PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می توان با یک گوشی از دو سیم کارت استفاده کرد

javad3386
16-06-2007, 18:43
:10:

بازم سلام

من یه سوال دیگه ای هم ازتون داشم

شنیده بودم می شه با یک گوشی از دو سیم کارت استفاده کرد

من می خوام یه ایرانسل بگیرم و نمی خوام خط دیگم بلا استفاده بشه می تونید در این خصوص راهنماییم کنید

منتظر جوابتون می مونم

:11:

H A M E D
16-06-2007, 18:52
شما بايد يه گوشي بگيري كه جاي دوتا سيم كارت رو داشته باشه.
بعضي گوشي ها توي بازار هستن كه اين قابليت رو دارن.

MILIN3M
16-06-2007, 20:54
تا اونجا كه من ميدونم بري مخابرات درخواست بدي اين كارو ميكنن راجع به ايرانسل نميدونم ولي خط دولتي اره

soul@killer
17-06-2007, 12:59
سلام
عزیز دوستمون راست می گه باید از گوشی که 2 تا سیم می خوره استفاده کن یدوستم یکی شو استفاده کرد خوب بود با دوربین 1.3 و قلم نوری و پشتیبانی از ام پی تری
اسم گوشی:nec

hsn
18-06-2007, 12:42
اتفاقا منم سوالم راجع به مدل و امكانات اين گوشيايnecكه دو تا سيمكارت ساپورت ميكنن هستش...كسي اطلاعات بيشتري ميتونه بده.....

hsn
18-06-2007, 12:43
يا حداقل لينكشو بزاره بريم ببينيم....

javad3386
18-06-2007, 19:14
بچه ها ممنون از نظراتتون
من در مورد اينكه چگونه مي توان از دو سيم كارت استفاده كرد از يكي از دوستام پرسيدم
بهم گفت ميشه رو تموم گوشي ها اين كار رو كرد
به كمك يك دستگاهي مي تونيم دو سيم كارت رو روي يه گوشي تعريف كنيم
هزينه اين دستگاه كه اكثر موبايل فروشي ها دارند 20000 هزار تومن
اگه اطلاعات جديد تري كسب كردم شما رو بي خبر نمي ذارم

n_yaghmaei
19-06-2007, 01:27
شما می تونی سیم کارتهاتو در حالت خاموش به اون یکی دیگه دایورت کنی و هر روز یکیشو برداری اینطوری هم دو تا سیمکارت داری هم 1 گوشی

javad3386
21-06-2007, 09:22
دستتون درد نكنه ولي فكر هزينشو كرديد
يه بارديگه از تموم دوستايي كه منو در اين مورد راهنمايي كردند ممنونم
دم همتون گرم خيلي باحاليد:11:

farzadtop
21-06-2007, 11:57
حالا تو چرا می خوای ایرانسل ثبت نام کنی همین فردا برو مخابرات فرم Gprs رو پر کن
اینطوری با همون خط دولتی اینترنت استفاده می کنی حتی از ایرانسل هم واست باهال تر می شه

farzadtop
21-06-2007, 11:58
کسایی که ایرانس ثبت نام می کنن می دونید آبونمانش حدود 15 تومن واستون که سرویس طلایی هست میاد

morteza_m2n
21-06-2007, 14:43

بازم سلام

من یه سوال دیگه ای هم ازتون داشم

شنیده بودم می شه با یک گوشی از دو سیم کارت استفاده کرد

من می خوام یه ایرانسل بگیرم و نمی خوام خط دیگم بلا استفاده بشه می تونید در این خصوص راهنماییم کنید

منتظر جوابتون می مونم

:11:

