PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينم يك آهنگ خيلي قشنگ

Satrikon
09-07-2006, 11:38
دانلود كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كه پسوندش نه wav نه....
اين نرم افزار جادوگري است در فشرده سازي!
نظرتون رو هم بگيد
اين نرم افزار رو كه زير 1 مگا بايت هست دانلود كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه هم اين فايل رو باز كنيد و هم فايل هاتونو به طور عجيبي فشرده سازي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رم شما بالا باشه حجم فايل رو عجيب كم ميكنه و اگه پايين باشه از وين رر بهتره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b-z
09-07-2006, 21:15
وحيد جان اين نرم افزاري كه گفتي حداقل اسم نداره واسه خودش . لينكي كه گذاشتي كار نميكنه كه :blush:

radepa
10-07-2006, 00:54
دانلود كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كه پسوندش نه wav نه....
اين نرم افزار جادوگري است در فشرده سازي!
نظرتون رو هم بگيد
اين نرم افزار رو كه زير 1 مگا بايت هست دانلود كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه هم اين فايل رو باز كنيد و هم فايل هاتونو به طور عجيبي فشرده سازي كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رم شما بالا باشه حجم فايل رو عجيب كم ميكنه و اگه پايين باشه از وين رر بهتره... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزيز اين توي انجمن نرم افزار معرفي شده و اسنش KGB archiver استتتتتتت

Satrikon
10-07-2006, 04:06
سلام ببخشيد همين طور كه اكثرآ ميدونن اسمش KGB archiver هست
در ضمن جناب رد پا من به جمله اي كه با عزيز شروع ميشه آلرژي دارم!
لينك تصحيح شد.

mahsoft
10-07-2006, 06:02
تاپیک تکراری بود بدون شک بدون قفلید

متاسفا

Satrikon
10-07-2006, 17:53
ببخشيد اگه تكراري هست لينك اون يكي رو بديد كه من ببينم تكراري هست
بعد در مورد وضعيت تاپيك هم مدير تصميم ميگيره...