PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف پسورد ادمين در ويندوزهاي Xp و Nt

hassan_mojtahedi
15-03-2008, 14:34
ممکن است براي شما اتفاق افتاده باشد که در ويندوز اكس پي پي براي حساب کاربري مدير (Adminiastrator) کلمه رمزي را مشخص کرده باشيد و بنا به دلايلي آن را فراموش کرده باشيد، و با مشکل ورود به سيستم مواجه شده باشيد. در اين جور مواقع تنها راه حل موجود نصب دوباره ويندوز ميباشد. همچنين ممکن است شما قصد استفاده از يک کامپيوتري را داشته باشيد که توسط کلمه رمز در ويندوز ايکس پي محافظت ميشود. نرم افزاري که در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديدي هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ويندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سيستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.
من فقط اسم نرم افزار رو ميگم خودتون بريد سرچ كنيد و دانلود كنيد.حجمش هم 2.69 MB هستش.
اسمش هست:
WINDOWS PASSWORD RESET

hassan_mojtahedi
15-03-2008, 15:30
يه نرم افزار ديگه هم هست به نام User Management Resource Administrator كه اينم خوبه
اينم پيدا كنيد و دانلود كنيد.

hassan_mojtahedi
15-03-2008, 15:30
دوستان اگه روشهاي ديگه اي رو هم بلدين ارائه كنيد.

hassan_mojtahedi
15-03-2008, 15:42
يه سري هم اينجا بزنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نرم افزار WINDOWS PASSWORD RESET كه بهتون گفتم رو ميتونيد از اين جا دانلود كنيد.

mahdi7610
15-03-2008, 16:07
يه سري هم اينجا بزنيد:

نرم افزار WINDOWS PASSWORD RESET كه بهتون گفتم رو ميتونيد از اين جا دانلود كنيد.
سلام حسن جان اگه سرچ می کردید می دیدید که قبلا در بارش بحث شده و روشهای خوبی هم گفته شده .

می بخشی لینک طولانی شد .
اگه توی انجمن سرچ کنی گذشتن از سد پسورد ويندوز xp خودت متوجه می شی .

موفق باشی .