PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ** مشکلی ساده و عجیب که تمام فکرمو مشغول کرده * لطفا کمک کنید **

sonamy1
14-03-2008, 13:30
سلام دوستان این اولین تاپیک و پست من هست که تو این فروم میدم و البته این پست را با هزاران امید دادم تا شاید با همفکری و مشورت با شما دوستان و اساتید مشکلم برطرف بشه .:11:

دوستان عزیز مشکل از اونجا آغاز شد که خواستم آیکن های درایوهامو در my computer تغییر بدم ... برای همین وارد tools شدم و بعد از اون folder options ....وقتی که folder options باز شد به سربرگ file types رفتم ...و درایور را انتخاب کردم ...( امیدوارم تا اینجا را متوجه شده باشید ..)

my computer-----tools-----folder options-----file types-----drive

وببعد از اون advanced از پایین صفحه را زدم و صفحه جدیدی باز شد .... از صفحه جدید change icon را زدم و آیکن جدید را معرفی کردم ...البته کمی هم با دکمه های دیگه ور رفتم و در آخر ok کردم ...

اینم عکسی از مراحلی که انجام دادم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اون وارد my computer شدم ولی چشمتون روز بد نبینه ...از اون موقع روی هر درایوی که کلیک میکنم صفحه جدیدی باز میشه و سرچ ویندوز را نشان میده ..نمیدونم مشکل چیه ولی حدس میزنم که یک مورد نباید زیاد حاد باشه و یک فوت کوزه گری همه چیزو حل میکنه ..

ولی چیزی که جالبه من از ویندوز دومم خواستم مشکل را رفع کنم ..همین مراحل را تکرار کردم و کمی با ویندوز دومم ور رفتم ...دقیقا ویندوز دومم هم همین مشکل را پیدا کرد ..:42::42::24:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه اساتید و دوستان کمک کنند تا هر چه زودتر این مشکل حل بشه چون واقعا کلافه ام کرده و داره وادارم میکنه تا ویندوز جدید نصب کنم ...:11::11:

alil1369
14-03-2008, 14:08
منم همینطور شدم !

فقط کافی بری تو RUN تایپ کنی :
sfc /Scannow

فقط ممکنه به سی دی ویندوز احتیاج پیدا کنی !

قبلش هم برو تو تو همین مراحل Set Default کن !!

farshidshd
14-03-2008, 14:49
منم همینطور شدم !

فقط کافی بری تو RUN تایپ کنی :
sfc /Scannow

فقط ممکنه به سی دی ویندوز احتیاج پیدا کنی !

قبلش هم برو تو تو همین مراحل Set Default کن !!

Set Default تایید میشه

mahdi7610
14-03-2008, 15:13
سلام دوستان این اولین تاپیک و پست من هست که تو این فروم میدم و البته این پست را با هزاران امید دادم تا شاید با همفکری و مشورت با شما دوستان و اساتید مشکلم برطرف بشه .:11:

دوستان عزیز مشکل از اونجا آغاز شد که خواستم آیکن های درایوهامو در my computer تغییر بدم ... برای همین وارد tools شدم و بعد از اون folder options ....وقتی که folder options باز شد به سربرگ file types رفتم ...و درایور را انتخاب کردم ...( امیدوارم تا اینجا را متوجه شده باشید ..)

my computer-----tools-----folder options-----file types-----drive

وببعد از اون advanced از پایین صفحه را زدم و صفحه جدیدی باز شد .... از صفحه جدید change icon را زدم و آیکن جدید را معرفی کردم ...البته کمی هم با دکمه های دیگه ور رفتم و در آخر ok کردم ...

اینم عکسی از مراحلی که انجام دادم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اون وارد my computer شدم ولی چشمتون روز بد نبینه ...از اون موقع روی هر درایوی که کلیک میکنم صفحه جدیدی باز میشه و سرچ ویندوز را نشان میده ..نمیدونم مشکل چیه ولی حدس میزنم که یک مورد نباید زیاد حاد باشه و یک فوت کوزه گری همه چیزو حل میکنه ..

ولی چیزی که جالبه من از ویندوز دومم خواستم مشکل را رفع کنم ..همین مراحل را تکرار کردم و کمی با ویندوز دومم ور رفتم ...دقیقا ویندوز دومم هم همین مشکل را پیدا کرد ..:42::42::24:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه اساتید و دوستان کمک کنند تا هر چه زودتر این مشکل حل بشه چون واقعا کلافه ام کرده و داره وادارم میکنه تا ویندوز جدید نصب کنم ...:11::11:
سلام دوست عزيز

روش اول :
روي دکمه Start کليک کنيد، سپس دکمه Run را بزنيد و عبارت زير را توي اون کپي کنيد و بعد هم کليد اينتر را بزنيد .
regsvr32 /i shell32.dll

حالا ببينيد درست شده .
اگه روش اول کارساز نبود از روش دوم استفاده کنيد .

روش دوم، وارد تنظيمات ريجستري ويندوز بشيد، و عبارت هاي زير رو به ترتيب پيدا کنيد:
HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
و
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell
در پنل سمت راست، مقادير پيش فرض عبارات بالا رو پيدا کنيد. اونها رو از طريق گزينه Edit ويرايش Modify کنيد. عبارت none رو بجاي مقادير قرار دهيد يعني در قسمت Value data و سپس دکمه Ok رو کليک کنيد.
حالا از قسمت ريجستري ويندوز خارج بشيد

موفق باشيد .

sonamy1
14-03-2008, 15:30
با تشکر از دوستان گلم که کمک کردند ولی متاسفانه شیوه علی جان کارساز نبود ..

ولی باید عرض کنم که شیوه اولی که استاد عزیز mahdi7610 فرموند مشکل را کامل برطرف کرد ... در run تایپ کردم regsvr32 /i shell32.dll و بعد از اون صفحه ای اومد که ok کردم ...مشکل کاملا حل شد و الان راحت وارد درایوهام میشم ...

مهدی جان دستت گلت درد نکنه عزیز ...من واقعا مدیون شمام ..شما منو از شر دوبار نصب ویندوز و مخلفاتش راحت کردی استاد گرامی

امیدوارم از خدا هر چی میخوای بهش برسی و همیشه سلامت و موفق باشی

قربون همگی شما سونامی

mahdi7610
14-03-2008, 16:47
با تشکر از دوستان گلم که کمک کردند ولی متاسفانه شیوه علی جان کارساز نبود ..

ولی باید عرض کنم که شیوه اولی که استاد عزیز mahdi7610 فرموند مشکل را کامل برطرف کرد ... در run تایپ کردم regsvr32 /i shell32.dll و بعد از اون صفحه ای اومد که ok کردم ...مشکل کاملا حل شد و الان راحت وارد درایوهام میشم ...

مهدی جان دستت گلت درد نکنه عزیز ...من واقعا مدیون شمام ..شما منو از شر دوبار نصب ویندوز و مخلفاتش راحت کردی استاد گرامی

امیدوارم از خدا هر چی میخوای بهش برسی و همیشه سلامت و موفق باشی

قربون همگی شما سونامی
سلام سونامی جان

خوشحالم مشکلتون حل شد .
بابت دعای قشنگی که کردی یه دنیا ممنونم .

موفق باشی دوست گلم .