PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه نصب سيستم هاي مديريت محتوا روي لوكال

mi.graphist
28-08-2006, 02:38
آقا سلام.من حدود 342234 بار تو فروم هاي مختلف و جاهاي ديگه مشكلم رو مطزح كردم.ولي مثل اينكه تاپيك هايي كه مهم شدن و مطالب داخلي شون مال خيلي وقت پيش هست.چون تا حالا كسي جوابي بهم نداده.خوب حالا سوال من
1- من مي خوام برنامه هاي مديريت محتواني مختلف رو توي لوكال هاستم نصب كنم.براي اينكا ايزي پي اچ پي رو دارم با وين لمپ كه خودش آپاچي و چيز هاي ديگه رو نصب مي كنه.حالا مي خوام بدونم چطوري ميشه ديتابيس رو روي هارد ساخت.چطوري اون رو به هاست و منتقل كرد و همين!

دمتون گرم.من روي هاست با يه بدبختي خاصي نصب كردم و وقتي با كوچكترين مشكلي رو برو ميشم مجوبرم همرو پاك كنم و دوبارهآپلود كنم.پس لوكال خيلي بدرد مي خورده.
خواهشا اگر براي مديران مقدور هست اين تاپيك رو مهم كنند .چون مطمئن هستم اين سوال تنها من نيست و تو خيلي از تاپيك ها ديدم خيلي ها همين سوال رو كردن ولي به جايي نرسيدن.
بي زحمت فقطم به پروفشيونال ها حال ندين!ما هم آدميم!
خيلي ممنون از فورم خيلي خيلي خيلي عاليتون.

neyrizboys
29-08-2006, 09:56
برو اينجا آموزش كامل داره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

internet1
29-08-2006, 10:29
با سلام
نيگاه کن شما نمي خواد چند تا برنامه رو الان نصب کني روي ويندوز خودت
خوب شما easyphp1-8 رو نصب کن بعد که نصب شد اجرا کن کنار ساعت ويندوزت يه آيکن مي يا به شکل e بزرگ که چراغ هم داره
و خلاصه اوکي مي ده بعد که برنامه به خوبي اجرا شد
روي همون آيکن در کنار ساعت ويندوزت راست کليک کن و گزينه phpmyadmin رو پيدا کن کار اين phpmyadmin اين هست که کار کردن با ديتابيس رو راحت کرده يعني يه نوع رابطه هست بين شما و ديتابيس خوب وقتي که اجرا کردي مرورگر شما صفحه اول phpmyadmin رو نمايش مي ده
خوب حالا مي توني زبان اين برنامه رو به Persian يا فارسي تبديل کني براي شما که تازه کار هستيد خوب حالا يک کادر کوچيک خالي هست که نوشته ايجاد ديتابيس يا create خوب يک اسم به انگليسي وارد کن با حروف کوچيک بهتره مثلا ali و اوکي کن
خوب ديتابيس شما آماده است
خوب شما هر پرتال يا برنامه مديريت محتوايي رو مي توني نصب کني البته بايد براي هر برنامه يک ديتابيس بسازي فرض کنيد حالا مي خواهيد يک برنامه مديريت محتوا نصب کنيد که نياز داره به ديتابيس خوب از شما اين ها رو مي خواد:
localhost
نام ديتابيس:
ali
نام کاربري ديتابيس شما مي شه :
root
پسورد هم که جاي اون رو خالي مي زارين يادت باشه که اگه space يا فاصله هم بزاري به عنوان کارکتر حساب مي شه
خلاصه اگه مشکلي بود بيا اينجا :
شيراز آي تي دات نت
موفق باشيد

mi.graphist
06-09-2006, 02:34
internet1جون.خيلي باحات حال مي كنم.ولي خوب من تو اين زمينه كار نكردم.اگه ميشه يخورده بيشتر توضيح بده.خيلي مرسي!

mi.graphist
06-09-2006, 02:35
برو اينجا آموزش كامل داره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما كه چيزي نديديم!اگه ميشه بزار همينجا با لينك منبع كه بقيه هم استفاده كنند

havva
06-09-2006, 14:53
فکر کنم اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من نمی تونم حمتواشو ببنم شاید باید عضو شی

نه نه اینو بین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا نگاه کردی اینجا رو ؟؟ :blush:

mi.graphist
07-09-2006, 12:23
آقا من تازه دارم لينك ها رو باز مي كنم.انشالله كه به نتيجه برسه.ضمنا كس هست كه بتونه لينك برنامه ايزي پي اچ پي رو بده

mi.graphist
07-09-2006, 12:29
مرسي خيلي خوب بود

havva
07-09-2006, 14:37
برو گوگل بنویس هزار تا لینک تازه می ده

mi.graphist
07-09-2006, 19:10
آقا ممنون.من مشكلم با لوكال حل شد.اگر بازم مشكلي پيش اومد حتما مطرح مي كنم.

mi.graphist
08-09-2006, 15:21
مشكل تازه!mtرو روي لوگال با ايزي پي اچ پي چطوري ميشه نصب كرد؟

salim_a
12-09-2006, 22:00
شما نگفتي كه سيستم مديريتي مي خوايي رو لوكال نصب كني

اسم نداره!

اسمشو بگودر خدمتم

mi.graphist
13-09-2006, 22:03
خوب تقريبا اكثر اونهايي كه با php طراحي شدن يه جوره.ولي من العان تقريبا مشكلم حل شده.حالا مي خوام mtرو نصب كنم كه با cgiهست.ممنون ميشم كسي مي دونه بگه