PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو را به خدا کمک کنید ؟؟؟؟

sandytagh
20-07-2007, 15:01
سلام.من یه سوال داشتم خواهش میکنم کمک کنید .من ویندوز لپ تاپم پریده و الان سیستم عاملی روی آن ندارم
سی در رام هم خراب شده .حالا چطوری می تونم ویندوز روش نصب کنم ؟؟؟؟
دقت کنید که من ویندوز ندارم و سی دی رام خرابه
در ضمن لپ تاپ توشیبا است

saviss
20-07-2007, 15:05
سلام.من یه سوال داشتم خواهش میکنم کمک کنید .من ویندوز لپ تاپم پریده و الان سیستم عاملی روی آن ندارم
این تاپیک میتونه کمکتون کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sandytagh
20-07-2007, 15:18
عزیز این تاپیک نتونست کمکی به من بکنه ..:((

sandytagh
20-07-2007, 15:20
یعنی واقعا کسی نیست که بتونه مشکل ما را حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

golabi2
20-07-2007, 15:46
اول بگو مشکل سی دی رام چیه؟شاید یتونم کمکت کنم.

Mahdi.M
20-07-2007, 15:48
سلام
يه دونه flash memory يا cooldisk پيدا كن، روش يه ويندوز كپي كن (البته بايد حافظه flash memory زياد باشه) بعدش از صفحه بوت سيستم ، usb رو به عنوان بوت اوليه سيستم تعريف كن ، بعدا ريست كن وقتي كه فلش مموري بوت شد ويندوز رو نصب كن. البته بايد فلش مموري bootable باشه. ببين اين طوري مشكلت حل مي شه. موفق باشي

sandytagh
20-07-2007, 16:12
mahdi.m عزیز با این روش هم مشکلم حل نشد . فلش مموری رو بوتیبل کردم و ویندوز هم روش انداختم ولی لپ تاپ با فلش مموری اصلا بوت نمیشه . تو رو خدا یه راهی پیشنهاد کنید . من واقعا به دستگام نیاز دارم ؟؟؟؟

sandytagh
20-07-2007, 16:14
golabi2 عزیز سی دی رام اصلا سی دی ها رو نمی خونه . و از وقتی که لپ تاپ روشن میشه چراغش روشن می مونه و خاموش نمیشه :((

NAZISM
20-07-2007, 16:55
درود
دوست عزيز به نظرم سيدي رام شما ليزرش خراب است و بايد تعويض شود
در مورد اون بوت كردن حافظه مموري هم بايد بگويم كه شما بايد در تنظيمات بايوس كه وقتي دستگاه روشن ميشود انجام دهيد
اگر وارد هستيد كه انجام دهيد اگر نه بگوييد تا برايتان توضيح بدم
با تشكر

sandytagh
20-07-2007, 17:43
وارد هستم عزیز ولی اصلا من نمیتونم وارد setup dastgah besham تمام f1 , f2 , .... f12 رو هم چک کردم

golabi2
20-07-2007, 18:09
ممکنه با delete بایدsetup شو بیاری بالا.در مورد سی دی رامتم باید بگم احتمالا مشکل مکانیکی داره چون سیدی رامها وقتی کاملا بسته بشن یه میکروسوییچ رو فشار میدن .انوم فرمان میده و...
ولی خودت اصلا بهش دست نزن.اگه گارانتی داره ببرش گارانتی اگه نه بده نمایندگیش شاید سی دی رامشو درست کردن.

NAZISM
20-07-2007, 18:16
وارد هستم عزیز ولی اصلا من نمیتونم وارد setup dastgah besham تمام f1 , f2 , .... f12 رو هم چک کردم

