PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يعني من هك شدم؟

reza3600
13-03-2008, 02:53
سلام
اين عكس رو ببينيد. يعني يكي ميخاست منو هك كنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چيكار كنم؟

sinaset
13-03-2008, 11:03
سلام دوست من
خوب خدا را شكر كه ويروس رو پيدا كرد
شايد يك نفري مي خواسته شما رو هك كنه شايد از برنامه ها بود كه توسط عكس اين جور چيزي ها براي شما فرستاد شده امده
در كل ديگه پيدا شده
دوست من شما جديدترين انتي ويروس رو بگيريد يك بار ديگه چك كنيد شايد باز هم چيزي پيدا كرد
-------------
يك پيشنهاد فعلان انتي ويروس رو خاموش نكنيد مخصوصان موقعه وصل شدن به اينترنت موقعي كه در وب سايت ها در حال چرخش هستيد نبندينش
:10::11:

reza3600
13-03-2008, 15:48
اخرين ورژنه كسپر نصبه. اپديت هم شده.
ممنون

reza3600
14-03-2008, 02:56
سلام
بازم اون پيام ظاهر شد. يعني چيزي روي كامپيوتر من نصبه يا يكي ميخاد از بيرون منو هك كنه.
ممنون

M a r y a m
14-03-2008, 03:34
منم از این پیغاما تو کسپر برام خیلی میاد! چیز مهمی نیست طرفی که میخواسته شما رو هک کنه بلاک شده برای من که روزی 5-6 تا میاد کلا موقع وبگردی آنتی ویروس حتما روشن باشه

sinaset
14-03-2008, 17:33
اخرين ورژنه كسپر نصبه. اپديت هم شده.
ممنون
سلام دوست من
شما ارخرين ورژن كاسپرسپاي رو نصب كرديد يعني 8 رو
بعد دوست من يعني كسي مي خواد شما رو هك كنه:13:
دوست من به نظر من كسي شما رو نمي خواد هك كنه ولي شايد يك ويروسي باشه كه تو اينترنت باشه به محض نبود انتي ويروس وارد كامپيوتر بشه !!!
دوست من تا موقعه كه كاسپر روشن است فكر نكونه كاري از دست اين يارو بر بايد
:10::11:

lord_ashkan_z
14-03-2008, 17:48
از اونجا كه شما روي opera رو خط خطي كرده ايد پيداست كه وارد سايت خطرناكي شده ايد كه به احتمال زياد از اونجا تروجاني، چيزي، به كامپيوتر شما منتقل شده است.

شما بهتره يك بار تمام كامپيوترت رو اسكن كني(نبايد به اينترنت وصل باشي). احتمال كمي مي دم كه خلاص بشي ولي اگر خلاص نشدي بايد win ت رو عوض كني

reza3600
15-03-2008, 22:30
اون خط خطی برای اینه توی یه سایتی بودم که نمیخاستم کسی بدونه چیه؟
سایت غیر اخلاقی نیست و یه سایت مطمئنه.
ویندوز رو عوض کردم.
چند روز قبلش از روی کول دیسک الوده ویروسی شدم. که رفع شد.
در هر صورت از همه دوستان ممنون

symk
22-03-2008, 22:58
بابا من صبح تا شب تو نت هستم از این جور چیزا واسه من نمیاد . چرا؟

reza3600
24-03-2008, 07:16
سلام تا الان حدود 10 تا 11 بار این پیغام دوباره اومد. این پیغام ها بعد از این اینکه ویروس نیو فولدر و چند تا ویروس دیگه گرفتم میاد. کسپراسکای رو اپدیت کردم و چند بار سیستم رو فول اسکن کردم ولی چیزی پیدا نمیکنه.
من الان 6 ساله دارم از اینترنت استفاده میکنم و تو این مدت اولین باری هست که همچین پیغامی برام میاد.
کسی نمیدونه چاره کار چیه؟ اخه مگه میشه یه دفعه این پیغام چندین بار تکرار بشه.

reza3600
24-03-2008, 08:32
اینجا یه چیزهایی گفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
چه برنامه هایی Microsoft SQL Server رو نصب میکنن. به نظر میاد اگه Microsoft SQL Server رو سیستمتون نصب نباشه اون کرم خطری نداره
اینجا هم دانلود پچ برای Microsoft SQL Server هست.

Mohammad_4688
26-03-2008, 04:48
با سلام

من احتمال می دم کسی می خواسته با تروجان شما رو اگه نگیم هک کنه به هر حال یه ویروسی برای شما

ارسال کرده

آیا دوست عزیز شما با یاهو چت می کنید؟

reza3600
29-03-2008, 17:20
اخرین بار 9 ماه پیش چت کردم.

'POP'
29-03-2008, 18:46
سلام
اين عكس رو ببينيد. يعني يكي ميخاست منو هك كنه.
حالا چيكار كنم؟
اين پيغام نشان ميده كه ويروس كش شما جلوي نفوذ Helkern worm(Slammer) رو سد كرده ؛ پس ارتباطي با هك يا هك شدن نداره

همونطور كه ميدونيد Wormها دسته اي از ويروس هاي كامپيوتري هستند كه براي انتشارشون در اينترنت ، نيازي به ضميمه شدن به فايل ها ندارند بلكه در شبكه حالت سرگردان دارند و صرف اتصال سيستم شما به شبكه ، براي ورودشون كافيه

2006-09-05
...اگه شما از برنامه ي پايگاه داده ي SQL-Server استفاده نمي كني ، مشكلي از بابت اين كرم(كه با حجم 376بايت!كوچكترين كرم دنياست)متوجه سيستم شما نخواهد شد. يك نكته ي جالب ديگه اينكه اين كرم رو بهيچ وجه بر روي ديسك سخت نخواهي يافت!چرا كه فقط در حافظه ي سيستم مستقر ميشه كه با يك Restart از بين ميره
...

فايل زير رو دريافت كنيد:

و طبق راهنمايي موجود در فايل متني F-Slammer.txt ، از طريق خط فرمان ، فايل اجرايي F-Slammer رو اجرا كنيد و اگر نيازي به استفاده از وصله هاي اصلاحي(Pach Fix)مايكروسافت وجود داشت ، براي دريافت وصله ها بر اساس نسخه ي SQL Server مورد استفاده ، به آدرس هاي زير مراجعه كنيد

more info ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p0w3rfu7
31-03-2008, 09:08
چیزی نیست واسه من هم بعضی روزا این جوری میشه