PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث های هاشیه ای و تجارب جالب در مورد گوشی های سونی اریکسون

nakhordemast
30-04-2008, 11:55
خوب انگار ما هرجا پست میدیم یکی میاد زرت و زورت پاکش میکنه. خوب البته حق دارند چون بحث ها رو از مسیر خودش منحرف میکنیم.
به نظرم اینجا خوبه که بچه های se باز بیان و بحث های هاشیه ای و تجارب و یا نظراتشون رو در مورد کمپانی معظم سونی اریکسون و محصولات فوقالعاده اش مطرح کنند. به امید اینکه محفلی دوستانه برا ی تبادل نظرات ( نه ماحث فنی پیشرفته - که خودشون تاپیک جداگانه دارند) نبدیل بشه. تصمیم داشتم که این تاپیکو توی متفرقه ها بزنم دیدم همه سونی باز ها اینجان کسی اونجاها پیداش نمیشه. خوب برای اول کار من مصطفی خان و آرمان ( شایدم آرمین:31:) رو دعوت میکنم. امیدوارم تا تاپیک به اعماق نرفته سر و کله اشون پیدا بشه :10:

A.MATEUR U S E R
30-04-2008, 14:28
سلام من تجربه خاصي با سوني ندارم، منتها اگه ميگفتي مشکلاتشو بگو 3 صفحه برات مينوشتم.
يک تجربه: اگه گوشيتون روشن نشد، زياد نگران نشيد، مشکل شما با در آوردن باتري و زدن زبون به محل اتصال، حل ميشه :31:

راستي هاشيه ات ته حاشيه است !!! :10:

hamed1297
30-04-2008, 15:22
اگه گوشيتون روشن نشد، زياد نگران نشيد، مشکل شما با در آوردن باتري و زدن زبون به محل اتصال، حل ميشه
ایول.اخر تجربه بود.ولی خدا نصیب نکنه.

mehran_286
30-04-2008, 17:07
اگه دید setool گوشی رو نمیخونه یا usbرو نصب نکردی یا مثل یه بنده خدایی دکمه c کامپیوتر رو گرفتی

nakhordemast
30-04-2008, 17:54
اگه دید setool گوشی رو نمیخونه یا usbرو نصب نکردی یا مثل یه بنده خدایی دکمه c کامپیوتر رو گرفتی

اییییییییییول آخرشه:31::31:
به نظرتون منصف ترین برند کدومه؟ منظورم اینه که تا حالا از کدام خرید هاتون بیشترین احساس رضایت رو کردید؟ من که به جز سونی اریکسون به چیز دیگه ای حتی فکر هم نکردم.:10:

seyyedi
30-04-2008, 18:06
دوستان سلام
کلا منظور این تاپیک رو نفهمیدم
اگه گوشی رو به کامپیوتر وصل کردید ولی کامپیوتر اون رو نمیخونه
نگاه کنید ببینید شاید گوشی رو حالت فایل ترنسفر نباشه

A.MATEUR U S E R
30-04-2008, 18:29
اینو گفتی یاد یه چیز دیگه افتادم، اگه دیدید setool گوشی رو نمیخونه و مطمئنید که دکمه C کیبورد نگرفتید و usb رو هم نصب کردید ولی باز setool گوشی رو نمیخونه، همینطور که SETOOL مشغول جستجوه، از کنترل پنل Add Hardware انتخاب کنید و بزارید سرچ کنه، حتما مشکلتون حل میشه و گوشیتونو میشناسه :31:

