PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حوصله ويندوز نصب كردن ندارم.....جواب بدين

Hadi King
22-07-2007, 17:50
چه جوري ميشه ويندوز نصب كرد با همه برنامه هاي كه خودت نصب كردي روش باشه....يعني بك اپ گرفتن با هر برنامه اي كه بلدين بگين مختصر.....ديگه حوصله ويندوز نصب كردن ندارم:19:

pillx
22-07-2007, 18:05
عزیز وقتی وین عوض میکنید پس باید درایو C رو فرمت بکنی
پس هرچی توی درایو C است پاک میشه
اگه برنامه ها رو توی 1 درایو دیگه ستاپ کنی چون باید توی رجیستری وین پاک شده بره پس 99% کار نمیکن
پس میشه نتیجه گرفت که :
عوض کردن ویندوز = پاک شدن همه برنامه ها = 2-3 ساعت علافی

pedram_ashena
22-07-2007, 18:15
آموزش برنامه ghost در انجمن هست سرچ كنيد
با اين برنامه يكبار ويندوز را با تمام برنامه هاي مورد علاقه نصب ميكنيد و بكاپ ميگيريد.دفعات بعد از اين بكاپ نصب ميشود طي چند دقيقه

pillx
22-07-2007, 18:25
با اين برنامه يكبار ويندوز را با تمام برنامه هاي مورد علاقه نصب ميكنيد و بكاپ ميگيريد.دفعات بعد از اين بكاپ نصب ميشود طي چند دقيقه

من اینو نمیدونستم
متشکرم پدرام جان:11:

pedram_ashena
22-07-2007, 18:48
اين تايپيك را ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad_raouf_danger
22-07-2007, 18:52
این برنامه رو از کجا باید دانلود کرد به نظر باحال می رسه
خدا کنه لینک دانلودشم تو تاپیکش باشه
خیلی تاپیک باحالی زدی آقایH.VIKE مرسی از کمک شما هم متشکرم آقای pedram_ashena

vahidpourmohamadi
22-07-2007, 20:54
Mrt نصب كن
خيلي از برنامه هارو داره من هم ازش راضي ام
دوستان من تو Qb مشكل دارم كمكم كنيد دو تا از برنا مه هام رو در زير براتون گذاشتم
----------------------------------------------------
با تشكر
تازه كار

vahidpourmohamadi
22-07-2007, 21:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidpourmohamadi
23-07-2007, 12:21
اين دو تا رو در Qb قرار بديد و مشكلاتش رو بگيد
با تشكر

pedram_ashena
23-07-2007, 12:34
اين دو تا رو در Qb قرار بديد و مشكلاتش رو بگيد
با تشكر

شما بايد يك تايپيك جديد در يك انجمن مرتبط باز كنيد و اين مورد را مطرح كنيد تا دوستان نظر بدهند.اينجا جايش نيست
موفق باشيد

amin123
23-07-2007, 12:46
دوست عزیز با استفاده از برنامه true image به راحتی میتونی این کار را بکنی.تاپیک هم تا دلت بخواد در موردش ریخته انجمن...........

Hadi King
23-07-2007, 15:44
[quote=pillx;1338121]من اینو نمیدونستم
متشکرم پدرام جان:11:[/q

حالا كه دونستي كه من يه بكاپ از ويندوز ميخواستم....نه اون جواب اولي كه تو دادي ....اونو كه ميدونستم عزيز تو درايو c برنامه ها با ويندوز پاك ميشن:31:

Hadi King
23-07-2007, 15:48
دوست عزیز با استفاده از برنامه true image به راحتی میتونی این کار را بکنی.تاپیک هم تا دلت بخواد در موردش ریخته انجمن...........

يكي از تايپك ها رو ميتوني بزاري.......حوصله پيدا كردن ندارم اگه زحمتي نيست:13:

Farahmand Farshidy
23-07-2007, 20:26
سلام H.VIK جان!!

يكي از تايپك ها رو ميتوني بزاري.......حوصله پيدا كردن ندارم اگه زحمتي نيستکار با برنامه Norton Ghost خیلی هم سادست.:5:

خیلی آسون میتونی باهاش کار کنی. به نظر من اگر نصب ویندوز را بلد باشی، حتماً با این برنامه هم میتونی راحت کار کنی. :27:

برنامه Norton Ghost را هم میتونی توی یکی از مجموعه برنامه های نورتون یا سمانتیک در یه سی دی مانند Norton System Works بیابید. مهم نیست ورژن این مجموعه مال کدام سال باشه. با هر ورژنش میتونی کارت را راه بیندازی.

در ضمن یه نظر به تصاویر پایین بینداز حتماً کارت راه میفته:

آقای Mb_DANGER هم بزودی میاید. ما هم یکی از مخلصانش هستیم.

Farahmand Farshidy
23-07-2007, 20:28
سلام H.VIK جان!!

يكي از تايپك ها رو ميتوني بزاري.......حوصله پيدا كردن ندارم اگه زحمتي نيستکار با برنامه Norton Ghost خیلی هم سادست.:5:

خیلی آسون میتونی باهاش کار کنی. به نظر من اگر نصب ویندوز را بلد باشی، حتماً با این برنامه هم میتونی راحت کار کنی. :27:

برنامه Norton Ghost را هم میتونی توی یکی از مجموعه برنامه های نورتون یا سمانتیک در یه سی دی مانند Norton System Works بیابید. مهم نیست ورژن این مجموعه مال کدام سال باشه. با هر ورژنش میتونی کارت را راه بیندازی.

آقای Mb_DANGER هم بزودی میاید. ما هم یکی از مخلصانش هستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با احترام
فرهمند

mehdi936
28-07-2007, 10:20
سلام دوستان عزيز،يكي ار بچه ها گفت mrt نصب كن بايد بگم خيلي خيلي آشغاله چون ايرانيا دستكاريش كردن و فقط سرعت باز شدن منوها رو توش بالا بردن.براي راه حل بايد عرض كنم همون طوري كه دوست خوبمون گفت بهترين راه استفاده از نرم افزار ghost هستش چون فعلا يكي از بهترين نرم افزارهاي بكاپ گيريه كار باهاشم خيلي خيلي راحته، از اين نرم افزار بيشتر تو آموزشگاه ها و جاهايي كه سيستم زياده و حوصله نصب ويندوز نيست استفاده ميكنند.اگه آموزششو خواستي بگو برات بذارم.

Hadi King
28-07-2007, 18:00
سلام H.VIK جان!!

کار با برنامه Norton Ghost خیلی هم سادست.:5:

آقای Mb_DANGER هم بزودی میاید. ما هم یکی از مخلصانش هستیم.

اين برنامه رو با اموزشش گرفتم.....خيلي با حال بود

lopez
28-07-2007, 18:21
واقعا نورتون گاست عاليه!! مخصوصا در كارهاي شبكه اي كه اصلا وقت عوض كردن ويندوز رو نداريم هر موقع مشكلي براش پيش مياد ظرف 2 دقيق ويندوز عوض ميشه بعضي وقتا روزي 2 يا 3 بار بيشتر عوض ميشه چون خيلي ها سيستم ها رو دستكاري مي كنن .من جايي شنيدم كه به هارد آسيب ميرسونه ولي اگه قرار بود برسونه تا حالا ديگه سيستم هاي ما منفجر شده بودن!!!!

TEC
28-07-2007, 21:10
خوب دوست من چرا ویندوزت رو Repaier نمیکنی..
منظورم اینه که از سی دیه ویندوز تعمییرش کن.
اینطوری خیلی راحتتری.