PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تكرار نشدن شماره گيريdial- up

sinaset
09-03-2008, 19:41
سلام دوستان اگر مي شود كمك كنيد خيلي مهم يكي از دوستان كانكشن فقط يك بار شماره گيري مي كنه و همين جور مي ره تا اخر ديگه اگر مشغوله بزنه دوباره بر نمي گرده از دوباره شماره گيري كنه
دوستان ويندوز هم تا حالا خيلي عوض كرده ولي مشكلش حل نشود
دوستان اگر مي شه كمك كنيد :20::11:
خيلي خيلي ممنون مي شم

mkIANI_en
10-03-2008, 10:03
یه کم واضح تر بگو من که نفهمیدم یعنی چه ؟

sinaset
10-03-2008, 10:37
یه کم واضح تر بگو من که نفهمیدم یعنی چه ؟
سلام دوست من:11:
باشه رو چشم:10::11:

من مي گم كه وقتي كانكشن اينترنت شماره گيري مي كنه براي اتصال به اينترنت شمار گيري مي كنه ولي وقتي كه بوق مشقولي سرور زده مي شه ديگه بر نمي گرده از دوباره شمار گيري كنه بايد شما به صورت دستي كنسلش كني و از دوباره روي كنكشن كليك كني براي شماره گيري؟
مي شه كمك كني حالا؟:10::11:

lindows
10-03-2008, 11:32
سلام دوستان اگر مي شود كمك كنيد خيلي مهم يكي از دوستان كانكشن فقط يك بار شماره گيري مي كنه و همين جور مي ره تا اخر ديگه اگر مشغوله بزنه دوباره بر نمي گرده از دوباره شماره گيري كنه
دوستان ويندوز هم تا حالا خيلي عوض كرده ولي مشكلش حل نشود
دوستان اگر مي شه كمك كنيد :20::11:
خيلي خيلي ممنون مي شم

فكر كنم تلفني كه ياهاش كانكت ميشين e1 نباشه ( همون 971 ها) وممكنه روي اين شماره تلفن اينترنت سرويس اشغال بودن خط بصورت گفتاري باشه ( شماره مورد نظر شما اشغال ميباشد ) و چون مودم بوق اشغالي دريافت نميكنه در نتيجه قطع هم نميكنه مگه به صورت دستي
يه مدت ايم مورد را من هم داشتم

sinaset
10-03-2008, 13:09
فكر كنم تلفني كه ياهاش كانكت ميشين e1 نباشه ( همون 971 ها) وممكنه روي اين شماره تلفن اينترنت سرويس اشغال بودن خط بصورت گفتاري باشه ( شماره مورد نظر شما اشغال ميباشد ) و چون مودم بوق اشغالي دريافت نميكنه در نتيجه قطع هم نميكنه مگه به صورت دستي
يه مدت ايم مورد را من هم داشتم
سلام دوست ممنون از توضيحات
ايا مي شه كاري كرد كه درست بشه
تو ريجسري جاي ديگه ؟:10::11:

sinaset
11-03-2008, 14:14
سلام دوستان ببخشيد
اين كار تاثيري داره

در پنجره ی کنترل پنل ، بر روی آیکن مودم دوبار کلیک کنید . گزینه ی CONNECTIONS را انتخاب نموده و دکمه ی Advanced را کلیک کنید . در قسمت extra setting مقدار s11=50 را وارد کنید.سپس ok را بزنید و خارج شوید . چنین تنظیمی باعث می شود مودم با حداکثرسرعت شماره گیری نماید.

دوستان لطفان كمك كنيد:11: