PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام برنامه برای فروم بهتر است؟

sascovach
07-09-2006, 15:48
سلام
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن بگن که کدوم برنامه بهتره؟
تا جایی که من فهمیدم ظاهرا vBulletin از همه بهتره، درسته؟
phpBB و php-Nuke چطورن؟ کدومشون بهتره؟
من در این ضمینه اطلاعات کمی دارم اگه میشه راهنمایی کنید

STAYWITHME
08-09-2006, 09:32
phpbb رو که ولش کن ، نیوک هم که عزیز دل فروم نیست ، اگه با مامبو کار کرده باشی این یه چیزی فرا تر از اونه . و بی بی رو هم با تیبل ها و ساختار متفاوت رو خودش داره .
در مجموع اول وی بولتین و بعد smf ، البته من با mybb و ipb کار نکردم ولی اونجور که بوش میاد ipb باز از smf بهتره ولی یه خورده پولیه .

Elfin-D
08-09-2006, 09:38
سلام
وی بولتین بهترین هست منتها لایسنسش پولی هست و اگر شما بدون لایسنس از اون استفاده کنید بر اساس قانون کپی رایت میتونن کل اطلاعات هاستتون رو پاک کنن

sascovach
08-09-2006, 10:38
phpbb رو که ولش کن ، نیوک هم که عزیز دل فروم نیست ، اگه با مامبو کار کرده باشی این یه چیزی فرا تر از اونه . و بی بی رو هم با تیبل ها و ساختار متفاوت رو خودش داره .
در مجموع اول وی بولتین و بعد smf ، البته من با mybb و ipb کار نکردم ولی اونجور که بوش میاد ipb باز از smf بهتره ولی یه خورده پولیه .
phpBB یعنی به درد نمی خوره؟

STAYWITHME
08-09-2006, 13:33
چرا ، اون هم کارایی داره ولی حتی به پایه رقیب رایگان خودش Smf هم نمیرسه ، چه برسه به وی بی .
البته مود ها و هک های زیادی برای شبیه کردن اون به وی بولتین هست ولی خود نصب این هک ها درد سر داره .

درضمن پیرو گفته های رضا جان بگم که الان حدود 1 سال هست که Jelsoft فقط به ویبولتین های آخرین ورژن گیر میده .

من فکر میکن وی بی پی سی ورلد هم نال شده باشه ....

STAYWITHME
08-09-2006, 13:39
شما اگه بخوای از وی بولتین رو هاستت استفاده کنی میتونی از ورژن های قدیمی نال شده استفاده کنی و همیشه یک بک آپ از دیتا بیست داشته باشی . در ضمن الفین جان طبق قوانین کپی رایت آمریکا اگه سرورت و فقط اگه تو آمریکا باشه ( تو کانادا نه ) میتونن در هاستتو کامل تخته کنن . یعنی یه چیزی از پاک شدن اونور تر .

sascovach
08-09-2006, 13:56
شما اگه بخوای از وی بولتین رو هاستت استفاده کنی میتونی از ورژن های قدیمی نال شده استفاده کنی و همیشه یک بک آپ از دیتا بیست داشته باشی . در ضمن الفین جان طبق قوانین کپی رایت آمریکا اگه سرورت و فقط اگه تو آمریکا باشه ( تو کانادا نه ) میتونن در هاستتو کامل تخته کنن . یعنی یه چیزی از پاک شدن اونور تر .
من سرورم Yahoo هست تو آمریکاس
چجوری بفهمم نصب کدوم ورژن ها مشکلی نداره؟ که یهو نزنن جلو بندیم رو بیارن پایین