mostafa_khan001
30-04-2008, 21:07
خوب انگار ما هرجا پست میدیم یکی میاد زرت و زورت پاکش میکنه. خوب البته حق دارند چون بحث ها رو از مسیر خودش منحرف میکنیم.
به نظرم اینجا خوبه که بچه های se باز بیان و بحث های هاشیه ای و تجارب و یا نظراتشون رو در مورد کمپانی معظم سونی اریکسون و محصولات فوقالعاده اش مطرح کنند. به امید اینکه محفلی دوستانه برا ی تبادل نظرات ( نه ماحث فنی پیشرفته - که خودشون تاپیک جداگانه دارند) نبدیل بشه. تصمیم داشتم که این تاپیکو توی متفرقه ها بزنم دیدم همه سونی باز ها اینجان کسی اونجاها پیداش نمیشه. خوب برای اول کار من مصطفی خان و آرمان ( شایدم آرمین:31:) رو دعوت میکنم. امیدوارم تا تاپیک به اعماق نرفته سر و کله اشون پیدا بشه :10:
کسی من رو صدا کرد؟:46:
این رو خوب امدی مهدی.اقا این همکار تراشه.تراشکاری.حالا هر چی.خیلی باحاله.یه پیغام رو واسم 5 بار فرستاده که پستم موو شده.بماند دیگه....الان میاد پست ما رو هم می تراشه....
والله من که دیگه مثل حوونی ها نیستم.یادته 2 صفحه پر میکردم هر پستم رو...هیییی جوونی
اما این ارمین اول راهه و پر انرژی..ارمین بیا .......
بریم به یاد اون موقع ها.......

سلام من تجربه خاصي با سوني ندارم، منتها اگه ميگفتي مشکلاتشو بگو 3 صفحه برات مينوشتم.
يک تجربه: اگه گوشيتون روشن نشد، زياد نگران نشيد، مشکل شما با در آوردن باتري و زدن زبون به محل اتصال، حل ميشه :31:

ببین یوزر جان یه 2 روز این پست های وب دیزاینر ما رو بخونی:46:میفهمی املاش ضعیفه.سخت نگیر
:5:در مورد تجربت هم من یکی اولین باره میشنوم.اگه گوشیت نوکیا قدیمی بود دلیلش رو میگفتم اما تو سونی اریکسون من نشنیده بودم همچین چیزی رو...
اره زبون زدن داریم اما نه اینجوریش:46:من گوشیم همیشه تو جیبم بودو پورت یو اس بیش کثیف میشد.همیه هم حس درست تمیز کردنش چون نبود.یه زبونی به پورت میزدم تا با کابل درست متصل بشه.همین

اخ اخ که چقدر اینجوری پیام برام میمود.خدا رو شکر رب العالمین دیگه از این پیام ها تو ای دی جدیدم ندارم.همش مشکلشون این بود که دکمه ی کیبورد رو میگرفتن و میگفتن بابا چرا گوشیمون پس روشن میشه:46:

اییییییییییول آخرشه:31::31:
به نظرتون منصف ترین برند کدومه؟ منظورم اینه که تا حالا از کدام خرید هاتون بیشترین احساس رضایت رو کردید؟ من که به جز سونی اریکسون به چیز دیگه ای حتی فکر هم نکردم.:10:
بیخیال این اس ای منیست بازی ها(کلمه ایی جدید است که از فمنیست گرفته شده می باشد:21:)
همشون کلاه بردارن به قول خودت.من با چند تا چیز کلا تو گوشی حال میکنم واسه همین انتخابم سونی اریکسونه
1-راحتی کار با کی پد که سونی ارسکون بهترینه.این نوکیا باید روی دکمه هاش با چکش بزنی
2-راحتی کار با خود گوشی که امروز مد شده همه میگن یوزر اینتر فیس یا همون رابطه کاربری
3-زیباییشه
4-قدیمها_(الان خیلی مصداق نداره)با توجه به امکانات قیمت بهتر
=======
مهدی تو که میایی من رو به حرف می اندازی ها و این پستهای طوماریه من...تازه مثلا 1 هفته دیگه کنکور دارم چقدر درس میخونم:19:
شاد باشید:20:

adrenalin
30-04-2008, 21:08
من که عاشق دو اتیشه گوشیهای Sony Ericsson هستم تا حالا از گوشیهای اریکسون بدی ندیدم
اصلا به مارک های دیگه اهمیتی نمیدم
sony ericsson

R@R#M@N
30-04-2008, 21:20
منم که عاشق Se !!!
البته منصف هست ولی جدیدآ نوکیا هم داره منصف میشه !!! (مثالش توی ن82 و 5700 و ...)
این جریان C کامپیوتر واسه دوستم اتفاق افتاده بود !!!
حاشیه هم اینجوریه :دی !!!

