PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کپی و پست کردن متن

mohsen57
25-07-2007, 12:56
چجوری میشه متنی را که نمیشه select کرد کپی پست کنیم؟ قبلا" این کار رو می کردم ولی الان یادم نیست.

Hazy
25-07-2007, 13:17
از منوي view گزنيه source رو انتخاب كنو متن مورد نظرت رو كپي كن!

mohsen57
25-07-2007, 13:56
منظورم Ie نیست. توی پنجره های ویندوز مثلا" خطاهایی که ویندوز میده.

Hadi King
25-07-2007, 18:01
سلام
حتما براي خيلي از شما دوستان پيش اومده وقتي وارد سايتي مي شويد و مطلب جالبي رو در اون سايت مي بينيد و مي خواهيد اون رو ذخيره كنيد قادر به select مطلب نيستيد. ( اينجاست كه ... ! )
خب چند راه پيشنهاد كنيم كه ميشه در اين مواقع به كار برد و مطالب رو ذخيره كرد.
1 – PrintScreen ! بله ! اگر مطلبتون كوتاه هست مي تونيد با اين قابليت اون رو ذخيره كنيد.
2 – روي صفحه كليك راست كنيد و view source رو انتخاب كنيد ، اگر كليك راست بسته هست از منوي View ، به View Source برويد. ‌كدهاي صفحه كه در يك فايل Notepad هست رو با پسوند .html ذخيره كنيد و بعد از باز كردن فايل ذخيره شده از مطالب استفاده كنيد و اونها رو انتخاب كنيد.
3 – يك روش ديگه هم اين هست كه كدهاي شماره 2 رو در قسمت code يك فايل FrontPage يا مشابه اين برنامه كپي كنيد و از اين طريق مطلب مورد نظرتون رو انتخاب و Save كنيد. ( در قسمت Normal )

توضیح : اول صفحه رو ذخیره کنید. بعد فایل سورس صفحه رو باز کنید. Ctrl + F رو بزنید ( Find ). حالا این عبارت رو تایپ کنید : onselect، کدی که ابتدای اون این عبارت رو داره ، پاک کنید. کار رو مجددا ذخیره کنید. دفعه دیگه که صفحه رو باز کنید ، می تونید متن رو انتخاب کنید

mohsen57
26-07-2007, 01:44
ممنون از اطلاعاتی که دادید ولی جواب سوال من نبود. من کاری به سایت ندارم می گم در پنجره های معمولی ویندوز. مثلا" روی آیکون کانکشن اینترنت که بغل ساعت ویندوز است دابل کلیک کنید خوب پنجره Connection State باز میشه حالا مثلا" چجوری میشه از کلمه Speed کپی گرفت. فقط نگین نمیشه چون من قبلا" این کار رو انجام دادم اینجوی که موس رو روی ان کلمه یا جمله قرار می دادم و با دوتا کلید میانبر ازش کپی می گرفتم ولی الان یادم نیست.

mohsen57
27-07-2007, 12:05
کسی بلد نیست؟

shahin666
27-07-2007, 12:39
دوست عزيز توسط برنامه Capture Text شما مي تونيد همين كاري رو كه ميخواهيد انجام بديد
مثلا مي تونيد يك نوشته رو از توي كادر كپي كنيد
اينم سايت برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Doyenfery
27-07-2007, 12:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لطفا آدرس سایتو درست بنویسید ...

shahin666
27-07-2007, 14:31
دوست عزيز Doyenfery شما ساعت ارسال رو بيبنيد!
من 12:44 پست رو درست كردم شما 12:43 جواب داديد !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Doyenfery
28-07-2007, 17:54
خب ما سرعت عملمون بالاست :5: