PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا سوال Vb8

MohammadJavad.T
23-09-2007, 05:05
سلام
دو تا سوال داشتم اگه جواب بدين ممنون ميشم
چه طور فرم من قبل از explorer لود شه و از بالا امدن explorer.exe جلو گيري کنه. (اگه ممکن روش userinit.exe رو پيشنهاد نکنيد چون روش استانداردي به نظر نمياد)

چه طورمیتونم کاری کنم که فرمم دو تا پروسه داشته باشه که با هم در ارتباط باشن و همدیگه رو چک کنن که نشه اون رو از task manager
بیرون انداخت یه چی تو مایه هایه antivirus ها.

ADRIEN
24-09-2007, 01:41
يه ويندوزه و يه explorer.exe
حالا اگه از بالا اومدنشم جلوگيري بشه كه هيچي
و به نظر من ميتوني برنامتو از task manager مخفي كني و خيلي راههاي ديگه

MohammadJavad.T
24-09-2007, 03:21
دو باره سلام

يه ويندوزه و يه explorer.exe
حالا اگه از بالا اومدنشم جلوگيري بشه كه هيچي

فقط برا یه مدت خیلی کوتاه میخوام این کار رو بکنم بدش اگه همه چی طبق یه روال درست پیش رفت دوباره اجرا میشه

به نظر من ميتوني برنامتو از task manager مخفي كني و خيلي راههاي ديگه

اره اینم روش جالبیه ممکن یه نمونه کوچیک بزارین ؟

راستی کسی C#.net to vb.net Converter رو داره ؟

_H2_
24-09-2007, 10:28
سلام

...و از بالا امدن explorer.exe جلو گيري کنه....
اولاً که باید بگویم که از جواتب دادن این سوالات واقعاً اکراه دارم و شاید شما قصدی نداشته باشید ولی افرادی هستند تا به آنها کد ریست را میدهید با تنگ نظری تمام به فکر این می افتند که فوراً ویروسی بنویسند که کامپیوتر را مدام ریست کند!!! :41: یا تا به انها کد قفل کردن ماوس را در محدوده ای میدهید، فوراً فکر میکنند نابغه قرن شده اند و به نظر من با بیشخصیتی تمام به این فکر میکنند که ویروسی بنویسند که چشم کاربران را دربیاره!!! :31:آدم را یاد آن ضرب المثل معروف می اندازند که " خدا خر را شناخته ...." البته منظورم به بروبچ گل گلاب این سایت نیست :10:الآن در ذهنم یک نفر خاص است که چون نه شما میشناسید و نه من اسمش را گفته ام انشا ا... غیبتی هم نشده! :31:
شاید بدانید ولی لود شدن explorer در شروع ویندوز از صدقه سر مسیر زیر است!
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
فکر کنم بدانید دیگر چه کنید! :31::10:

ADRIEN
24-09-2007, 17:18
این یه سورس برای vb6 که واسه دات نت هم کمی تغییر لازمه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MohammadJavad.T
25-09-2007, 03:39
سلام

اولاً که باید بگویم که از جواتب دادن این سوالات واقعاً اکراه دارم و شاید شما قصدی نداشته باشید ولی افرادی هستند تا به آنها کد ریست را میدهید با تنگ نظری تمام به فکر این می افتند که فوراً ویروسی بنویسند که کامپیوتر را مدام ریست کند!!! :41: یا تا به انها کد قفل کردن ماوس را در محدوده ای میدهید، فوراً فکر میکنند نابغه قرن شده اند و به نظر من با بیشخصیتی تمام به این فکر میکنند که ویروسی بنویسند که چشم کاربران را دربیاره!!! :31:آدم را یاد آن ضرب المثل معروف می اندازند که " خدا خر را شناخته ...." البته منظورم به بروبچ گل گلاب این سایت نیست :10:الآن در ذهنم یک نفر خاص است که چون نه شما میشناسید و نه من اسمش را گفته ام انشا ا... غیبتی هم نشده! :31:
شاید بدانید ولی لود شدن explorer در شروع ویندوز از صدقه سر مسیر زیر است!
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Shell
فکر کنم بدانید دیگر چه کنید! :31::10:

سلام دوست عزیز:10:
ممنون از این که جواب دادین با تمام گفته هایه شما کاملا موافق هستم
یه دانش جو کامپیوتر امد پیشم بهم گفت یه برنامه امنیتی میخوام برام بنویسی منم گفتم اول چی باشه . بعد که ازش پرسیدم فهمیدم که یه چیز تو مایه هایه user account ویندوز میخواد که فقط افراد خاصی بتونن از windows استفاده کنن با حد دسترسی مختلف فکر کنم دیگه متوجه شده باشین برا چی این دو تا سوال رو کردم.
حالا نمیدونم دیگه واسه چی این رو میخواست!!!

این یه سورس برای vb6 که واسه دات نت هم کمی تغییر لازمه
از شما هم ممنونم :10:

ADRIEN
26-09-2007, 00:51
چي بگم
با اجازه استادH2
اينو ببين واسه explorer.exe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید