PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریسیت شدن سیستم قبل از بالا امدن ویندوز

navid4u
20-03-2008, 21:59
سلام بروبچه های گل پی سی ورلد
مشکلی که دارم اینه که بعد از اینکه ویندوز رو انتخاب می کنم که ویندوز بیاد بالا ، دقیقا قبل از اینکه وارد ویندوز بشه سیستم ریسیت میشه و همین کار ادامه داره تا وقتی که گزینه last good known configiritions ... رو بزنم .
باز بعد از دو سه بار روشن خاموش کردن این مشکل دوباره درست میشه .
ممنون میشم !گه جواب بدین .

mhentezari
21-03-2008, 02:30
براي منم همين جوري شده بود.
ويندوز رو عوض كردم!

mahdi7610
21-03-2008, 10:36
مشکلی که دارم اینه که بعد از اینکه ویندوز رو انتخاب می کنم که ویندوز بیاد بالا ، دقیقا قبل از اینکه وارد ویندوز بشه سیستم ریسیت میشه و همین کار ادامه داره تا وقتی که گزینه last good known configiritions ... رو بزنم .
سلام نوید جان
سال نو را بهت تبریک عرض می کنم

احتمال داره explorer ویندوز دچار مشکل شده باشه که با تعویض ویندوز مشکل حل می شه .
اگه مشکل حل نشد در این صورت مشکل از ram شما هست . بهتره یه بار از اسلات اونا در بیاری و یه بادی به اسلات اون بگیری و دوباره اونا جا بزنی . سعی کن اسلات اونا عوض کنی .

موفق باشی .

hadi665
21-03-2008, 10:50
دوست عزیز این مشکل با عوض کردن ویندوز حل میشه
برای منم پیش اومده بود

Hadi King
21-03-2008, 12:06

دوست عزيز به نظر من مشكل از پاور باشه چون میتونه این ایراد رو به وجود بیاره چون در هنگام بالا اومدن سیستم به قدرت بیشتری نیاز داره که پاور در بعض از مواقع که به برق کافی نیاز داره با نواسانات برق موجه میشه و کشش این رو نداره که سیستم رو بالا بیاره
یک بار پاورتون رو چک کنید ...:11:

موفق باشيد!:40:

rezaete
21-03-2008, 12:14
واسه من هم گاهی پیش میاد که با repair کردن حل میشه .

Hadi King
21-03-2008, 12:26
واسه من هم گاهی پیش میاد که با repair کردن حل میشه .

دوست عزيز مشكل تو عادي بوده كه با repair كردن درست شده ولي برا بعضي ها اينجوري هام نيست ويندوز هم از اول نصب كنن اين مشكل رفع نميشه...:10:

موفق باشيد!:40:

navid4u
21-03-2008, 14:03
ممنون از همه ی بچه های پی سی ورلد :40: مشکل با عوض کردن ویندوز حل شد . ولی خوب من می خواستم علتشو بدونم ، (که فکر کنم سخت افزاری هم نبود )
بازم ممنون

Hadi King
21-03-2008, 14:29
ممنون از همه ی بچه های پی سی ورلد :40: مشکل با عوض کردن ویندوز حل شد . ولی خوب من می خواستم علتشو بدونم ، (که فکر کنم سخت افزاری هم نبود )
بازم ممنون

پس مشكلت عادي بوده چون برا بعضي ها مشكل سخت افزاري هم ميشه بگي..علتشو هم كه mahdi7610 گفتن:40:

mahdi7610
21-03-2008, 14:53
پس مشكلت عادي بوده چون برا بعضي ها مشكل سخت افزاري هم ميشه بگي..علتشو هم كه mahdi7610 گفتن:40:
سلام H.VIKE جان

درسته بعضی وقتها مشکل به همین سادگی قابل حل نیست .

گاهی اوقات این مشکل میتونه از خود سیستم عامل باشه که به دلیل از بین رفتن فایلهای راه انداز سیستم عامل هستش که با ریپیر کردن یا تعویض ویندوز مشکل حل می شه .

اما گاهی این مشکل از سخت افزار هستش که علتش پاور و ram هستش .

موفق باشید .

mystery8014
21-03-2008, 22:31
سلام. دوست عزیز internet Explorer کامپیوترت خراب شده و از اون که کامت بالا نمیاد.

mhentezari
22-03-2008, 00:19
البته من دفعه قبل ويستا و xp رو با هم داشتم. جفتشون مشكل پيدا كردن!
اون موقع كامپيوترم ويروسي هم شده بود