تونیم ساین فردی رو انجام بدیم.

همگی موفق باشد.:40:

sazasaza
01-09-2007, 19:47
سلام خسته نباشي اگه ممكنه برنامه Psiloc Font Magnifier v1[1].10 براي من ساين كنيد .
واگه ميشه برام بزارين تو همين تاپيك ممنون ميشl
357651010103520

mkh-n71
02-09-2007, 13:13
بیلچه جون اگه هستی نگاهی به این برنامه بنداز شاید چیزی فهمیدی از دیگر دوستان نیز تقاضا دارم

mkh-n71
02-09-2007, 13:34
راستی یادم رفت password:p30world (به کوچکی حروف دقت کنید)

mkh-n71
02-09-2007, 14:13
بیلچه جون شنیدم می شه با ایمیل تو سایت symbiansigned عضو شد اگه کمک کنی ممنون می شم

S@M@Nd
03-09-2007, 00:17
توی 50 تا تاپیک این سوالو کردید .پس چرا کسی جواب نمیده؟ من می خواستم دیگه اینجاپست ندم ولی دیگه چاره ای نیست.

اول از همه دستتون درد نکنه که به من جواب دادید . دلیل اینکه این سوالو چند جا دیگه پریسیدم این بود که کسی بهم جواب نمیداد و آخر شما به کمک من اومدید . :20:

mkh-n71
03-09-2007, 15:30
بیلچه جون مگه فایل های cer جدید مشکل دارن. این error معنیش چیه ؟؟؟؟

could not verify signature with know algorithm, existing.
verification failure , invalid signature .

اگه مختصر ی توضیح بدی ممنون میشم.

mkh-n71
03-09-2007, 15:39
یه چند تا فایل PDF از سایت Symbiansigned گرفتم گفتم شاید دوستان ببینند بد نباشد

حجم :552kb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mkh-n71
03-09-2007, 16:02
شاید از اینها بشه چیزی فهمید

hosseinmoosavi
04-09-2007, 10:57
سلام،
میشه لطفاً برای نصب برنامه ضبط نامحدود صدا بر روی گوشی نوکیا (ئی65) به من کمک کنید!
از Psiloc یه برنامه معرفی شده ولی من نتونستم ساینش کنم.:41:
imei: 353262011549649
از لطف شما ممنونم!

naseh
04-09-2007, 22:08
بیلچه جون آیا برای ساین کردن راهی دیگه نیست ؟اگه راهی هست بگید خیلی لازم شده ممنون

mohammadflash2006
04-09-2007, 22:41
منظورت از ساين كردن چيه
ميشه توضيح بدي؟

Aminneo
05-09-2007, 16:27
من اکانتی ندارم باید چه کنم؟؟؟؟

mkh-n71
08-09-2007, 14:31
بیلچه جون بی زحمت سری به این تاپیک بزنید. :8:

دوستان عزیز به علت ناتوان بودن در ساخت اکانت در سایت Symbiansigned باید قید ساین کردن برنامه ها را زد
البته برای کسانی که فایل cer خودشون رو ندارند.:19:

M.etallic.A
08-09-2007, 15:10
فقط با ایمیل های پولی میشه تو سایت سیمبین ساین ثبت نام کرد.

mkh-n71
10-09-2007, 13:24
د ممنون از راهنمایی پس ما ایرانی ها نمی تونیم ثبت نام کنیم!!!!

M.etallic.A
10-09-2007, 14:51
:: آموزش ساین کردن ::

این فایل را دانلود کرده و در درایو D سیو کنید :: SIGNSIS.EXE ::

برنامه DevCertRequest را دانلود کنید :: DevCertRequest ::

برنامه DevCertRequest را نصب و اجرا کنید.

در مرحله اول شما باید آدرس فایل خروجی رو مشخص کنید که پسوند آن csr است. برای مثال در مسیر درایو d و نام فایل را mj بگذارید.
به این صورت : d:\mj.csr

در مرحله بعد ACS Pub ID available را no کنید و در قسمت پایین مسیر درایو D را برای فایل key تعیین کنید و نام فایل را mj بگذارید.
به این صورت : d:\mj.key
در قسمت پسورد 1111 رو وارد کنید.

در مرحله بعدی اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. قسمتهای ستاره دار حتما باید پر شوند. در قسمت کمپانی p30world را وارد کنید.

