PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ویروسه Soundman.exe

mahdi17729
15-03-2008, 11:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hassan_mojtahedi
15-03-2008, 11:26
مشكلت خيلي دردناكه
اول بايد nod 32 رو نصب كني و باهاش اين ويروس رو از بين ببري يعني وقتي ازت پرسيد كه ويروس رو چي كار كنم؟گزينه delete رو انتخاب كن.در همه ي ويروسها هم همين گزينه رو انتخاب كن.
بعد از اينكه ويروس رو از بين بردي ديگه فكر نكنم ويندوزت خوب كار كنه يعني اصلا داغون ميشه اما در عوض اين ويروس از بين ميره.
حالا بايد ويندوزت رو فرمت كني و از اول يه ويندوز جديد نصب كني.
موفق باشي.غم آخرت باشه.

mahdi17729
15-03-2008, 22:29
اخه ویروس کش اینو گیر نیاورد

node32 دارم با آپدیت روز

mahdi7610
15-03-2008, 23:29
به ادرسی که توی امضام هست رجوع کنید

موفق باشید .

hassan_mojtahedi
16-03-2008, 08:48
به ادرسی که توی امضام هست رجوع کنید

موفق باشید .
اين چه ربطي به اون داره؟

mahdi7610
16-03-2008, 09:33
اين چه ربطي به اون داره؟
سلام
درسته یه لحظه سرم شلوغ بود startup را با task manager اشتباه گرفتم .
احتمالا مال کارت صدا باشه . توی startup لپتاپ ها هم وجود داره .
موفق باشید .

Ghaioom
16-03-2008, 16:26
سلام
این که ویروس نیست.
این همیشه رو کامپیوتر من هست. فکر میکنم مال کارت صدا باشه.

lord_ashkan_z
16-03-2008, 23:22
من بارها شده كه در ليست processes در task manager فايلي به اسم soundman.exe را ديده ام، يعني اين ويروس هست؟

چه كار مي كنه؟

vorojax
16-03-2008, 23:49
سلام.
نه ویروس نیست برای کارت صدات هست.
همیشه یه قاعده رو برای ویروسا رعایت میشه وقتی میرو تو بخش پروسسور تسک مننینجر تو بخش یوز نام اونایی که جزو سیستم ویا لوکال سرویس هستن هیچ وقت ویروس نیستند.
(البته سوندمن یادم نمی یاد تو کدوم بخش بود)

mahdi7610
17-03-2008, 14:15
سلام.
همیشه یه قاعده رو برای ویروسا رعایت میشه وقتی میرو تو بخش پروسسور تسک مننینجر تو بخش یوز نام اونایی که جزو سیستم ویا لوکال سرویس هستن هیچ وقت ویروس نیستند.
کاملا درسته ویروس ها اغلب خودشون را با نام یوزر توی task manager درست می کنند .

lord_ashkan_z
17-03-2008, 15:22
خوب اين با نام يوزر هست.نام يوزر من ashkan هست و اين هم اشكان هست. در ضمن وقتي ned taskش مي كنم باز هم صدا پخش مي شود. تازه نام sound card من يه چيزه ديگه است

mahdi7610
17-03-2008, 15:26
خوب اين با نام يوزر هست.نام يوزر من ashkan هست و اين هم اشكان هست. در ضمن وقتي ned taskش مي كنم باز هم صدا پخش مي شود. تازه نام sound card من يه چيزه ديگه است
خوب اگه فکر می کنی ویروس هستش به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کن .

Ceramic
17-03-2008, 15:38
عزيز من اين ويروس نيست .

تمام مادربوردهاي گيگا كه چيپست اوديوي آنها ( كارت صداي آن بورد )‌ از نوع via هست ، بعد از نصب درايور AC97 ، اين درايور با مخفف Soundman.exe كه مخفف Sound Manager هست در تسك منيجرشون فعال ميشه .

اين ويروس نيست و لطفا براي خودتون دردسر درست نكنيد .

symk
22-03-2008, 22:55
آره بابا . کی گفته این ویروسه . ثانیا" تا حالا چی بلایی سر کامپیوترت اورده ؟ فقط به دلیل اینکه یه فایل exe هستش و شما نمیشناسید که نمیشه گفت ویروس . این فایل همانطور که دوستمون اشاره کردند مربوط میشه به کارت صوتی

Farahmand Farshidy
22-03-2008, 23:54
سلام عزیزان!:11::11:

عزيز من اين ويروس نيست .

تمام مادربوردهاي گيگا كه چيپست اوديوي آنها ( كارت صداي آن بورد )‌ از نوع via هست ، بعد از نصب درايور AC97 ، اين درايور با مخفف Soundman.exe كه مخفف Sound Manager هست در تسك منيجرشون فعال ميشه .

اين ويروس نيست و لطفا براي خودتون دردسر درست نكنيد .

آره بابا . کی گفته این ویروسه . ثانیا" تا حالا چی بلایی سر کامپیوترت اورده ؟ فقط به دلیل اینکه یه فایل exe هستش و شما نمیشناسید که نمیشه گفت ویروس . این فایل همانطور که دوستمون اشاره کردند مربوط میشه به کارت صوتی

سلام.

مال این رفیق ما ویروس نیست و این فایل مربوط میشه به کارت صدا اما یه ویروس به اسم Soundmix هم هست که در موردش در این انجمن خیلی بحث شده بود.

تا جاییکه یادم میاد این خصوصیاتو داشت:

1- درایو ها رو آتوران میکرد.

2- Task Manager رو غیر فعال میکرد.

3- گزینه Show Hidden files and folders رو در منو Folder Option غیر فعال میکرد.شاید هم کلاً Folder Option رو از کار غیر فعال میکرد ( دقیق یادم نیست.)

4- رجیستری را غیر فعال میکرد.

و بعضی کار های دیگر هم میکرد که فعلاٌ دقیقاً یادم نیست.

مؤفق باشید!:40:
فرهمنــــــــد