PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی ویندوز بالا میاد My Documents هم باهاش میاد بالا

asextor1
14-03-2008, 02:25
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام . وقتی ویندوز بالا میاد My Documents هم باهاش میاد بالا و توی Processes ها هم یه چیزی به اسم oasclnt.exe اضافه شده که هیچ جوری بسته نمیشه . در شمن این مشکلو یکی دیگه هم داره ولی اون بجای اینکه My Documents ش باز بشه روی هردرایو که Open رو میزنه توی یه پنجره دیگه باز میشه . مشکل از تنظیمات ویندوز هم نیست و هیچ ویروس خاصی هم توی درایو هاش نیست . کمکم کنید .

mahdi7610
14-03-2008, 07:12
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام . وقتی ویندوز بالا میاد My Documents هم باهاش میاد بالا و توی Processes ها هم یه چیزی به اسم oasclnt.exe اضافه شده که هیچ جوری بسته نمیشه . در شمن این مشکلو یکی دیگه هم داره ولی اون بجای اینکه My Documents ش باز بشه روی هردرایو که Open رو میزنه توی یه پنجره دیگه باز میشه . مشکل از تنظیمات ویندوز هم نیست و هیچ ویروس خاصی هم توی درایو هاش نیست . کمکم کنید .
سلام دوست عزیز

به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده .
و به نظر میاد که ویروس autoran.inf گرفته باشید . و یکی از مشخصه های این ویروس باز شدن صفحات در یک پنجره جدید هستش .
به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید و مشکل خودتون را حل کنید .

موفق باشید .

saya
14-03-2008, 09:25
startup رو چک کردی؟
اگه مشکلی نداشت با نرم افزارهائی مثل ...,system mechanic,procexp ببین این فایلی که تو پروسس اومده از کجا بالا میاد

persian_test
14-03-2008, 10:16
با HijackThis پروسه‌ها رو یه چک بکن من احتمال میدم ویروس باشه. بخصوص اون علائم باز شدن در صفحه جدید!

Hadi King
14-03-2008, 16:03
به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده .
و به نظر میاد که ویروس autoran.inf گرفته باشید . و یکی از مشخصه های این ویروس باز شدن صفحات در یک پنجره جدید هستش .

بله درسته همين ويروس گرفته!!!!
راه حلش هم رجوع به امضاي mahdi7610:11:

asextor1
15-03-2008, 09:01
سلام . نه ویروس خاصی اونجور که من میدونم نداره . پروسس رو هم چک کردم پیزی که مربوط به ویروس باشه توش نیست . همون یکی هم مال مک آف بود . توی استارت آپ هم چیز خاصی نیست . 2تاش مال مک آف و یکی مال زبان و اونیکی هم مال ویندوزه . ولی هنوز My Documents باز میشه . بقیه مشکلات هم حل شده . فقط مونده این یکی

mirmohammadi
15-03-2008, 10:07
سلام . نه ویروس خاصی اونجور که من میدونم نداره . پروسس رو هم چک کردم پیزی که مربوط به ویروس باشه توش نیست . همون یکی هم مال مک آف بود . توی استارت آپ هم چیز خاصی نیست . 2تاش مال مک آف و یکی مال زبان و اونیکی هم مال ویندوزه . ولی هنوز My Documents باز میشه . بقیه مشکلات هم حل شده . فقط مونده این یکی

چرا عزیزم این یه ویروسه شناخته شده هست تقریباً تمام آنتی ویروسها میشناسنش. چطور می گی ویروس نداری؟ آنتی ویروست آپدیت هست؟

asextor1
16-03-2008, 00:46
نه . فکر نکنم . آنتی ویروسم هم مال 2006 هست . تنها مشکلی که من دارم اینه که My Documents ام وقتی ویندوز میاد بالا باز میشه و تا 20-30 ثانیه نمیشه کاریش کرد . در ضمن به صورت درختی هم باز میشه . فکر کنم 2 تا explorer هم تو پروسس هام باشه . ولی فقط تا وقتی که اون بازه و نبستمش 2 تا هستن . خودم احتمال میدم که وقتی ویروس Explorer.exe رو پاک کردم اینجوری شده

Ghaioom
16-03-2008, 16:12
سلام
ویندوزت رو عوض کن.

lord_ashkan_z
16-03-2008, 23:39
من يه بار اين ويروسي رو كه گفتين گرفتم و ديگه توبه كردم از كسي كه مطمئن نيست سي دي بگيرم.

نمي دونم همه ون بلاهايي كه سر من اومد به خاطر يك ويروس بود يا چند تا ولي خيلي حالم گرفته شد.

به هر حال يكي زا كارايي كه اين ويروس يا ويروس ها مي كردند اين بود كه وقتي روي درايوي كليك مي كردم توي يه صفحه ديگه باز مي شد، و يه چيز ديگه: وقتي كامپيوتر را روشن مي كردم ويندوز خودش log on نمي شد و بايد روي account كليك مي كردم تا log on بشه(من يه accound بيشتر نداشتم)

هر آنتي ويروسي كه بود رو آپديت كردم نشد كه نشد
سه بار ويندوز عوض كرم تا بالاخره بعد از كلي پيشگيري و ... از شر هر چي بود خلاص شدم

mahdi7610
17-03-2008, 14:10
من يه بار اين ويروسي رو كه گفتين گرفتم و ديگه توبه كردم از كسي كه مطمئن نيست سي دي بگيرم.