در مرحله بعدی قسمت بالا بر روی دکمه ... کلیک کنید تا یک پنجره باز شود. در قسمت بالا imei را تایپ کنید و add را بزنید و بعد ok کنید.

در قسمت Application Capabilities اگر برنامه آشنا بود بر حسب نیاز گزینه ها مورد نظر خود را انتخاب و بعد دکمه add را فشار دهید و اگر برنامه ناشناس بود غیر از گزینه 12 و 13 بقیه گزینه ها را انتخاب کنید.

دکمه next را بزنید و بعد دکمه finish ... در این مرحله شما دو فایل با نامهای mj.scr و mj.key ساخته اید که حاوی اطلاعاتی مربوط به imei شما می باشد.

در این مرحله شما باید فایل csr که ساختید رو به فایل key تبدیل کنید.برای این کار نیاز دارید که تو سایت symbiansigned ثبت نام کنید و از طریق اون سایت تبدیل کنید. ولی از اونجایی که فعلا این سایت user جدید قبول نمیکنه من این کارو برای شما انجام میدم ( من user فعال دارم ) فقط کافیه فایل csr رو تو تاپیک بزارید ( حجم خیلی کمی داره حدود دو کیلوبایت ) و من بعد از تبدیل فایل cer رو براتون تو همین تاپیک میزارم.

نکته مهم اینه که شما فقط یه بار احتیاج دارید که این فایل رو تبدیل کنید و دفعات بعد هر وقت خواستید برنامه ای رو ساین کنید فقط مراحل پایین رو انجام بدید.

حال شما در درایو D این فایلها را در اختیار دارید :
mj.csr
mj.key
mj.cer
signsis.exe

حالا فایل دریافتی از اینترنت را که به صورت unsign می باشد. به درایو D منتقل کرده و برای راحتی نام آنرا به a تغییر دهید.

به طور مثال :

BrothersInArms3D[1].S60_Symbian_OS9___240x320_.v1.0.0.DDJ.sis را به a.sis تغییر میدهیم.

حالا تمام مواد لازم را تهیه کردیم. فایل cer و فایل key و signsis.exe و فایل sis ساین نشده...

در ویندوز منوی استارت را باز کنید و از آنجا run را انتخاب کنید و بعد cmd را تایپ کرده و ok کنید. حال وارد محیط داس شدیم. تایپ کنید :d و Enter را بزنید. بعد تایپ کنید signsis.exe و Enter را بزنید.

دستور زیر را با حروف کوچک تایپ کرده و Enter کنید :

signsis -o -s -v d:\a.sis d:\a-sign.sis d:\mj.cer d:\mj.key 1111

حال به درایو D رفته و فایل a-sign.sis را بر روی گوشی خود نصب کنید.

M.etallic.A
10-09-2007, 14:57
درسته ما ایرانی ها نمیتونیم ولی از اونجا که ایرانی ها هوای هم دیگه رو دارن من این تاپیک رو زدم ....

mkh-n71
10-09-2007, 15:40
اگر ممکن هست برای من فایل Cer درست کنید. ممنون

فایل KEY من Mycert هست .فشرده کردم تا راحت دانلود بشه

M.etallic.A
10-09-2007, 16:44
تقدیم به شما :

Saman-tci
10-09-2007, 17:00
ممنون محمد جان ...

alireza20202003
10-09-2007, 17:30
بی زحمت این رو هم ساین کن:
ممنون.
ویرایش شد: خودم ساین کردم.

amir-vampire
10-09-2007, 18:15
اگه ممکنه اینو هم درست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند وقتی به خاطر مشکل سایت در گیرم

amir-vampire
10-09-2007, 18:19
اگه ممکنه فایل CER شو بسازید .ممنون

rezastar
10-09-2007, 23:38
سایت سیمبین ساین درست شده.من ثبت نام کردم.
آقا من هر email رو می زنم میگه email rejected .چی کار کنم

rezastar
10-09-2007, 23:43
آقا برنامه fexplorer 1.16 beta 3rd رو بی زحمت برای فایل سرشو بذارید
357651011036190
merC

mkh-n71
11-09-2007, 13:06
بسیار ممنون ولی این reror رو میده cannot read red.cer لطفا کمکم کن.

mkh-n71
11-09-2007, 13:09
اگه پست بالا رو بخونی متوجه می شی که با Email های پولی می شه اکانت ساخت.

