PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نميدونم چطوري تو وبلاگم برنامه بنويسم يا فايلي پيوست كنم

hamed_shams
27-08-2006, 14:34
بچه ها من يك وبلاگ ساختم اما اصلا نميدونم چطوري توش برنامه بنويسم يا فايلي پيوست كنم
ادرس وبلاگ هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست البته همين طور كه ميبينيد اين يك بلاگفا هستش
بچه ها ترو خدا كمك كنيد

soleares
27-08-2006, 14:36
منظورت از برنامه بنويسم چيه ؟
در ضمن شما بايد يه جايي كه مي توني فايل آپلود كني اين فايل رو قرار بدي بعد لينك بدي بهش و گر نه بلاگ فا و هيچ كدوم از سيستم ها اجازه و امكان آپلود رو به كاربران نمي دهند .

*hamedkhatar*
27-08-2006, 14:37
سلام دوست عزیز
شما باید وارد قسمت مدریت خود شوید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خیلی راحت هست
اینجا هم همه چیز ها رو توضیح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سوالی بود در خدمتم

soleares
27-08-2006, 14:46
سلام دوست عزیز
شما باید وارد قسمت مدریت خود شوید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خیلی راحت هست
اینجا هم همه چیز ها رو توضیح داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سوالی بود در خدمتم

عزيز شما مطمئني كه همينو مي خواست بدونه ؟

hamed_shams
27-08-2006, 15:13
منظورت از برنامه بنويسم چيه ؟
در ضمن شما بايد يه جايي كه مي توني فايل آپلود كني اين فايل رو قرار بدي بعد لينك بدي بهش و گر نه بلاگ فا و هيچ كدوم از سيستم ها اجازه و امكان آپلود رو به كاربران نمي دهند .
سولئارس عزيز منظور از برنامه نويسي فقط نوشتن مطلب است همين!

hamed_shams
27-08-2006, 15:16
راستي من كجا ميتونم فايل آپلود كنم

soleares
27-08-2006, 15:21
عزيز شما مي توني عكس ها رو توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فايل ها رو توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود كني البته از اين سايت ها بسيار زياد هست .
در ضمن براي اينكه توي پرشين گيگ عضو بشي بايد دعوتنامه داشته باشي كه مي توني با سرچ توي همين انجمن پيدا كني و در خواست بدي .

----
شما چرا به جاي حامد خطر جواب ميديد ؟

*hamedkhatar*
27-08-2006, 15:24
عزيز شما مطمئني كه همينو مي خواست بدونه ؟
سلام
آره بابا تابلو بود

hamed_shams
27-08-2006, 17:23
سولئارس جان يه نگاه به اول صفحه بنداز
بعد پست ها رو بخون ميفهمي
من به جاي خودم جواب دادم

hamed_shams
27-08-2006, 17:35
سولئارس جان ميشه آدرس دقيق اين دعوت نامه را به من بدي
خيلي ازت ممنونم :sad:

soleares