نمي دونم همه ون بلاهايي كه سر من اومد به خاطر يك ويروس بود يا چند تا ولي خيلي حالم گرفته شد.

به هر حال يكي زا كارايي كه اين ويروس يا ويروس ها مي كردند اين بود كه وقتي روي درايوي كليك مي كردم توي يه صفحه ديگه باز مي شد، و يه چيز ديگه: وقتي كامپيوتر را روشن مي كردم ويندوز خودش log on نمي شد و بايد روي account كليك مي كردم تا log on بشه(من يه accound بيشتر نداشتم)

هر آنتي ويروسي كه بود رو آپديت كردم نشد كه نشد
سه بار ويندوز عوض كرم تا بالاخره بعد از كلي پيشگيري و ... از شر هر چي بود خلاص شدم
سلام اشکان جان

راه حل مشکل شما خیلی اسون بود .
باز شدن درایوها توی یه صفحه جدید به خاطر ویروس autoran.inf بود که نحوه پاک کردنش را توی ادرسی که توی امضام هست گفتم .
و برای اینکه به طور اتوماتیک بتونید وارد ویندوز خودتون بشید باید توی run می نوشتید control passwords2 و بعد هم اینتر را می زدید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا باید بر می داشتید .

موفق باشید .

mahn90
18-03-2008, 10:28
منم این ویروسو دارم من به جز دایکومنت ، my cuputer هم باز میشه و فقط یکی از دارایو هام تو صفحه جدید باز میشه

mahdi7610
18-03-2008, 13:40
منم این ویروسو دارم من به جز دایکومنت ، my cuputer هم باز میشه و فقط یکی از دارایو هام تو صفحه جدید باز میشه
شما هم ویروس autoran.inf دارید به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید . سه روش برای از بین بردن این مشکل گفتم که شما از روش اول استفاده کنید .

Consul 141
19-03-2008, 21:12
نه . فکر نکنم . آنتی ویروسم هم مال 2006 هست . تنها مشکلی که من دارم اینه که My Documents ام وقتی ویندوز میاد بالا باز میشه و تا 20-30 ثانیه نمیشه کاریش کرد . در ضمن به صورت درختی هم باز میشه . فکر کنم 2 تا explorer هم تو پروسس هام باشه . ولی فقط تا وقتی که اون بازه و نبستمش 2 تا هستن . خودم احتمال میدم که وقتی ویروس Explorer.exe رو پاک کردم اینجوری شده
__________________________________________________ __________________________________
سلام دوست عزیز شما درست حدث زدید سیستم شما ویروسexplorer.exe گرفته...
این ویروس زیاد پیچیده و حرفه ای نیست و راحت میشه از بینش برد من خودم این ویروس رو
با آنتی ویروسnod32 از بین بردم امتحان کن حتما مشکلت حل میشه...
موفق باشی...

lord_ashkan_z
19-03-2008, 23:54
سلام اشکان جان

راه حل مشکل شما خیلی اسون بود .
باز شدن درایوها توی یه صفحه جدید به خاطر ویروس autoran.inf بود که نحوه پاک کردنش را توی ادرسی که توی امضام هست گفتم .
و برای اینکه به طور اتوماتیک بتونید وارد ویندوز خودتون بشید باید توی run می نوشتید control passwords2 و بعد هم اینتر را می زدید و از صفحه باز شده یه گزینه هست که تیک اونا باید بر می داشتید .

موفق باشید .

مهدي جان من فكر كنم منظور شما اين بود كه مشكل از تنظيمات بوده، ولي هر چي بود ويروس بود چون بعد از نصب مجدد ويندوز و باز كردن درايوها دوباره همون طوري مي شد. البته اين چيزي رو كه گفتيد من نمي دونستم كه امتحان كنم ولي بعيد مي دونم كه عملي مي بود چون اين ويروس ها معمولا اين جور راه ها رو مي بندند.

tssino
11-05-2008, 13:42
با سلام به آقا مهدی که این فایل pdf رو در اختیار دوستان قرار داده . من تازه این فایل رو دیدم . شاید صد کامپیوتر رو با این ویروس ها دیده بودم و به روش تخصصی شما بلد نبودم اونت پاک کنم اما با رفتن تو داس و با برنامه dnاونا رو حذف می کردم . عمده مشکل من باز نشدن درایوها بهد از پاک کردن ویروس ها و open withشدن اونها بود که اون رو هم با cut past کردن به سختی حل می کردم . یه بارم اون ویروس که مثل ntdetect در درایو c هست رو اشتباهی پاک کردم ....
خلاصه اینکه خیلی خیلی تشکر می کنم از این فایل و آنتی ویروس هایی که ساختید .
فدای شما محسنmohsen200373@yahoo.com

alex110
02-08-2008, 12:04
يستم من هم ويروس ویروسexplorer.exe رو گرفته ايا راهي دستي هست كه بشه اونا رو پاك كرد
من كه تو عمرم از ويروس كش استفاده نكردم هيچ كدام به درد نمي خورند و هي بايد اپديت بشن من كه هفته يكبار ويندوز عوض مي كنم چطوري با اين سرعت كم اينترنت هر بار اپديت كنم
ممنون مي شم كمك كنيد از بين ببرم اين ويروس .. كش صاحب رو