PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برقراری تماس اضطراری با باطری خالی گوشیهای سونی اریکسون !

lindows
03-05-2008, 12:17
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شارژ باطری تلفن همراهتون به اتمام رسیده و دسترسی به پریز برق برای شارژ تلفن همراه خود ندارید اما کاری پیش اومده و قصد دارید تا یک تماس کوتاه با تلفن همراهتون بگیرید .

در این مواقع چه می کنید ؟

به دنبال تلفن های همگانی می روید ؟ یا ازکسی درخواست می کنید تا با تلفن همراه وی اقدام به برقراری تماس کوتاه خود کنید ؟

اگر از گوشی های سونی اریکسون استفاده می کنید ، ما پیشنهاد بهتری داریم …

تماس اضطراری با باطری خالی گوشیهای سونی اریکسون

با استفاده از ترفند مخفی ای که در تلفن های همراه سونی اریکسون موجود است ، قادرید تا هنگامی که حتی شارژ باطری تلفن همراه خود به اتمام رسیده باشد و حتی تلفن همراه شما روشن نیز نمی شود اقدام به روشن کردن تلفن همراه خود کنید و به اندازه یک یا دو تماس کوچک و اضطراری با آن برقرار کنید .

این ترفند در مواقع خطر و یا حادثه که احتیاج به اورژانس و یا پلیس داشته باشید و تلفن همراه شما نیز شارژ نداشته باشد بسیار حیاتی و کاربردی خواهد بود .

اما چه باید کرد ؟

شاید در ابتدا فکر کنید نیازی به باز کردن گوشی و یا دستکاری در باطری تلفن همراه دارید ….

اما کاملاً اشتباه تصور کرده اید !

روش کار بسیار ساده است .

در حالت معمولی هنگامی که شارژ تلفن همراه شما به اتمام رسیده باشد با فشردن دکمه Power تلفن روشن نمی شود .

اما کافی است به جای فشردن کوتاه مدت دکمه Power ، آن را به مدت 15 ثانیه در حالت فشرده نگه دارید …

خواهید دید که تلفن همراه روشن خواهد شد …

پس از 15 ثانیه دکمه را رها سازید و منظر باشید تا تلفن همراه آماده استفاده شود .

حال قادرید به اندازه یک یا 2 تماس کوچک و اضطراری با تلفن همراه خود انجام دهید !

به همین راحتی .

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد این ترفند تنها مخصوص گوشی های سونی اریکسون می باشد .

منبع : موبایل ها

يكي اگه باطريش خاليه تست كنه

shahshahani
03-05-2008, 13:14
این که ترفند نیست.
عزیز گوشی اون یه ذره شارژ رو برای ریست نشدن ساعت و تاریخ و تنظیمات نگه میداره.
موبایل هم مثل یه کامپیوتر یه باطری کوچولو داره که از باطری اصلی شارژ میشه و کارش هم همینه که گفتم.
اگه اون تموم شه باید تنظیمات گوشی رو از اول انجام بدی.

Original Titan
03-05-2008, 14:56
نه خداييش با حال بود
حالا اين بهتر كه تنظيمات گوشيت به هم بخره يا چند نفر تو آتيش بسوزند يا خونت آتيش بگيره؟...و بعدش بفهمي كه گوشيت روشن مي شده نامرد!
دمت گرم

shahriar_669
03-05-2008, 16:19
سلام
ایول خوب بود ولی برای من موقعی که شارژ نداره این کاررو میکنم صفحه سفید میشه و دوباره خاموش میشه
چرا ؟

ali racer
03-05-2008, 19:38
جالب بود ممنون

yasser1680
04-05-2008, 02:08
نه خداييش با حال بود
حالا اين بهتر كه تنظيمات گوشيت به هم بخره يا چند نفر تو آتيش بسوزند يا خونت آتيش بگيره؟...و بعدش بفهمي كه گوشيت روشن مي شده نامرد!
دمت گرم

خداییش راست میگه!

marn
04-05-2008, 08:21
نه دستتو تا موقعی که صفحه موبایل میاد روی دکمه power نگهدار یعنی بزار اون صفحه سفیده رد بشه بعدا دستتو از روی power بر دار.

n_yaghmaei
07-05-2008, 23:27
البته بهتر بود اين توصيه هم بکنيم که در صورتي که تماس اضطراري نيست اين کار رو نکنيد چون اگه دوباره به خاطر باتري خاموش کنه ديگه با اين ترفند هم روشن نميشه
به هر حال از شما دوست عزيز ممنونم

hamkar1981
08-05-2008, 07:43
من تستش نكردم
ولي اگر كار كنه خيلي عاليه
تشكر دوست عزيز بابت تاپيك جالبتون
موفق باشي

hamkar1981
15-05-2008, 07:33
تست كردم روي K800 تا دوبار جواب ميده
موفق باشيد

my email
01-06-2008, 23:36
تست نکردم اما چون بچه ها تاییدش کردن من هم میگم ایول الله عالی بود. همیشه از این کار ها بکنید.

Hadi King
01-06-2008, 23:45
يكي اگه باطريش خاليه تست كنه

من تست كردم درست بود تا 10 ثانيه گوشي من روشن شد ولي موقعي كه روشن ميشه 15 ثانيه بعد يه اخطار ميده كه باطري ضعيفه بعد خاموش:3:

موفق باشيد!:40:

Saeed-Totti
03-06-2008, 21:38
خیلی جالب و به درد بخور بود
ممنون

R@R#M@N
04-06-2008, 11:40
مرسی
واقعآ بدرد بخور بود
ممنون

nakhordemast
12-06-2008, 14:12