PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تويه Vb.net نميتونم breakpoint بسازم

Shahrdar
26-09-2007, 12:59
سلام به همه

breakpoint هايی که ميسازم تو خالی ميشن و وقتی موس رو روش ميبرم اين رو ميگه

At Form1.vb, line 18 character 5 ('Starts_Click') = 0 Then Exit Sub

The breakpoint will not currently be hit. The source code is different from the original version.

To allow the breakpoint to be hit when the source code is different, right-click on the breakpoint, choose 'Location...', and turn on 'Allow the source code to be

different from the original version.'

To allow this for all breakpoints, disable the option 'Require source files to exactly match the original version' under Tools, Options, Debugging, General.

جالبه نه؟

کسی ميدونه مشکل از کجاست؟

_H2_
27-09-2007, 14:06
سلام
اصلاً چیز عجیبی نیست، این ایراد وقتی پیش می آید که از آخرین کامپایل صحیح کدهای شما کدها را ویرایش کرده باشید ولی کامپایل مجدد نشده باشد.
یعنی کدهای شما بدون شک کامپایل نشده اند!
در حالت عادی مشکل با فرامین زیر حل میشود
Build->Clear Solution
Build->Rebuild Solution

مگر اینکه Configuration manager را دستکاری کرده باشید و یا پروژه تان خطای Syntax داشته باشد که در هر دو صورت مانع کامپایل میشود ولی در مورد دوم پنجره پیغامی خواهید دید.

Shahrdar
27-09-2007, 19:53
سلام دوست عزيز

ممنون از اينکه راهنمايی کردی کاری که گفتی رو کردم ولی نشد ولی همين کرو به صورت دستی کردم رفتم تو پوشه برنامه
و 2 فولدر obj و debug رو پاک کردم بد درست شد
من فکر ميکنم اين يه bug هست چون برام خيلی پيش اومده که کدی نوشتم يا يه button رو به فرم اضافه کردم ولی وقتی راه ميندازمش انگار که دستور build کار نميکنه و اون دکمه يا کد رو توش نداره
بازم ممنون از راهنماييت
يا حق