PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز سلام

sokote mordab
24-07-2007, 21:58
سلام
یکی از بسگان کیسش را اورد برام گفت ویندوز بالا نمیاد
وقتی کامپیوترش را روشن می کردی بعد از بوت همین که می خواست وارد ویندوز بشه تصویر سیاه می شود فکردم از ویندوزش هست امدم عوضش کنم بعد از انتخاب داریو برای نصب وفرمت کردن درایو سی می نوشتم نمی تواند درست کند پوشه زیر را
Windows\system32
بعد فکر کردم از سی دی ویندوز یک سی دی دیگه گذاشتم همینطور بود هارد کامپیوترش را روی سیستم خودم گذاشتم بعد از بوت نوشت
Remove disk and madia other
هارد دوباره سر جاش گذاشتم دیگه همین ارور را میده علت چیست و راه حل ان؟
ممنون

AB
24-07-2007, 22:17
توی بایوس بوت اول رو بذار رو سی دی رام حل میشه

zizoo_68
25-07-2007, 01:08
می شه بیشتر توضیح بدی.
من که نفهمیدم مشکلت چیه؟
ولی باتریه مادربورد رو دربیار دوباره بزار شاید حل بشه!

sokote mordab
25-07-2007, 11:37
دوتا کاری که گفتید قبلا انجام دادم نشد
توضیح فکر کنم کامل باشه وقتی کامپیوترش را روشن کرد بعد از نوشته های بوت همین که می خواست وارد ویندوز بشه می نوشت
remove disk and other madia
ویندوز نصب کردم بعد از انتخاب درایو مورد نظر برای نصب ویندوز و فرمت کردن ان می نوشت نمی تواند درست کند پوشه32 windows/system
هاردش را روی سیستم خودم گذاشتم همین اش و همین کاسه

AB
25-07-2007, 12:24
توی بایوس یه جایی مثل Boot Sequence هست که بسته به نوع بورد این اسم ها فرق میکنن
یا درایو ها رو به ترتیب اینطوری نوشته
1st
2st
3st
تو اولی رو بذار روی سی دی رام

TEC
25-07-2007, 14:22
شاید شاید باطری بایوس رو عوض کنی حل بشه، مثلا با باطریه خودت عوضش کنی.
و اینکه نمیدونم چطور باید حلش کنید.
ولی خیلی دوست دارم راه حل اینو ببینم چیه.. واقعا میگم.

Hadi King
25-07-2007, 18:12
از طریق Safe Mode يه بار ويندوز رو بيار بالا بعدش از طريق ويندوز برو مشكلت حل ميشه

saviss
25-07-2007, 21:26
سلام
نمیدونم مشکلتون تا حالاحل شده یانه؟
اما من تجربه ی خودمو مینویسم
چندباری که برای سیستم هام این اتفاق افتاد:
اول درایو مربوط به نصب ویندوز رو تحت DOSفرمت کردم ...درست شد
چندبارهم بکلی نمیشد چون ویندوز همونطورکه گفتید
نمی تواند درست کند پوشه زیر را
Windows\system32درنتیجه مجبورشدم علی رغم اینکه چندان تمایلی به F DISKنداشتم...به عنوانم آخرین راه چاره با استفاده از هارد یدکی وکپی فایل های ضروری روی اون
هارد مورد بحث رو F DISKکنم
بدنیست اگه شما تجربه ی دیگه پیداکردید راه حلشو برای استفاده ی دیگران اینجابنویسید
متشکرم

nakhoda_abbas
25-07-2007, 22:20
عزيزم من خودم كامپيوترم اينجورري شده.
هاردت چي Sata يا معمولي
اگه معمولي ..
رفتم يه كابل جديد براي هاردم گرفتم درست شد!:31:
امتحان كن ضرر نداره!!:27:

mrazmi
03-05-2010, 20:25
سلام.وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم زمانی که به صفحه سیاه با آرم ویندوز می رسه با تعجب میبینم که آرم ویندوز سوراخ سوراخه وناگهان کامپیوتر دوباره ری استارت می شه و همین مراحل دوباره تکرار می شه.لازم به ذکره که ویندوز در حالت safe mode بالا میاد.
اینم بگم که قبل از ری استارت شدن برای چند لحظه یک صفحه آبی ظاهر میشه.
ممنون می شم اگه کمکم کنید.

Lord Khamosh
12-05-2010, 17:48
mrazmi عزیز فکر کنم سیستمت ویروسی شده شما میتونی از یک دیسک نجات (ویروس کش در حالت boot) استفاده کنی
یا می تونی ویندوزت رو عوض کنی و سپس سیستمت رو ویروسیابی کنی

teshneh
17-05-2010, 13:50
سلام
من هم مشکلم تا حدودی شبیه شماهاست.اما با شرح زیر:
ویندوز نصب میکنم ، همه مراحل را هم بدون مشکل طی میشود اما در نهایت که صفحه اصلی بالا می آید ،هیچ چیزی مشاهده نمیشود ، نه نوار Taskbar ، نه آیکن ها و .... .
اولش هم یک پیغام میده بر تنظیم نبودن ساعت و تاریخ و بعد این صفحه ای که بالا توضیح دادم می آید که هیچی درونش نیست.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

t2download
21-05-2010, 19:04
دوستان 1 هفته هست سیستم من کند شده برنامه رجیستری و آنتی ویروس و آنتی اسپی ور روش نصب بود حتی 3 ویندوز عوض میکنم باز وقتی میاد ویندوز بالا رو آیکون ها کلیک کنید عمل نمیکنه تا 2 دقیقه بعد کند شده ؟؟؟؟؟؟؟
کمک فوری :11::40:

جاسم کدخدایی بنت
28-05-2010, 00:57
شما که میگین ویندوزتون 3 بار عوض کردین ممکنه ویروس پشت بقیه درایوها مونده همن که شما باز کردین اجرا شده

بعد نصب ویندوز شو هایدنو فعال کن و HIDE OPERATION FILE تیکشو بردار ببین از طریق eXPLORER وارد درایو ها شو از اونجا ویروسها رو پاک کن

اگر چه این کار رو کردی پس بدین معناست اگه همش یک ویندوز عوض میکنی 1کی رو ویندوز ت اشکال داره

یا این ممکنه شما فایل اجرایی مثلا EXE از برنامه ای توی سیستمتون دارین مثلا درایو دی که شما اونو نصب میکنید و سیستمتون کند میشه

نود آپدیت شده

TUNE UP

پیشنهاد میشه