B L A S T E R
30-04-2008, 21:55
حاشیه رو با این ه مینویسن!!!!!!!!!!!

SAEED_BARCELONA
30-04-2008, 23:03
100% حرف ممد تائید میشه.
منظورتو از این نظر سنجی نفهمیدم!

arash_a
01-05-2008, 00:19
من خودم دوربین بازم اساســــــــــــــــــی . و البته سونی اریکسون باز ;-)
سونی اریکسون یه زمانایی تو موزیک و عکس حرف اول رو میزد . اون زمانی که N70 نوکیا گوشی بود K750ه سونی اریکسون همه کاره بود واسه خودش خدا بود ولی الان که دوره شده دوره 5 مگاپیکسلی سونی با K850 هیچ حرفی واسه گفتن در مقابل دیو N82 نداره . ( حیف ) نوکیا خودش رو تو مولتی مدیا خیلی تقویت کرد ولی سونی به نظر من پیشرفتی نداشته خدائیش K800 از K850 بهتر عکس می ندازه .
ولی چیزی که فقط تو برند سونی من فقط دیدم رابط کاربری عالی گوشی های سونی اریکسون هست ( user friendly ) چیزی که مثلا تو نوکیا هیچ وقت این رایط کاربری رو نمی بینیم .
ای کاش سونی یه گوشی با منوها و رابط کاربری خودش و امکانات و دوربین N82 میزد ( وای فکرشو بکن )
انصافا چی مشید .
حیف به سونی اریکسون که هی داره پس رفت میکنه .

zhina_gian
01-05-2008, 06:07
من خودم دوربین بازم اساســــــــــــــــــی . و البته سونی اریکسون باز ;-)
سونی اریکسون یه زمانایی تو موزیک و عکس حرف اول رو میزد . اون زمانی که N70 نوکیا گوشی بود K750ه سونی اریکسون همه کاره بود واسه خودش خدا بود ولی الان که دوره شده دوره 5 مگاپیکسلی سونی با K850 هیچ حرفی واسه گفتن در مقابل دیو N82 نداره . ( حیف ) نوکیا خودش رو تو مولتی مدیا خیلی تقویت کرد ولی سونی به نظر من پیشرفتی نداشته خدائیش K800 از K850 بهتر عکس می ندازه .
ولی چیزی که فقط تو برند سونی من فقط دیدم رابط کاربری عالی گوشی های سونی اریکسون هست ( user friendly ) چیزی که مثلا تو نوکیا هیچ وقت این رایط کاربری رو نمی بینیم .
ای کاش سونی یه گوشی با منوها و رابط کاربری خودش و امکانات و دوربین N82 میزد ( وای فکرشو بکن )
انصافا چی مشید .
حیف به سونی اریکسون که هی داره پس رفت میکنه .

اگر من کا850 داشتم میدونستم چه عکس هایی باهاش بندازم. اما فعلا با پی1 سر میکنم.

در مورد سونی اریکسون هم صبور باشید. گوشی های 5 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال در راهه و وقتی بیاد همون دوره
کا750 دوباره شروع میشه و نوکیای بلند پرواز دوباره با کله میوفته تو زباله باطری های جمع آوری شده اش.

سونی اریکسون یا یک جنسی رو نمیزنه یا اگر زد با کیفیت میزنه. نه اینکه مثل نوکیا 20 تا گوشی بیرون بده که مردم
شانسکی از یکی خوششون بیاد و نوکیا هم کارش بگیره.

اما سونی اریکسون از 5 تا گوشی که بیرون میده حداقل 4 تاش رو مردم میپسندند.

