PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابلیت ارتقا w660

mahdokht1364
03-05-2008, 17:02
سلام

متاسفانه من یک گوشی w660 خریدم که گوشی چندان مناسبی نیست،بخصوص کیفیت دوربین در مقایسه با سایر 2 مگاپیکسلی ها بسیار بد است،می خواستم ببینم آیا این گوشی قابلیت ارتقا رو داره؟
توی فروم گشتم ولی به نتیجه نرسیدم.

ali_power42
04-05-2008, 16:12
پایین بودن کیفیت دوربین بخاطر نداشتن auto focus هستش
گوشیهایی مثل k610 و k530 و... رو به w660 تبدیل میکنن تا بهتر بشن بنابراین فکر نکنم w660 رو بشه به گوشی ای بهتر از خودش تبدیل کرد
اگه مشکل فقط در بد بودن و تاریکی رنگها هست سعی کنید درایور دوربین رو عوض کنید ولی auto focus چون یک امکان سخت افزاری هست امکان اضافه شدنش با نرم افزار وجود نداره
گوشیهای k550 و w610 هردو دارای auto focus هستن و میشه این دوتا رو هم به همدیگه تبدیل کرد
بخصوص k550 که cybershot هم هست و فکر کنم بهترین دو مگاپیکسلی بین همه گوشیها باشه
تنها اشکالشون هم کیفیت پایینتر صفحه نمایش نسبت به صفحه های tft هست (صفحه tfd دارن) البته اونم نه خیلی بنابراین اگه با تعویض درایور باز هم عکسها خوب نشد روی این دوتا گوشی میشه حساب کرد

یه نکته ای الان یادم اومد :
چک کنید ببینید سایز عکس حتما در بالاترین حالت باشه چون در بزرگترین سایز معمولا امکان زوم کردن وجود نداره بنابراین گاهی وقتها برای خودم هم پیش اومده سایز عکس رو میارم پایینتر تا بتونم زوم کنم که متاسفانه کیفیت عکس در سایز های کوچک اصلا خوب نیست