درود
دوست عزيزم
در بيشتر سيستم ها دكمه delete جواب ميدهد
شما وقتي سيستم رو روشن ميكني چندين بار اون دكمه رو فشار بده تا وارد صفحه اي شود
و فكر ميكنم بخش دوم سمت چپ نوع دستگاه بوت رو تنظيم ميكند كمي بگردي پيدا ميكني
با تشكر

sandytagh
22-07-2007, 18:27
این همه مهندس اینجاست یکیشون نتونست مشکل ما رو حل کنه ؟؟؟؟

saviss
22-07-2007, 21:18
در ضمن لپ تاپ توشیبا است

mahdi.m عزیز با این روش هم مشکلم حل نشد . فلش مموری رو بوتیبل کردم و ویندوز هم روش انداختم ولی لپ تاپ با فلش مموری اصلا بوت نمیشه . تو رو خدا یه راهی پیشنهاد کنید . من واقعا به دستگام نیاز دارم ؟؟؟؟

golabi2 عزیز سی دی رام اصلا سی دی ها رو نمی خونه . و از وقتی که لپ تاپ روشن میشه چراغش روشن می مونه و خاموش نمیشه :((

این همه مهندس اینجاست یکیشون نتونست مشکل ما رو حل کنه ؟؟؟؟
عزیزجان
سلام
شما یکبارمیگید ویندوزتون پریده
یکبارمیگید cdرام کارنمیکنه
آخرسرهم معلوم میشه اصلا نمیتونید وارد منوی Bootسیستمتون بشید ...
بالاخره مشکل اولیه تون ازچیه؟ازمنوی بوت ببعد؟
خودتون مطمئن هستین که سیستمتون از بیخ اشکال نداره؟....وقتی نمیتونید وارد منوی بوت بشید ...ازکجا مطمئنید که اشکال ازویندوزوcdرام واینجورچیزهاست؟همه ی راهها رو امتحان کردین برای ورود به منوی بوت؟
گمون کنم مشکل شما از ویندوز نیست....
اگه نمیتونید وارد منوی بوت سیستم بشید ...(شاید مشکل ازجای دیگه س)بهترنیست ببریدش پیش یک آدم وارد؟که حداقل بتونه ازراه نزدیک مشکل شمارو بررسی کنه؟
دوستان از راه دور هرتوصیه ای که تونستند بشما کردن...
اصلا سیستمتون بالامیاد؟(حالاتاهمون مرحله ی ابتدائی بوت)
دیوایس هارو میشناسه؟

sandytagh
23-07-2007, 11:23
عزیزجان
سلام
شما یکبارمیگید ویندوزتون پریده
یکبارمیگید cdرام کارنمیکنه
آخرسرهم معلوم میشه اصلا نمیتونید وارد منوی Bootسیستمتون بشید ...
بالاخره مشکل اولیه تون ازچیه؟ازمنوی بوت ببعد؟
خودتون مطمئن هستین که سیستمتون از بیخ اشکال نداره؟....وقتی نمیتونید وارد منوی بوت بشید ...ازکجا مطمئنید که اشکال ازویندوزوcdرام واینجورچیزهاست؟همه ی راهها رو امتحان کردین برای ورود به منوی بوت؟
گمون کنم مشکل شما از ویندوز نیست....
اگه نمیتونید وارد منوی بوت سیستم بشید ...(شاید مشکل ازجای دیگه س)بهترنیست ببریدش پیش یک آدم وارد؟که حداقل بتونه ازراه نزدیک مشکل شمارو بررسی کنه؟
دوستان از راه دور هرتوصیه ای که تونستند بشما کردن...
اصلا سیستمتون بالامیاد؟(حالاتاهمون مرحله ی ابتدائی بوت)
دیوایس هارو میشناسه؟

ببین عزیز من من لپتاپم ویندوز روش نصب بود ولی ویندوزش پرید بعد هم از شانس بده من سیدی رامم خراب شده .حالا میخواستم ببینم راهی هست که من بتونم ویندوز روش نصب کنم یا نه . خواهشا اگر بلدی بیا کمک کن نه اینکه پست الکی بدی .

f-secure
23-07-2007, 11:33
دوست عزيز مدل لپتاپ توشيبا رو ننوشتي
معمولا لپتاپهاي اين مارك در ابتداي روشن شدن با گرفتن دكمه ي F2 و سپس بعد از ظاهر شدن پيغام فشردن F1 مي توان وارد ستاپ بايوس شد
اينكه شما ميگي نميشه كه منطقي نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا نميري نمايندگي بدي سي دي رامش رو درست كني