mkh-n71
11-09-2007, 15:53
مثل اینکه فایل خرابه اگه ممکنه یه امتحانی کن ببین چطوره ممنون

eelia
11-09-2007, 16:37
ثبت نام در سایت

symbiansigned

ابتدا در سایت زیر یک ایمیل بسازید
.سپس وارد سایت سیمبیان شده و در قسمت رجیستری ایمیلی رو که ساختید وارد کنید.حالا برید ایمیلتون رو چک کنید، میبینید که یه ایمیل از طرف سایت سیمبیان دارید که توی اون یه اکتیویشن کد هست.اون کد رو در قسمت ثبت نام سایت سیمبیان در قسمت اکتیویشن کد وارد کنید(اولین قسمت).بعد مشخصات رو پر کنید.پایین صفحه قسمت

view legal agreement رو حتما تایید کنید.

ثبت نام تموم شد.حالا ایمیلتون میشه یوزرنیم و پسورد هم که قبلا انتخاب کردید.پسوردتون حتما باید 8رقم یا بیشتر باشه و هم توش حرف باشه هم عدد.

اگر مشکلی بود در خدمتم :31:

naseh
11-09-2007, 17:55
اگه ممکن برا من هم بسازید

ممنون

M.etallic.A
11-09-2007, 22:30
مثل اینکه فایل خرابه اگه ممکنه یه امتحانی کن ببین چطوره ممنون

دوست عزیز دوباره درست کردم خدمت شما :

نمیدونم چرا این فروم قابلیت ضمیمه کردن رو نداره. واقعا مشکله... خیلی وقت آدم رو میگیره.

M.etallic.A
11-09-2007, 22:35
اگه ممکنه اینو هم درست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند وقتی به خاطر مشکل سایت در گیرم

اینم تقدیم به شما...

M.etallic.A
11-09-2007, 22:48
اگه ممکن برا من هم بسازید

ممنون

اینم ماله شما... دیگه نبود ؟:20:

naseh
11-09-2007, 22:55
دستت درد نکنه برای سرعت عملت مر30

M.etallic.A
11-09-2007, 23:26
خواهش میکنم...

mohammadflash2006
12-09-2007, 00:01
ساين كردن يعني چه؟

raminmousavi
12-09-2007, 00:07
حالا به چه کاری میاد این سایت مگه؟
میشه توضیح بدی؟

ehsanef
12-09-2007, 02:23
سلام و درود بر تو باد
استاد اينم لينك فايل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه سؤال .... اين ساين كردن مشكل اين ارور رو حل مي كنه certification eror contact to supplier

mostafakvd
12-09-2007, 06:06
من امتحان کردم نشد اين پيغام رو ميده
the registration is temporarily disabled for this email domain
:41:

smatir2002
12-09-2007, 07:35
ظاهرا اين domain روهم بلوك كرده احتمالا فهميده كه free هم ميده بلوكش كرده
چون ما كه امتحان كرديم گفت:
The registration is temporarily disabled for this email domain.
اصلا من هر domain كه به ذهنم رسيد امتحان كردم
براي همه يا ميگفت desabled يا ميگفت rejected
تنها domain كه قبول كرد خود symbian.com بود

amir-vampire
12-09-2007, 11:12
مرسی .....

M.etallic.A
12-09-2007, 11:20
ساين كردن يعني چه؟

ساین کردن یعنی اینکه شما یه برنامه ای رو میخوای رو گوشیت نصب کنی. چون سیستم عامل گوشیت سیمبینه باید یه تاییدیه از سایت symbiansigned بگیری. در حقیقت ساین کردن یه جور قرارداده بین شما و شرکت سیمبین ... البته این یه توضیح دیگه بود در مورد ساین کردن اما به طور ساده. بعضی از برنامه ها برای نصب شدن رو گوشی باید ساین بشن که معمولا آخر اسمشون نوشته unsigned ... توضیح ساین کردن رو هم تو پست اول نوشتم.

يه سؤال .... اين ساين كردن مشكل اين ارور رو حل مي كنه certification eror contact to supplier

دقیقا این error مربوط به ساین کردنه.

