PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتي Vbulletin رو در سايت قرارش ميدم به صورت متن بالا مياد!

smahdis
05-10-2006, 07:05
با سلام
شايد اين سئوال براي خيلي ها پيش و پا افتاده باشه ولي من زماني كه Vbulletin رو در سايتم آپلود ميكنم وقتي ميخواهم وارد بخش مديريت يا هر بخش ديگري بشم، يك مشكل پيش مياد و آنهم اين است كه Vbulletin صفحاتش به صورت متن يا همان تكست بالا مياد. ولي بر روي لوكال هاست اين طوري نيست و عادي بالا مياد. خواهش ميكنم كمكم كنيد. راستي اگر خواستيد براي مثال سايت من رو بدونيد البته سايت كه نيست به هر حال و در مثالتون استفاده كنيد فرض كنيد اينها مشخصات من هستند:
Site: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Password: 123456
البته مشخصات بالا واقعي نيستند.
خيلي ممنون.

Elfin-D
05-10-2006, 17:45
با سلام
شايد اين سئوال براي خيلي ها پيش و پا افتاده باشه ولي من زماني كه Vbulletin رو در سايتم آپلود ميكنم وقتي ميخواهم وارد بخش مديريت يا هر بخش ديگري بشم، يك مشكل پيش مياد و آنهم اين است كه Vbulletin صفحاتش به صورت متن يا همان تكست بالا مياد. ولي بر روي لوكال هاست اين طوري نيست و عادي بالا مياد. خواهش ميكنم كمكم كنيد. راستي اگر خواستيد براي مثال سايت من رو بدونيد البته سايت كه نيست به هر حال و در مثالتون استفاده كنيد فرض كنيد اينها مشخصات من هستند:
Site: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Password: 123456
البته مشخصات بالا واقعي نيستند.
خيلي ممنون.
سلام
هاستتون پی اچ پی ساپورت میکنه؟!
اون سایتی که در بالا دادید وجود نداره

smahdis
06-10-2006, 05:42
با سلام.
بله...متاسفانه متوجه شدم كه هاستم پي اچ پي ساپورت نمي كنه خيلي ممنون كه شما هم من را راهنمايي كرديد.البته من در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام كرده بودم كه...ديدم پي اچ پي ساپورت نمي كنه. خيلي ممنون.
اگر ممكنه ميشه در مورد فايل Config.php يكم توضيح بديد، منظورم اينه در اين فايل چه چيزي بايد تغيير بدم؟ آيا اصلا واجبه كه تغيير داده بشه يا كه نه اگر ويرايش هم نشه باز هم كار ميكنه؟

Elfin-D
06-10-2006, 09:51
باید نوع دیتا بیس و یوزر نیم و پسورد تغییر پیدا کنه
در انجمن سرچ بفرمایید موضوعات بیشتری پیدا خواهید کرد

smahdis
07-10-2006, 09:19
باید نوع دیتا بیس و یوزر نیم و پسورد تغییر پیدا کنه
در انجمن سرچ بفرمایید موضوعات بیشتری پیدا خواهید کرد
ببخشيد من دو تا سئوال خيلي پيش و پا افتاده دارم
ميشه بگين ديتابيس چي هست كه اسمش رو به همراه يوزرنيم و پسورد داخل كنم. منظورم اينه كه از كجا اسم ديتابيسم رو بدونم؟ يا پسوردش رو؟
سئوال دوم هم اينه كه شايد به موضوع بالا ربط داشته باشه:
وقتي فايل Install.php رو در اينترنت اجراش ميكنم در صفحه دوم كه فايل Config.php رو چك ميكنه يك صفحه پر از Error ميده. من يكجا خوندم كه بايد پرمشن هاش رو 777 كنم ولي نفهميدم يعني چه؟ ميشه كمكم كنيد؟
من در انجمن هم سرچ كردم و لي وقتي آدم ندونه منظور از ديتا بيس يا پرمشن چي هست چه فايده!!
من خيلي خيلي معذرت ميخوام ها!

J A V I D
07-10-2006, 12:55
ببخشيد من دو تا سئوال خيلي پيش و پا افتاده دارم
ميشه بگين ديتابيس چي هست كه اسمش رو به همراه يوزرنيم و پسورد داخل كنم. منظورم اينه كه از كجا اسم ديتابيسم رو بدونم؟ يا پسوردش رو؟
سئوال دوم هم اينه كه شايد به موضوع بالا ربط داشته باشه:
وقتي فايل Install.php رو در اينترنت اجراش ميكنم در صفحه دوم كه فايل Config.php رو چك ميكنه يك صفحه پر از Error ميده. من يكجا خوندم كه بايد پرمشن هاش رو 777 كنم ولي نفهميدم يعني چه؟ ميشه كمكم كنيد؟
من در انجمن هم سرچ كردم و لي وقتي آدم ندونه منظور از ديتا بيس يا پرمشن چي هست چه فايده!!
من خيلي خيلي معذرت ميخوام ها!

منظور دیتا بیس همون پایگاه داده شماست که معمولا سایت های فری این امکان رو به شما نمی دن و به این بخش در سایت های فری دسترسی ندارید !!!
برای تنظیم پرمشن یا همون سطح دسترسی باید از طریق برنامه های اف تی پی این کارو انجام بدید که اونم باز خیلی از سایت های فری این امکان رو به شما نمی دن !!!

بهتره بی خیال نصب وی بی روی هاست های فری بشید چون امکان اینکه یه هاستی پیدا کنید که همه امکانات مورد نیاز رو داشته باشه خیلی کمه !