PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه ميتوانم تالار گفتگو به وبلاگم اضافه كرد.

pedix
01-09-2006, 15:16
چگونه ميتوانم تالار گفتگو به وبلاگم اضافه كرد.

local
02-09-2006, 01:28
اگه سايت داشته باشي مي توني تالار گفتگو توش قرار بدي توي وبلاگ كه نمي شه

soleares
02-09-2006, 01:31
چرا عزيز ميشه يه چت روم كوچولو درست كني !

برو به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام كن كد رو تو وبلاگت قرار بده همين ..

Viking
03-09-2006, 15:58
من فكر كنم اون چيزي كه شما بهش فكر مي كنين نشه رو بلاگ اجرا كرد ، ولی سایتی هست که با عضو شدن در اون می تونید برای وبلاگ خودت یک تالار ِ گفتمان جمع و جور درست کنی . ( خدمات این سایت کاملا مجانی است و دعوت نامه هم نمی خواهد ! ).
امکانات ِ این تالار :

نکات ِ مثبت :

1-تالار دلخواه ِ خود را طراحی کنید !(انتخاب : رنگ بک راند ، رنگ خطوط ، رنگ نوشته ها ، حاشیه ،و اندازه این تالار تماما ً سلیقه ای است و بدست خود ِ شما صورت می گیرد . ) :happy:
2- استفاده از شکلکهای یاهو در تالار بلاگ شما . :ohno:
3- پیام های زشت را پاک کنید : منظور مثلا کسی با شما دشمنی دار د و در تالار بر ضد ِ شما می نویسد و در شما در قبال ِ این کا روارد منوی کاربری می شوید و تمام نامه هایش را در کمتر از 30 ثانیه پاک می کنید . :evil:
4- دیگر خودتان باید استفاد کنید تا با دیگر مزایای این تالار آشنا شوید .

نکات بد :

تنها نکته بد از دید من این است که هر کس دلش بخواهد می تواند در تالار بنویسد زیرا این تالار عمومی است . :angry: ( که می شود با کمی به کار انداختن فکر آن را حل کرد . )

آدرس این سایت ( فیلتر شده است ) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آدرس فیلتر شکن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
03-09-2006, 16:17
نه عزيز شما اگه انجمن مي خاي برو به سايت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آدرس رو بدون فاصله بزن ...

يه انجمن براي خودت بساز در عرض 5 دقيقه ... ولي اوني كه گفتم يه چت روم براي وبلاگ يا سايته ..

STAYWITHME
05-09-2006, 17:27
یه هاست که sql & php ساپورت کنه بگیر ، منظورم رایگان هست .
مثل 5gigs.com
بعد فروم رو اونجا نصب کن ، همین .

havva
05-09-2006, 18:15
یه هاست که sql & php ساپورت کنه بگیر ، منظورم رایگان هست .
مثل 5gigs.com
بعد فروم رو اونجا نصب کن ، همین .

یعنی این ها می ذارن فروم نصب کنی عزیزم فکر نکنم چطور می خواهی دیتا بیسش رو درست کنی ؟؟

soleares
05-09-2006, 20:20
آقا اگر مي خواي فروم مال خود خودت باشه برو هاست بخر ولي در غير اين صورت همون ايرا كرذه كه گفتم خيلي هم خوبه /..

ali1370
06-09-2006, 00:58
شما چند را مختلف داريد شما ميتونيد يك هاست بخريد و اونجا يه انجمن بزنيد (ايران كره)هم براي انجمن رايگان خيلي خوبه :evil: شما ميتونيد200mbفضاي رايگان با امكانات وسرويسهاي عالي همچنين وبلاگ و انجمن رايگان نيز داشته باشيد آدرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :biggrin: :happy: :tongue: :cool: :puke: :blush: :ohno:

soleares
06-09-2006, 01:09
علی جون بابا مرسی ...

در ضمن هاست مجانی با قدرت ساپورت پی اچ پی هم : 5گیگز دات کام هست می تونی یه سری بزنی ...

---
علی آقا عضو جدید خوش اومدی ...

STAYWITHME
09-09-2006, 17:03
غلت میکنن نزارن .

این سایتی که من گفتم دیتا بیس هم میده .

moslem-visual
09-09-2006, 17:42
من خودم الان یه فروم روی 5 گیگز زدم این هم آدرسش : irtechs.5gigs.com