PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه برنامه رو کاپایل کنیم تا بدون net framework. اجرا بشه؟

Pedy.Spider
18-11-2007, 17:08
چگونه برنامه رو کاپایل کنیم تا بدون net framework. اجرا بشه؟:20:

shalineh
20-11-2007, 14:53
اصلا بهش فکر نکن. من تمام سایتهای برنامه نویسی رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نشد.
به قول معروف: گشتم نبود، نگرد که نیست.
ولی اگه چیزی پیدا کردی حتما ما رو بی خبر نذار.

_H2_
21-11-2007, 10:03
سلام
برنامه هایی این امکان را میدهند ولی تا جایی که من میدانم کسی نسخه فول وکرکش را پیدا نکرده.
ولی در کل کار جالبی نیست و دیگر در این زمان همه برنامه ها Setup دارند و شما به راحتی میتوانید نصب Framework را داخل setup برنامه درونی کنید تا کاربرتان هیچ پنجره اضافه ای نبیندو Framework هم همراه برنامه اصلی نصب شود.

ADRIEN
21-11-2007, 14:26
سلام
برنامه هایی این امکان را میدهند ولی تا جایی که من میدانم کسی نسخه فول وکرکش را پیدا نکرده.
ولی در کل کار جالبی نیست و دیگر در این زمان همه برنامه ها Setup دارند و شما به راحتی میتوانید نصب Framework را داخل setup برنامه درونی کنید تا کاربرتان هیچ پنجره اضافه ای نبیندو Framework هم همراه برنامه اصلی نصب شود.

تاييد ميشه
بهترين كار همينه

shalineh
21-11-2007, 16:26
تاييد ميشه
بهترين كار همينه
درسته. منم تایید میکنم. ولی اونوقت چنین برنامه ای برای Web Publishing مناسب نخواهد بود ( حجم برنامه واقعا بالا میشه.)

Admin of Part
23-11-2007, 00:48
درسته. منم تایید میکنم. ولی اونوقت چنین برنامه ای برای Web Publishing مناسب نخواهد بود ( حجم برنامه واقعا بالا میشه.)

منم هم همین طور تائید می کنم و اضافه می کنم الان تقریبا تمام کامپیوتر ها (منظور کامپیوتر های بعد از عصر ماموت هاست) حداقل دارای دات نت 1.1 هستند پس چندان نیازی به این کار نیست.

_H2_
24-11-2007, 16:10
سلام

در مورد وب سایتها معمولاً برای سایتهای کوچک شما فضایی از یک شرکت ارائه دهند اجاره میکنید که در این حال اصلاً شما نمیتوانید Framework را نصب یا پاک کنید وباید در زمان اجاره فضا حتماً دنبال سروری بگردید که ASP.Net یک یا دو را پشتیبانی کند و بهپعد از اجاره فضای وب با پشتیبانی از ASP.Net دیگر لازم به کاری نیست و حتی با Copy و Paste فایلهای aspx هم برنامه کار خواهد کرد.

این نگرانی شما فقط در زمان استفاده از سرورهای اختصاصی تا حدودی مهم میشود که باز هم حجم Framework حدود 25 مگ است که چندان هم وحشتناک نیست! نه برای CD و نه برای فقط و فقط یکبار آپلود یا دانلود در اینترنت.

Pedy.Spider
05-05-2008, 09:26
فکر کنم بهتره یه بار دیگه سوال کنم:

من یه برنامه تحت ویندوز با VB.net نوشتم و میخوام اون رو روی اینترنت قرار بدم، ولی این برنامه که حجمش حدود 1MB شده باید با .net 2 اجرا بشه که 25mb حجم داره.
مشکل اصلی اینجاست که برنامه های مشابه حدود 700kb حجم دارن.

وقتی توی vb یه گشتی زدم دیدم برنامه من کلا از سه تا از dll های .net استفاده میکنه که حجم سه تاشون رو هم 8mb.

ولی مطمئنا از همه توابعی که توی dll ها هم هست استفاده نشده!

حالا من چجوری این برنامه رو برای استفاده بقیه اپلود کنم؟

_H2_
06-05-2008, 00:02
سلام
دوست عزیز...
سرور وب شما باید به ذات ASp.Net را ساپروت کند...

khaiyam
06-05-2008, 19:59
روی هاست ها اغلب 2.0 نصبه مگر همانطور که دوستمون گفت اختصاصی باشه

_H2_
10-05-2008, 00:13
سلام
من کمی اشتباه متوجه شدم...
باز هم برای دفعه چندم به علت عجله اشتباه و یک خط در میان خواندن پست ها اشتباه کردم..
من اینطور برداشت کردم که شما میخواهید یک پروژه نمونه را به عنوان سمپل روی وب قرار دهید....
اصلاً متوجه نشدم منظورتان ایجاد سایت است...
اما الان که پست جناب khaiyam را خواندم یک بار دیگر مرور کردم و فهمیدم منظورتان راه اندازی سایت اینترنتی است نه یک پروژه سمپل برای دوستانتان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم دیگه باید باز نشسته بشم .... !

شما باید سرور وبی اجاره کنید که ASP.Net2 را ساپورت کند.
اگر سرور وب شما لینوکس باشد یا به هر حال ASP.Net را ساپروت نکند هیچ راهی ندارید و باید فضای سرور اجاره ای خود را عوض کنید.

همه هاستینگ ها در لیست ارائه پک های خود، بیان میکنند که چه چیزهایی ساپورت میشود، کافیست به دقت نگاه نکنید و پکیج مناسب را انتخاب و اجاره کنید.

the under line
19-05-2008, 23:13
سلام

البته من هم به عنوان یه مبتدی اینو تأیید می کنم که این بهترین کاره :31: اما چطوری باید این کارو کرد؟ :20: یعنی نحوه ساخت setup و اضافه کردن نصب Net framwork. به همون setup رو میشه درس بدین؟ من خیلی مشتاقم یادبگیرم. لطفاً نا امیدم نکنید.

Ultimator
20-05-2008, 00:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما که کل تاپیکا رو کشیدید بالا یکم دیگه میگشتید پیداش میکردید ! شرمنده فعلا فرصت ندارم بگردم ..

_H2_
23-05-2008, 23:53
سلام
دوستمان جناب ultimator اشاره کردند که قبلاً بحث شده ولی باز من دلم نیامد لینک ندهم.
اگر تا حالا با جستجو پیدا نکردید میتوانید به تاپیک زیر مراجعه کنید.
forum.p30world.com/showthread.php?t=116802&page=3