PeS
08-09-2006, 14:44
سلام دوست عزیز vb که یکی از بهترین هاست و در اون شک نکن ولی مشکلش پولی بودنش و به دردسر نصب کردن نسخه نال شدش نمی ارزه.
برا همین من به شما SMF را پیشنهاد میدم هم ساده و هم مدیریت قوی و هم اینکه امنیت فوق العاده .
در مورد phpbb باید بگم خوبیش را نقض نمیکنم ولی مشکل امنیتی و بار زیادی که از سرور میکشه از معایبش است .
mybb هم خوبه ولی باز من smf را پیشنهاد میدم اگر سوالی هست در خدمتم

mi.graphist
08-09-2006, 15:20
ببين بلتون خيلي توپه.ولي خوب يه سري امكانات خيلي خدا داره كه مطمئنا خيلي كم يا هيچ وقت بكارت نمي آد.من خودم العان دارم از mybb استفاده مي كنم. خيلي هم راضيم چند تا حسن خيلي خوب داره
يكي اينكه تادلت بخواد تو سايت رسميش مود و پلاگين و غيره داره كه خيلي هاش هم فارسيه
دوم اينكه يه قالب بلتون براش ساختن كه وقتي نصب مي كني شكلش ميشه مثل همينجا
سوم اينكه مجانيه
چهارم اينكه نصبش بي نهايت آسمونه و براي مبتدي ها توپه
smf هم كار كردم و لي يه مشكل داره اينكه چون ورژن اولش هست و داره تست ميشه امكان داره برات مشكل ساز باشه و خوب ساپورت فارسي درست حسابي اي هم نداره

PeS
08-09-2006, 16:57
دوست من اگر اطلاعاتت در باره smf کمه چیزی نگو! البته من تعصبی ندارم!
در ثانی smf سایت هایی هست که فارسی مخصوص پشتیبانی از این برنامه هست!

sascovach
08-09-2006, 21:06
ببين بلتون خيلي توپه.ولي خوب يه سري امكانات خيلي خدا داره كه مطمئنا خيلي كم يا هيچ وقت بكارت نمي آد.من خودم العان دارم از mybb استفاده مي كنم. خيلي هم راضيم چند تا حسن خيلي خوب داره
يكي اينكه تادلت بخواد تو سايت رسميش مود و پلاگين و غيره داره كه خيلي هاش هم فارسيه
دوم اينكه يه قالب بلتون براش ساختن كه وقتي نصب مي كني شكلش ميشه مثل همينجا
سوم اينكه مجانيه
چهارم اينكه نصبش بي نهايت آسمونه و براي مبتدي ها توپه
smf هم كار كردم و لي يه مشكل داره اينكه چون ورژن اولش هست و داره تست ميشه امكان داره برات مشكل ساز باشه و خوب ساپورت فارسي درست حسابي اي هم نداره
سایت این myBB رو میدید؟

STAYWITHME
08-09-2006, 21:14
چی ؟ ...........
Smf ورژن اولشه ؟
فکر میکنم منبعی که ازش کپی کردی قدیمی بودی .
اس ام اف 1 داره بگیر برو تا 1.8 تازه rc های 1 تا 3 هم بماند

PeS
08-09-2006, 21:38
چی ؟ ...........
Smf ورژن اولشه ؟
فکر میکنم منبعی که ازش کپی کردی قدیمی بودی .
اس ام اف 1 داره بگیر برو تا 1.8 تازه rc های 1 تا 3 هم بماند

دقیقا منم همین را میگم که باید اطلاعاتشون را درباره smf کامل کنن بعد نظر بدن

sascovach جان سایت mybb :
mybboard.net

وسایت smf:
simplemachines.org

موفق باشید

sascovach
09-09-2006, 12:56
دستت درد نکنه
در هنگام نصب MyBB با این خطا مواجه شدم:
این رو هم بگم که بوسیله phpMyAdmin یه دیتابیس به نام MyBB ساختم قبلا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem-visual
09-09-2006, 15:52
sascovach پاسخ شما رو در تاپیک مربوط به آموزش MyBB دادم.

STAYWITHME
09-09-2006, 16:39
ببخشید این فروم میدیر نداره ؟ ........