نمونه های سونی اریکسون در این چند ماه اخیر...

Xperia
G900
G700
W980
C902
C702
Z770

همه اینها رو سونی اریکسون با هم معرفی کرد حالا شما بگو از اینها کدومش رو مردم بطور عمومی نپسندیدند.

اما نوکیا ...

5320 XpressMusic
5220 XpressMusic
6212 Classic
5000 اسم گوشی رو :31:
7070 Prism
2680 Slide
1680 Classic
6300i
N96
N78

nakhordemast
01-05-2008, 10:27

منم که عاشق Se !!!
البته منصف هست ولی جدیدآ نوکیا هم داره منصف میشه !!! (مثالش توی ن82 و 5700 و ...)
این جریان C کامپیوتر واسه دوستم اتفاق افتاده بود !!!
حاشیه هم اینجوریه :دی !!!

حاشیه رو با این ه مینویسن!!!!!!!!!!!

خوب میدونید من میخواستم ببینم شماها چقدر املاتون خوبه:5:. از نتیجهاش هم راضی ام . املاتون 20:20:

nakhordemast
01-05-2008, 10:29
سونی اریکسون یا یک جنسی رو نمیزنه یا اگر زد با کیفیت میزنه. نه اینکه مثل نوکیا 20 تا گوشی بیرون بده که مردم
شانسکی از یکی خوششون بیاد و نوکیا هم کارش بگیره.

اما سونی اریکسون از 5 تا گوشی که بیرون میده حداقل 4 تاش رو مردم میپسندند.

به شدت باهت موافقم:21:

nakhordemast
01-05-2008, 10:56
کسی من رو صدا کرد؟:46:
این رو خوب امدی مهدی.اقا این همکار تراشه.تراشکاری.حالا هر چی.خیلی باحاله.یه پیغام رو واسم 5 بار فرستاده که پستم موو شده.بماند دیگه....الان میاد پست ما رو هم می تراشه....
والله من که دیگه مثل حوونی ها نیستم.یادته 2 صفحه پر میکردم هر پستم رو...هیییی جوونی
اما این ارمین اول راهه و پر انرژی..ارمین بیا .......
بریم به یاد اون موقع ها.......

ببین یوزر جان یه 2 روز این پست های وب دیزاینر ما رو بخونی:46:میفهمی املاش ضعیفه.سخت نگیر
:5:در مورد تجربت هم من یکی اولین باره میشنوم.اگه گوشیت نوکیا قدیمی بود دلیلش رو میگفتم اما تو سونی اریکسون من نشنیده بودم همچین چیزی رو...
اره زبون زدن داریم اما نه اینجوریش:46:من گوشیم همیشه تو جیبم بودو پورت یو اس بیش کثیف میشد.همیه هم حس درست تمیز کردنش چون نبود.یه زبونی به پورت میزدم تا با کابل درست متصل بشه.همین

اخ اخ که چقدر اینجوری پیام برام میمود.خدا رو شکر رب العالمین دیگه از این پیام ها تو ای دی جدیدم ندارم.همش مشکلشون این بود که دکمه ی کیبورد رو میگرفتن و میگفتن بابا چرا گوشیمون پس روشن میشه:46:

بیخیال این اس ای منیست بازی ها(کلمه ایی جدید است که از فمنیست گرفته شده می باشد:21:)
همشون کلاه بردارن به قول خودت.من با چند تا چیز کلا تو گوشی حال میکنم واسه همین انتخابم سونی اریکسونه
1-راحتی کار با کی پد که سونی ارسکون بهترینه.این نوکیا باید روی دکمه هاش با چکش بزنی
2-راحتی کار با خود گوشی که امروز مد شده همه میگن یوزر اینتر فیس یا همون رابطه کاربری
3-زیباییشه
4-قدیمها_(الان خیلی مصداق نداره)با توجه به امکانات قیمت بهتر=======
مهدی تو که میایی من رو به حرف می اندازی ها و این پستهای طوماریه من...تازه مثلا 1 هفته دیگه کنکور دارم چقدر درس میخونم:19:
شاد باشید:20:

