PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه برنامه ویژوال سی پلاس دات نت 2005 ام را روی کامپیوتر بدون دات نت اجرا کنم؟

zn382
25-09-2007, 13:13
با سلام خدمت دوستان برنامه ای با ویژوال سی پلاس پلاس دات نت 2005 و از نوع ویندوز فرمز اپلیکیشن نوشته ام اما نمی توانم آنرا روی کامپیوتر دیگری که دات نت ندارد اجرا کنم .حتی با نصب فریم ورک 2 بر روی کامپیوتر دیگر باز برنامه ام اجرا نشد ، در حالی که برنامه های به زبان سی شارپ و یا وی بی دات نت فقط با نصب فریم ورک اجرا می شوند . لطفا یک راه حل ارائه کنید با تشکر.

_H2_
25-09-2007, 14:15
سلام
اگر فریم ورک را نصب کرده اید و برنامه اجرا نمیشود، حتماً یا از ActiveX خاصی استفاده کرده اید و یا دلیل عدم اجرا RuntimeError و خطا در اجرای کدهای خودتان است.
متن پیغام خطا چیست؟؟؟

zn382
25-09-2007, 15:06
سلام
اگر فریم ورک را نصب کرده اید و برنامه اجرا نمیشود، حتماً یا از ActiveX خاصی استفاده کرده اید و یا دلیل عدم اجرا RuntimeError و خطا در اجرای کدهای خودتان است.
متن پیغام خطا چیست؟؟؟
نه برنامه ام خطا ندارد چون وقتی دات نت را نصب می کنم اجرا می شود و از اکتیو ایکس هم استفاده نکرده ام متن پیغام خطا این است :

This application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix the problem.

در ضمن برای اینکه مطمئن شوم دو تا برنامه کوچک هم با ویژوال سی پلاس پلاس و یکی دیگر با وی بی نوشتم که در هر دو با کلیک روی یک دکمه پیغامی نمایش داده می شود و هر دو را روی کامپیوتری که فقط فریم ورک رویش نصب بود تست کردم برنامه به زبان وی بی اجرا شد ولی سی پلاس اجرا نشد بعد یک تست دیگر انجام دادم فریم ورک را پاک کردم و برنامه وی بی ام را اجرا کردم باز همان پیغامی که بالا برایتان نوشته ام را داد.

hosein_scan
27-09-2007, 13:46
ميتونيد با Xenocode اين كار رو انجام بديد

_H2_
27-09-2007, 14:20
سلام
فکر کنم مشکل شما همان تاپیک زیر است، پس اگر بحث را در تاپیک واحدی ادامه دهیم بهتر است.
forum.p30world.com/showthread.php?t=165418

ميتونيد با Xenocode اين كار رو انجام بديد
صحیح است ولی آیا شما نسخه کامل با کرکش را جایی سراغ دارید؟؟؟

paranoid_android
27-09-2007, 17:35
یه چیزایی در مورد Ngen هم شنیدم ولی اطلاعات درست و حسابی در موردش ندارم. کسی می تونه در این مورد کمک کنه؟