دوست عزیز فعلا بلیطم تموم شده. تا امشب براتون تبدیل میکنم.

eelia
12-09-2007, 12:48
حالا به چه کاری میاد این سایت مگه؟
میشه توضیح بدی؟

اگر اطلاع داشته باشید،سایت symbiansign ثبت نام نمیکرد، الن هم که ثبت نام میکنه هر ایمیلی رو قبول نمیکنه،فقط ایمیل هایی رو قبول میکنه که پسوند آخرشون net یا org باشه.حالا متوجه شدید عزیز جان؟

eelia
12-09-2007, 12:52
من امتحان کردم نشد اين پيغام رو ميده
the registration is temporarily disabled for this email domain
:41:

بنده همین الان امتحان کردم و قبول کرد. شما اول قسمت sign up now رو انتخاب کن بعد تو قسمت free گزینه select رو انتخاب کن بعد صفحه ثبت نام میاد که باید پرش کنی.
برای پر کردنش هم توضیح دادم.:46:

eelia
12-09-2007, 13:07
سلام
یه سری به این تاپیک بزنید مشکلتون حل میشه.

isp_85
12-09-2007, 13:13
لطفا اگه ممکنه برا منم تبدیل کنید، ممنون میشم.

mkh-n71
12-09-2007, 13:19
من که هر کاری کردم نشد اگه می تونی برای همه یه اکانت بساز و بزار تو همین تاپیک تا همه ازش استفاده کنن.

eelia
12-09-2007, 13:27
من که هر کاری کردم نشد اگه می تونی برای همه یه اکانت بساز و بزار تو همین تاپیک تا همه ازش استفاده کنن.

به روی چشمم.
فقط بخاطر اینکه کسی از username وpassword شما سو استفاده نکنه ،پیغام خصوصی میزنم.:46:

mkh-n71
12-09-2007, 14:06
به خدا نمی دونم چطور ازت تشکر کنم
بسیار بسیار ممنون...

ehsanef
12-09-2007, 14:44
خیلی سالاری مرد
امیدوارم بتونم یه روزی محبتتو جبران کنم اگرم نرم افزار یا چیز خاصی خواستی بگو تا با هم به دنبالش بگردیم رفیق
من تعداد بسیار زیادی نرمافزار واسه موبایل دارم
خوشحال می شم کمکی بتونم بکنم
یا علی

ehsanef
12-09-2007, 14:47
دقیقا این error مربوط به ساین کردنه.

دوست عزیز فعلا بلیطم تموم شده. تا امشب براتون تبدیل میکنم.[/quote]

یادم رفت از جوایت تشکر کنم بزرگوار
یا حق

Nikolas_95
12-09-2007, 19:51
سلام دوستان
از اونجایی که برای ساختن اکانت مشکل داشتید من یه اکانت ساختم و یوزر و پسش رو براتون میزارم

Username:p30world@mail2abc.com
Password:p30world
امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره
موفق باشید

توضیح:username تصحیح شد.کاملا درست و تست شده است

Nikolas_95
12-09-2007, 19:59
سلام.
کسانی که میخواهند با یک اکانت وارد بشوند و خودشان فایل ها را ساین کنند،من یک اکانت ساختم و اطلاعاتش رو براتون گذاشتم.توی همون تاپیک قدیمیه خودمون

Nikolas_95
12-09-2007, 20:01
سلام.
کسانی که میخواهند با یک اکانت وارد بشوند و خودشان فایل ها را ساین کنند،من یک اکانت ساختم و اطلاعاتش رو براتون گذاشتم.توی همون تاپیک قدیمیه خودمون

پست شماره 188:31:
امیدوارم مورد فایده دوستان قرار بگیره

alireza20202003
12-09-2007, 20:24
دوست عزیز این اکانت کار نمی کنه احتمالا شما با یک ایمیل غیر از یاهو و جی میل به تازگی عضو شدید.این سایت فقط اکانت های قبلی رو قبول میکنه و هر چی که جدید بسازید رو قفل میکنه.

naseh
12-09-2007, 21:42
file i/o fault cannot open d:\a.sis. چرا این پیام رو میده

alireza20202003
12-09-2007, 23:57
ممنون مثل اینکه این کار میکنه

eelia
13-09-2007, 01:14
من تاپیکی که زدم رو تصحیح کردم چون اون سایت قبلی، دیگه ایمیلهاشو symbiansigned قبول نمیکرد.اینو از تاپیک شماها فهمیدم،البته خودم هم امتحان کردم . تاپیک nikolas_95 کمکم کرد، ازت ممنونم.