گوشی هایی بانام doblesim در بازار موجود است از آنها تهیه کنید

milad_milad_milad
21-06-2007, 22:13
توسیم تولیدکننده تخصصی لوازم جانبی تلفن همراه است.ما در تحقیق ،طراحی، تولید،بازاریابی، فروش و خدمات لوازم جانبی تلفن همراه، سیم کارت دو شماره ای و هدایای الکترونیکی تخصص یافته ایم.ما همچنین طراح وب سایت سیم کارت دو شماره ای خودمان هستیم که شامل سیم کارت دو شماره ای تخصصی هدیه ، دو شماره در یک تلفن همراه و تلفن همراه هدیه مخصوص سیمکارت دوشماره ای است . امروزه افراد بیشتر و بیشتری به دنبال کیفیت شغل و زندگی خود هستند و آزادی،امور خصوصی،راحتی و اقتصاد هدف اصلی آنها شده است.تلفن همراه به عنوان یک ابزار ارتباطی مهم یک حالت ضد و نقیض به وجود آورده،مثلاً با وجود ساده بودن ، همیشه استفاده از یک شماره هزینه بسیار بالایی داردو در همین حال امور خصوصی فردی را تحت تأثیر قرار می دهد. به طور کلی ، اغلب تعویض سیم کارت تلفن همراه کار ساده ای نیست و حتی احتمال گم شدن آن زیاد است. در ضمن حمل تلفن های همراه متعدد با شماره های گوناگون کار عاقلانه ای نیست. به منظور تأ مین نیازهای مصرف کنندگان و بازار ،ما یک سیم کارت دو شماره ای جدید را برای حل این مشکل طراحی کرده ایم. سیم کارت دو شماره ای Twosim همانگونه که نام آن بیان می کند دو سیم کارت در یک کارت نگه دارنده و دو شماره مختلف در یک تلفن همراه است.Twosim یک روند پیشرفت در تلفن همراه است که راحتی زیادی را برای زندگی افراد به ارمغان می آورد، فاصله بین افراد را کوتاه می کند و رابطه دوستی بین آنها را نزدیک تر می نماید.سیم کارت دو شماره ای جدید یک سورپریز غیر منتظره است، زیرا خدمات گوناگونی را فراهم می کند. علاوه بر صرفه اقتصادی و راحتی بیشتر، با سیم کارت Twosim میتوانید تماسهای ارزانتری با دیگران بگیرید و در نتیجه هزینه موبایل شما به میزان زیادی کاهش می یابد. با استفاده از کارت منطقه ای و کارت خارج شهری یا سازگار شدن با سیستم های شبکه ای مختلف می توانید شارژ تلفن خود را ذخیره کنید. دو شماره در یک تلفن همراه که در هر زمان می توان یکی را انتخاب کرد ، به راحتی می توان نگهداری کرد و برای تعویض متناوب سیم کارت نگرانی وجود ندارد. از آنجایی که تفاوت مشخصی بین تماس های شغلی و تماس های خصوصی وجود دارد ، با استفاده از سیم کارت Twosim میتوان تماسهای شغلی و خصوصی را از یکدیگر جدا کرد و شما فضای خصوصی و آزادی بیشتری خواهید داشت.استفاده از سیم کارت Twosim آسان است.اولین مرحله خارج کردن سیم کارت قبلی و قرار دادن سیم کارت دو شماره ای است.پروسه عملکرد بسیار ساده است، نیاز به هیچ تکنولوژی پیشرفته یا اختصاصی ندارد و هر کاربری می تواند آن را بدون مشکل به کار برد.بعلاوه،مهمترین نکته این است که می توان دو شماره را به صورت آنلاین و بدون روشن و خاموش کردن دستگاه تعویض کرد.با این عملکرد خاص، شما نگران خاموش و روشن کردن متناوب دستگاه خود نخواهید بود و در نتیجه هیچ تماسی را از دست نخواهید داد. پایداری و امنیت، اجزاء عملکردی این سیم کارت جدید هستند که تنها سیم کارت را بر روی یک کانال قرار می دهند و اطلاعات مربوط به شماره های مختلف را انتقال نمی دهند، نبابراین هیچگاه اطلاعات خود را از دست نخواهید داد. بدون توجه به نوع کارت ، تا هنگامی که از شبکه GSM استفاده می کنید، در مورد کارت V2 و V1 نگران نباشید.شما میتوانید شماره را بر اساس اراده ، مد یا راحتی انتخاب کنید

بفرمائی دوست عزیز این هم برای شما و دوستانی که تنها با یک کلمه نمیدونم میتونستن هم خودشون رو راحت کنن هم شما رو گیج نکنن
برای اطلاعات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر بزن

