PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرهنگ لغات

MohammadJavad.T
13-10-2007, 02:20
سلام
اول از همه عيد سعيد فطر رو به همتون تبريک ميگم:11:
چند وقت پيش يه ديکشنري با يه سري امکانات تقريبا کوچيک با VB.NET2005 نوشتم . که سيستم مديريت بانک اطلاعاتيش با اکسس. ميزارم اينجا دوستان اگه خواستن پيشنهاد.انتقاد.نظري دارن برا کامل شدن اين برنامه بزارن
از امکاناتش ميشه گفت :
1-هفتاد هزار لغت انگليسي
2-امکان تلفظ کلمات انگليسي
3-سرچ تو کلمات مشابه
4-کيبورد مجازي

لينک دانلود پک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينک دانلود سورس

am_merman01
13-10-2007, 20:35
دوست عزيز از اينكه اين كار خير خواهانه رو انجام ميديد بينهايت ممنون

anvar.net
13-10-2007, 23:37
خوب بید!!!بویژه تعداد لغاتش (واقعا وارد کردن این همه لغت کار طاقت فرساییه).میتونه قابلیت های : لغات هم خانواده یا اشتقاقی, مداخل جستجو, اسکن لغات از سایر پنجره ها و صفحات وب, تلفظ با چند لهجه و امکانات دیگه رو بهش اضافه کنی ...........برای شما آرزوی موفقیت دارم

MohammadJavad.T
14-10-2007, 19:01
دوست عزيز از اينكه اين كار خير خواهانه رو انجام ميديد بينهايت ممنون
قربون شما . امید وارم که بدردتون خورده با شه دوست عزیز:10:

خوب بید!!!بویژه تعداد لغاتش (واقعا وارد کردن این همه لغت کار طاقت فرساییه).میتونه قابلیت های : لغات هم خانواده یا اشتقاقی, مداخل جستجو, اسکن لغات از سایر پنجره ها و صفحات وب, تلفظ با چند لهجه و امکانات دیگه رو بهش اضافه کنی ...........برای شما آرزوی موفقیت دارم

راستش بانکش رو سرچ کردم پیدا کردم کار خودم نبود این همه لغت . دوست عزیز ممنون بابت پیشنهاد تون:10: تو نسخه ها یه بعد کامل ترش میکنم

am_merman01
14-10-2007, 23:15
شايد بهتر باشه بانكش رو از اكسس به sql تغيير بدي . اينجوري در صورت بزرگ شدن بانك لغات سرعت سرچ كم نميشه.

Shahrdar
16-10-2007, 00:34
سلام دوست عزيز
ممنون از کاره مفيدت
من يه پيشنهاد دارم بجای timer1 از رويداد فرم استفاده ميکردی اينجوری

MohammadJavad.T
18-10-2007, 00:18
شايد بهتر باشه بانكش رو از اكسس به sql تغيير بدي . اينجوري در صورت بزرگ شدن بانك لغات سرعت سرچ كم نميشه.
فکر نکنم سرعت سرچ پایین باشه

سلام دوست عزيز
ممنون از کاره مفيدت
من يه پيشنهاد دارم بجای timer1 از رويداد فرم استفاده ميکردی اينجوری

سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهادت جالب بود
من اصلا نمی دونستم همچین رویدادی هستش به خاطر همین تو یه timer گذاشتم که هر لحظه چک کنه .
ایول

_H2_
18-10-2007, 14:16
سلام
من هم تشکر میکنم. البته به قول دوستان مخوصصاً تعداد لغاتش!
یک 20 هزارتایی داشتم، بعد با لطف دوستی یک 50 هزاری گیر اوردم و حالا با لطف شما شد 70 هزار و آینده ...

بانک mdb را دیدم ولی سورس را هنوز ندیدم، اما رویدادی که کاربر Shahrdar گفت داریم، دوتا یکی برای قبل از تغییر و یکی بعد از تغییر.
بازهم ممنون.

MohammadJavad.T
19-10-2007, 03:16
سلام
من هم تشکر میکنم. البته به قول دوستان مخوصصاً تعداد لغاتش!
یک 20 هزارتایی داشتم، بعد با لطف دوستی یک 50 هزاری گیر اوردم و حالا با لطف شما شد 70 هزار و آینده ...

بانک mdb را دیدم ولی سورس را هنوز ندیدم، اما رویدادی که کاربر Shahrdar گفت داریم، دوتا یکی برای قبل از تغییر و یکی بعد از تغییر.
بازهم ممنون.

سلام دوست عزیز
قربان شما .
ما هر چی داریم از استاد های مثل شماست:46:
رویداد رو هم دیدم جالب بود

hannibalLecter
22-10-2007, 18:39
سلام

ميخاستم يه چيز بگم كه فك همتون بيفته .

بريد توي اين وبلاگ و ببينيد كه من چه فايل بانك اطلاعاتي دارم از ديكشنري .

حدودا 60 هزار ركورد داره و اينش جالبه كه حدود 6 مگا بايت جا ميگيره و در ضمن يك جدول هم داره كه باعث ميشه زود تر به نتيجه برسيد .