ehsanef
13-09-2007, 02:17
اقا ممنون
من خودم تونستم cer کنم به هر حال مرسی

Nikolas_95
13-09-2007, 13:22
من تاپیکی که زدم رو تصحیح کردم چون اون سایت قبلی، دیگه ایمیلهاشو symbiansigned قبول نمیکرد.اینو از تاپیک شماها فهمیدم،البته خودم هم امتحان کردم . تاپیک nikolas_95 کمکم کرد، ازت ممنونم.
خب من مخصوصا یه اکانت ساختم که بچه ها اذیت نشن که بخوان برن یه ایمیل خودشون بسازن بعد برن مراحل ریجستر تو سایت سیمبیان رو طی کنن،اینجوری یه صرفه جویی در وقت بچه ها میشه
حالا هرکی خواست کارش سریع راه بیفته میتونه از او اکانت آماده من استفاده کنه
هرکی هم خواست خودش اکانت بسازه
موفق باشید

rezastar
13-09-2007, 16:32
سلام-من برنامه FExplorer رو ساین کردم -وقتی می خوام نصبش کنم برا ان 73 تاریخ گوشی باید 2007/9/13 باشه بعد که نصبش می کنم باید تاریخ گوشی باید زیر تاریخ 2006/5/1 باشه یهنی 2006-2005

rezastar
13-09-2007, 16:34
اگه تاریخ گوشی این نباشه برنامه eroor می ده-خواهش می کنم راهنمایم کنید.mer C

rezastar
13-09-2007, 17:16
من تو سایت سیمبان ساین ایمیل رو وارد کردم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم برای اکتیو کد-الان نزدیک 15 Min هستش-چیکار کنم-میشه بهدن بریم اکتیو کد رو بدیم-الان می تونم سایت سیمبیان ساین رو ببندم و بهد ایمیل کد رو دریافت کردم بهد سبت نام رو کامل کنم

Nikolas_95
13-09-2007, 17:50
من تو سایت سیمبان ساین ایمیل رو وارد کردم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم برای اکتیو کد-الان نزدیک 15 Min هستش-چیکار کنم-میشه بهدن بریم اکتیو کد رو بدیم-الان می تونم سایت سیمبیان ساین رو ببندم و بهد ایمیل کد رو دریافت کردم بهد سبت نام رو کامل کنم
مثل پست صفح قبل منو ندید
من که یه اکانت آماده ساختم

eelia
13-09-2007, 18:30
سلام
تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید هر نوع ایمیلی بسازید.
طریقه ساختش هم خیلی ساده هست.
-تو قست choose a login name اسمی رو که میخواین ایمیلتون باشه رو بنویسید
-تو قسمت choose a catagory نوع ایمیلتون رو انتخاب کنید،فرقی نداره کدومو انتخاب میکنید،هر کدومش چند نوع ایمیل با قسمت های مختلف داره(منظورم قسمت بعد از @ هستش)
-تو صفحه بعد یک کدوم از ایمیلهارو انتخاب کنید از روی گزینه click here to sign up
-حالا اطلاعاتتون رو تو صفحه ای که میاد پر کنید بعد هم i agree رو کلیک کنید
-تو صفحه بعد هم پایین صفحه no thanks رو کلیک کنید.
-ثبت ایمیل تموم شد، حالا میتونید برید سایت سیمبیان ،ادامه کار رو دنبال کنید.
امیدوارم به دردتون بخوره.
یا علی

*عیسی*
13-09-2007, 22:52
من دیروز یه یوزر ساختم خیلی هم راحت. می تونین توی این سایت یه ایمیل مجانی بسازید و بعد واسه ثبت نام ازش استفاده کنین

ehsanef
14-09-2007, 02:28
کسی میدونه این ارور ماله چیه
من می خوام نرم افزار fexplorer رو نصب کنم ساین هم کردم نشد
تورو خدا کمک

ehsanef
14-09-2007, 02:28
کسی میدونه این ارور ماله چیه
من می خوام نرم افزار fexplorer رو نصب کنم ساین هم کردم نشد
تورو خدا کمک
"Required application access not granted

mohsen_mat20
15-09-2007, 10:21
سلام خسته نباشید برنامه smartmovie 3.41 رو گوشیم نصب کردم وقتش تموم شده چیکار باید بکنم

mkh-n71
15-09-2007, 13:23
عزیزم smartmovie کرک شده تو اینتر نت زیاده بگرد پیدا می کنی:31:
در ضمن با ساین کردن که نمی شه برنامه ها رو کرک کرد.:41:

