PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروس ميگيريم!

reza3600
11-03-2008, 01:48
سلام
كول ديسكم رو برده بودم بيرون تا يه چيزايي رو پرينت بگيرم اما ويروسي شده.(90 درصد كسايي كه كار كامپيوتري دارن هيچي نميفهمن اخه لعنتي صاحب مغازه نگفت رو سيستم مزخرفش يه انتي ويروس نصب كنه. راستي شوما جز اون 10 درصدينا)
ويروس هارو كسپر شناخت ميتونيد توي عكس نگاه كنيد.
ولي همون طور كه توي عكس بعدي ميبينيد وقتي راست كليك ميكنم يه چيزاي عجيب غريبي نمايش داده ميشه و نميتونم به كول ديسك و رم موبايلم دسترسي داشته باشم. كول ديسكم رو فرمتيدم درست شد اما توي گوشيم اطلاعاتي هست كه نميتونم اون رو فرمت كنم و گوشي ديگه اي هم ندارم تا از طريق بلوتوث اونا رو خارج كنم.
راستي تسك منيجر هم غير فعاله . رجيستري هم همين طور. با نرم افزارهاي اديت رجيستري هم نميتونم برم تو رجيستري.
كمممممممممممممممممممممممك . چي كار كنم.
از اين به بعد كل دستم رو اتيش ميزنم و روي سي دي فايل هام رو ميبرم بيرون تا پرينت بگيرم.
اميدوارم تمام ويروس نويس ها بتركن. آمين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza3600
11-03-2008, 03:37
راستي فولدر اپشن هم پريده.
به تسك منيجر و رجيستري از طريق اكانتهاي ديگه دسترسي دارم ولي توي اكانت خودم نه.

nightmare
11-03-2008, 03:46
امیدوارم مشکلت تو این تاپیک حل بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تا بعد ...

mahdi7610
11-03-2008, 09:33
سلام
كول ديسكم رو برده بودم بيرون تا يه چيزايي رو پرينت بگيرم اما ويروسي شده.(90 درصد كسايي كه كار كامپيوتري دارن هيچي نميفهمن اخه لعنتي صاحب مغازه نگفت رو سيستم مزخرفش يه انتي ويروس نصب كنه. راستي شوما جز اون 10 درصدينا)
ويروس هارو كسپر شناخت ميتونيد توي عكس نگاه كنيد.
ولي همون طور كه توي عكس بعدي ميبينيد وقتي راست كليك ميكنم يه چيزاي عجيب غريبي نمايش داده ميشه و نميتونم به كول ديسك و رم موبايلم دسترسي داشته باشم. كول ديسكم رو فرمتيدم درست شد اما توي گوشيم اطلاعاتي هست كه نميتونم اون رو فرمت كنم و گوشي ديگه اي هم ندارم تا از طريق بلوتوث اونا رو خارج كنم.
راستي تسك منيجر هم غير فعاله . رجيستري هم همين طور. با نرم افزارهاي اديت رجيستري هم نميتونم برم تو رجيستري.
كمممممممممممممممممممممممك . چي كار كنم.
از اين به بعد كل دستم رو اتيش ميزنم و روي سي دي فايل هام رو ميبرم بيرون تا پرينت بگيرم.
اميدوارم تمام ويروس نويس ها بتركن. آمين

از دوست عزیزم nightmare جان ممنونم .

سلام رضا جان
زیاد سخت نگیر . این ویروسها بی ازار هستند .
شما ویروس autoran.inf گرفتید به ادرسی که دوست خوبم nightmare گفت برید همون ادرس توی امضاء خودم هم هست .
سه روش برای پاک کردن ویروس autoran.inf گفتم که شما روش اول را با دقت انجام بدید .
نحوه برگردوندن قستمهای غیرفعال شده هم گفتم باید چی کار کنید .
موفق باشید .