PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سو‍ژه ي توپ براي ساخت برنامه موبايل!

M.B.Asadi
10-06-2007, 20:55
سلام !
چند وقت پيش داشتم يه سري لغت انگليسي و عربي رو حفظ مي كردم و از بسته ي جي 5 استفاده ميكردم كه يه دفعه به ذهنم اومد كه چرا تا حالا كسي برنامه جي 5 رو براي موبايل نساخته در حاليكه مطمئنا ساختش بيشتر از يك رو ز طول نميكشه ولي در عوض كاربران زيادي خواهد داشت.خيلي از مردم براي خريد بسته ي جي 5 پول فراواني ميپردازند ولي هم بايد براي لغت هاي جديد كاغذ تهيه كنند و هم بسته ي به اون بزرگي رو نميتونند با خودشون حمل كنند.در حاليكه اگر برنامش براي موبايل ساخته بشه اين مشكلات رفع ميشه.من خودم در زمينه ي برنامه نويسي زياد كار نكرده ام وگرنه حتما اونرو مي ساختم چون مطمئنم ميليونها كاربر خواهد داشت.و چون اين به ضرر شركت سازنده ي جي 5 است ، ممكنه كه اون شركت امتياز برنامه رو از شما با قيمت خوبي بخره.
اميدوارم يه نفر براي اين كار پيش دستي بكنه و البته يه نسخه هم براي برو بچ پي سي ورد آپلود كنه!

nima_949
10-06-2007, 21:36
آره خیلی خوبه

soheil_6666
10-06-2007, 23:50
یک همچین کاری رو با جعبه لایتنر شرکت همراه نرم افزار نوین داره می کنه اینم آدرسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan30
11-06-2007, 10:51
سلام
اما فکر کنم باید از صاحب امتیاز جی 5 اجازه گرفت، چون مطمئنا ثبت شده.
بای

بیلچه
11-06-2007, 11:04
سلام
اما فکر کنم باید از صاحب امتیاز جی 5 اجازه گرفت، چون مطمئنا ثبت شده.
بای

حالا چرا جی 5 .
برنامه ی جعبه ی لایتنر رو بسازید که امتیازشم مال مرحوم مغفور لایتنر هست.

M.B.Asadi
12-06-2007, 13:31
من به يكي از دوستانم كه از نفرات برتر المپياد كامپيوتر هست گفتم كه اين كار رو انجام بده ولي اون فعلا داره براي كنكور درس ميخونه و بعد از كنكور حتما اونرو ميسازه.البته همونطور كه بيلچه جان گفتند فكر كنم ساخت لايتنر بهتره چون به احتمال 99در صد شركت جي 5 به خاطر از بين نرفتن بازار كالاهاي گرونش اين اجازه رو نده.
هر وقت برنامه ساخته شد حتما براي دوستان هم آپلود ميكنم.

M.B.Asadi
12-06-2007, 13:57
يه سورپرايز!
يه كم تو اينترنت جستجو كردم،مثل اينكه قبلا به فكر كفار رسيده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در توضيحاتش نوشته كه بر اساس سيستم لايتنره.و از چند زبان پشتيباني ميكنه.جاوا هم هستش.
ضمنا سورسش هم تو اين سايت موجوده!!!
من الان دارم دانلودش ميكنم اميدوارم فارسي هم بنويسه.