milad_milad_milad
21-06-2007, 22:14
توسیم تولیدکننده تخصصی لوازم جانبی تلفن همراه است.ما در تحقیق ،طراحی، تولید،بازاریابی، فروش و خدمات لوازم جانبی تلفن همراه، سیم کارت دو شماره ای و هدایای الکترونیکی تخصص یافته ایم.ما همچنین طراح وب سایت سیم کارت دو شماره ای خودمان هستیم که شامل سیم کارت دو شماره ای تخصصی هدیه ، دو شماره در یک تلفن همراه و تلفن همراه هدیه مخصوص سیمکارت دوشماره ای است . امروزه افراد بیشتر و بیشتری به دنبال کیفیت شغل و زندگی خود هستند و آزادی،امور خصوصی،راحتی و اقتصاد هدف اصلی آنها شده است.تلفن همراه به عنوان یک ابزار ارتباطی مهم یک حالت ضد و نقیض به وجود آورده،مثلاً با وجود ساده بودن ، همیشه استفاده از یک شماره هزینه بسیار بالایی داردو در همین حال امور خصوصی فردی را تحت تأثیر قرار می دهد. به طور کلی ، اغلب تعویض سیم کارت تلفن همراه کار ساده ای نیست و حتی احتمال گم شدن آن زیاد است. در ضمن حمل تلفن های همراه متعدد با شماره های گوناگون کار عاقلانه ای نیست. به منظور تأ مین نیازهای مصرف کنندگان و بازار ،ما یک سیم کارت دو شماره ای جدید را برای حل این مشکل طراحی کرده ایم. سیم کارت دو شماره ای Twosim همانگونه که نام آن بیان می کند دو سیم کارت در یک کارت نگه دارنده و دو شماره مختلف در یک تلفن همراه است.Twosim یک روند پیشرفت در تلفن همراه است که راحتی زیادی را برای زندگی افراد به ارمغان می آورد، فاصله بین افراد را کوتاه می کند و رابطه دوستی بین آنها را نزدیک تر می نماید.سیم کارت دو شماره ای جدید یک سورپریز غیر منتظره است، زیرا خدمات گوناگونی را فراهم می کند. علاوه بر صرفه اقتصادی و راحتی بیشتر، با سیم کارت Twosim میتوانید تماسهای ارزانتری با دیگران بگیرید و در نتیجه هزینه موبایل شما به میزان زیادی کاهش می یابد. با استفاده از کارت منطقه ای و کارت خارج شهری یا سازگار شدن با سیستم های شبکه ای مختلف می توانید شارژ تلفن خود را ذخیره کنید. دو شماره در یک تلفن همراه که در هر زمان می توان یکی را انتخاب کرد ، به راحتی می توان نگهداری کرد و برای تعویض متناوب سیم کارت نگرانی وجود ندارد. از آنجایی که تفاوت مشخصی بین تماس های شغلی و تماس های خصوصی وجود دارد ، با استفاده از سیم کارت Twosim میتوان تماسهای شغلی و خصوصی را از یکدیگر جدا کرد و شما فضای خصوصی و آزادی بیشتری خواهید داشت.استفاده از سیم کارت Twosim آسان است.اولین مرحله خارج کردن سیم کارت قبلی و قرار دادن سیم کارت دو شماره ای است.پروسه عملکرد بسیار ساده است، نیاز به هیچ تکنولوژی پیشرفته یا اختصاصی ندارد و هر کاربری می تواند آن را بدون مشکل به کار برد.بعلاوه،مهمترین نکته این است که می توان دو شماره را به صورت آنلاین و بدون روشن و خاموش کردن دستگاه تعویض کرد.با این عملکرد خاص، شما نگران خاموش و روشن کردن متناوب دستگاه خود نخواهید بود و در نتیجه هیچ تماسی را از دست نخواهید داد. پایداری و امنیت، اجزاء عملکردی این سیم کارت جدید هستند که تنها سیم کارت را بر روی یک کانال قرار می دهند و اطلاعات مربوط به شماره های مختلف را انتقال نمی دهند، نبابراین هیچگاه اطلاعات خود را از دست نخواهید داد. بدون توجه به نوع کارت ، تا هنگامی که از شبکه GSM استفاده می کنید، در مورد کارت V2 و V1 نگران نباشید.شما میتوانید شماره را بر اساس اراده ، مد یا راحتی انتخاب کنید

بفرمائی دوست عزیز این هم برای شما و دوستانی :5: که تنها با یک کلمه نمیدونم میتونستن هم خودشون رو راحت کنن هم شما رو گیج نکنن
برای اطلاعات بیشتر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سر بزن :40: :11:

majid_ghannad
21-06-2007, 22:29
با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی میتوانید دریافت کنید

javad3386
22-06-2007, 19:52
حالا تو چرا می خوای ایرانسل ثبت نام کنی همین فردا برو مخابرات فرم Gprs رو پر کن
اینطوری با همون خط دولتی اینترنت استفاده می کنی حتی از ایرانسل هم واست باهال تر می شه

امکاناتی که ایرانسل داره ، خط های دولتی ندارند
فقط بدیش اینه که همه جا آنتن نمیده که اینم به مرور زمان درست می شه

adamhesaby
23-06-2007, 02:25
آره امکانات ایرانسل بهتره
قیمتی هم که نداره
من مجبور شدم یه 1100 بگیرم واسه دولتی و w810i واسه ایرانسل! (آخه mms داره)

javad3386
23-06-2007, 20:57
آره امکانات ایرانسل بهتره
قیمتی هم که نداره
من مجبور شدم یه 1100 بگیرم واسه دولتی و w810i واسه ایرانسل! (آخه mms داره)

آره یکی از بهترین امکاناتش همین ام ام اس اونه ولی عزیزم من یه گوشی ان90 دارم همینطوریش جیبمو پر کرده چه برسه به این که بخوام یه گوشی دیگه هم به اون یکی جیبم اضافه کنم

vahooli
26-06-2007, 19:16
کسایی که ایرانس ثبت نام می کنن می دونید آبونمانش حدود 15 تومن واستون که سرویس طلایی هست میاد

خوب طلایی انتخا ب نکنن !!! ایرانسل واقعا عالیه ! اگه هیچ طرحی انتخاب نشه حداقل قبض 1000 تومن هست اما دولت ی چی !؟؟! 2500 تومن !!!! تازه آقایون برای نمایش شماره 1000 تومن میگیرن ! واقعا که خجالت داره ! شمام دلتا خوش کن ببین با این سیستم های قدیمیشون کی و چه gprs یی تحویلت میدن !!!!!!!!