ای بابا دلت جوون باشه. می خوایم حال کنیم داداش:5:
ابنقدر هم به املای ما گیر نده ریفیق . من اینم دیگهههه:8:
با حرفات کاملا موافقم.دیگه تکرارشون نمیکنم.درسته
امیدوارم قبول شی.

nakhordemast
01-05-2008, 10:57
دوستان سلام
کلا منظور این تاپیک رو نفهمیدم
اگه گوشی رو به کامپیوتر وصل کردید ولی کامپیوتر اون رو نمیخونه
نگاه کنید ببینید شاید گوشی رو حالت فایل ترنسفر نباشه

100% حرف ممد تائید میشه.
منظورتو از این نظر سنجی نفهمیدم!

ببین شما عادت کردین همش در مورد مسائل فنی بگید. آقا خسته شدیم ازبس درمورد فار منیجر و پی سی سوییت و پچ و ... حرف زدیم. اون مساییل تاپیکش جداست. اینجا میخوایم با گوشیامون حال کنیم و ازش حرف بزنیم. فارغ از مسایل دیگه و دور از گیر هایی که اون همکار تراشکارمون میده و به قول مصطفی پستامونو میتراشه:31:.
اینجا تاپیک هوادارانه. هوادارشیم. از se هم خوشمون میاد.:10:
مرسی.

SAEED_BARCELONA
01-05-2008, 17:01
آهههههههههههههههااااااااا ااااااا حالا فهمیدم.
دوستان اگه دیدید کابل USB زدید به گوشی ولی PC اونو نشناخت حتما یکی از حالتهای زیر رخ افتاده!!!!:دی
1- روی حالت فایل ترنسفر نیست
2- کابل usb خرابه
3- کابلو به گوشی زدی ولی به pc نزدی
4- برعکس 4
5- pc روشن نیست
6- گوشیتون SE نیست
7- اصلا PC نداری
8- برق رفته بابا کجای کاری؟!!!!

A.MATEUR U S E R
01-05-2008, 17:23
امیدوارم به کسی بر نخوره، ولی این یکی از بی محتواترین؛ بی هدفترین و در یک کلمه بیخودترین تاپیکیه که تا حالا، تو این فروم دیدم.:2:
لولش خیلی پایئنه!!! :41:
به احتمال زیاد هم پاک میشه، یه وخت فک نکنین من گزارش دادما! ( حلالت نمیکنم، ننه)

خودشون چش دارن، میبینن دیگه ! :11:

nakhordemast
01-05-2008, 18:55
امیدوارم به کسی بر نخوره، ولی این یکی از بی محتواترین؛ بی هدفترین و در یک کلمه بیخودترین تاپیکیه که تا حالا، تو این فروم دیدم.:2:
لولش خیلی پایئنه!!! :41:
به احتمال زیاد هم پاک میشه، یه وخت فک نکنین من گزارش دادما! ( حلالت نمیکنم، ننه)

خودشون چش دارن، میبینن دیگه ! :11:

با این احتساب قراره که هرچی مدیران دوست دارن ما بنویسیم. :27:
هرچی هم که دوست نداشتن پاک میکنن.فقط دوست دارم بند وقانونشو بدونم.
کاش دوست عزیز تراش میومد زودتر پاکش میکرد خیال همه مون راحت می شد.
در انتظار مکافات عمل به سر می بریم.

shahshahani
01-05-2008, 22:07
تا پاک نکردن بزار منم از گوشی خودم بگم.
P990 من خیلی باحاله.
من دارم با گوشیم زندگی میکنم
آخر گوشیه ولی حیف که رمش یه ذره کمه. و نور صفحه نمایشش زیر آفتاب اصلا پیدا نیست.
همین.
جون به جونم هم بکنن نمیرم نوکیا یا هر چیز دیگه ای بخرم.
به امید اون روزی که X1 بخرم.
موفق باشید.