Farshadd
22-09-2007, 23:09
عزیزم smartmovie کرک شده تو اینتر نت زیاده بگرد پیدا می کنی:31:
در ضمن با ساین کردن که نمی شه برنامه ها رو کرک کرد.:41:

میشه چند تا از این ساین شده ها به ما نشون بدی.

mehrbod666
24-09-2007, 19:51
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
از آموزش هاتون خیلی ممنون!Metallica می خواستم بدونم اگه من فایل .csr رو upload کنم شما هنوز cer رو درست می کنین؟چون symbian signed خیلی اذیت میکنه!!
ممنون میشم اگه جواب بدین

mehrbod666
24-09-2007, 22:06
اگر میشه فایل Cer این رو واسه من بساز ازت خیلی ممنون میشم چون نه symbian signed عضو جدید قبول میکنه نه اون user pass ای که معرفی کردین کار می کنه!

new_boys333
25-09-2007, 16:16
بچه ها تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کجاش باید فایل scr ساخته شده رو آپلود کرد؟

new_boys333
25-09-2007, 16:21
هیچ راهی برای ساین کردن نیست؟

new_boys333
25-09-2007, 16:24
اکانت ساخته شده nikolas_96 کار نمیکنه

Nikolas_95
25-09-2007, 17:55
اکانت ساخته شده nikolas_96 کار نمیکنه
نمی دونم دوستانی که از این اکانت استفاده کردن چی کارش کردن که مسئولین سایت اکانت را بستن

its my life
30-09-2007, 00:20
من دیروز یه یوزر ساختم خیلی هم راحت. می تونین توی این سایت یه ایمیل مجانی بسازید و بعد واسه ثبت نام ازش استفاده کنین

آي قربون دستت کشتم خودمو يه سايت پيدا کنم که اي ميل مجاني بده که سيمبين سايت قبول کنن
ولي نميدونم چرا اون سايت قبول نميکنه ايميل منو
ميگه:
Your email has address has been rejected as the limit for the number of accounts in this domain has been reached

its my life
30-09-2007, 00:43
سلام
تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید هر نوع ایمیلی بسازید.
طریقه ساختش هم خیلی ساده هست.
-تو قست choose a login name اسمی رو که میخواین ایمیلتون باشه رو بنویسید
-تو قسمت choose a catagory نوع ایمیلتون رو انتخاب کنید،فرقی نداره کدومو انتخاب میکنید،هر کدومش چند نوع ایمیل با قسمت های مختلف داره(منظورم قسمت بعد از @ هستش)
-تو صفحه بعد یک کدوم از ایمیلهارو انتخاب کنید از روی گزینه click here to sign up
-حالا اطلاعاتتون رو تو صفحه ای که میاد پر کنید بعد هم i agree رو کلیک کنید
-تو صفحه بعد هم پایین صفحه no thanks رو کلیک کنید.
-ثبت ایمیل تموم شد، حالا میتونید برید سایت سیمبیان ،ادامه کار رو دنبال کنید.
امیدوارم به دردتون بخوره.
یا علی
نشد که نشد
وقتي ميلي رو که ساختم تو سايت سيمبين ميزنم ميگه
Email syntax is invalid.

its my life
30-09-2007, 00:46
سلام.

پست شماره 188:31:
امیدوارم مورد فایده دوستان قرار بگیره
عزيز اون اکانتت بسته شده

its my life
30-09-2007, 00:50
سلام دوستان
از اونجایی که برای ساختن اکانت مشکل داشتید من یه اکانت ساختم و یوزر و پسش رو براتون میزارم

Username:p30world@mail2abc.com
Password:p30world
امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره
موفق باشید

توضیح:username تصحیح شد.کاملا درست و تست شده است
اين اکانت بسته است
ميگه
Login failure
Your account has been locked out. Please contact symbiansigned@symbian.com (symbiansigned@symbian.com) to unlock it or for further details

rahnemoun
30-09-2007, 13:59
نميدونم چرا 2-3 تا شد؟! (شرمنده)

rahnemoun
30-09-2007, 14:03
باز هم شرمنده! (ميشه يكي بگه چه جوري ميشه يك پيام رو حذف كرد؟ من هر چي گشتم پيداش نكردم!)