PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست شکلک برای ویبولتین.

Man Hunter
13-10-2006, 21:47
سلام به همگی.

آقا,من یه سری شکلک میخوام برای ویبولتین...

لطفا بهم بدین و بگین چه جوری میتونم نصب کنم تو وی.بی..

یعنی کدوم فایل رو باید اجرا کنم...ممنون میشم.

یا حق...... ;)

Elfin-D
13-10-2006, 22:14
سلام
شهریار جان
منظورتون از شکلیک همون اسمایل هست؟!
یا استایل؟!

my friend
13-10-2006, 22:50
خب شکلک همون اسمایلی هست دیگه!

Man Hunter
13-10-2006, 23:04
سلام
شهریار جان
منظورتون از شکلیک همون اسمایل هست؟!
یا استایل؟!

بابا دمت گرم....

شكلك با استايل يكي هست؟مثل اين هست كه بگي بز با اسب يكي هست...نيست ديگه.

منظورم همين كوچولو هاست كه كنار نوشته ها ميزاريم...مثل هموني كه هميشه كنار ((يا حق)) هام هست.

يا حق...... ;)

Elfin-D
14-10-2006, 09:52
You can manage your images here. Images can be arranged in categories and their access restricted by post count and usergroup. Usergroup restrictions are set at the category level while post count restrictions are set at the image level.

At the bottom of this page you can click the [Add New Category] link to create a new category for images to go into. Click the [Show All] link to view all images for all categories.

Below is a list of your image categories. The "Title" column tells you the name of each category. You can click on the category name to view its images.

The "Contains" column tells you how many images are in the corresponding category.

The "Display Order" column tells you the display order of each image category. The display order is used to order the image category listing in this Image Manager as well as on your forums. You can update the display orders shown on this page by changing the number values and clicking the "Save Display Order" button.

On the right side you will find several options for each image category. The [Mass Move] link takes you to a page where you can select a new category for each image in the corresponding category and submit the changes all at once.

The [View] link does the same thing as clicking on the category name to the left, it takes you to a page where you can view all images in the corresponding category.

The [Edit] link allows you to edit the title and display order of the corresponding category.

The [Delete] link takes you to a page where you can delete the corresponding category and all of its images or mass move the categories images to another category and then delete the original category.

The [Permissions] link takes you to a page where you can specify which usergroups can use the images in the corresponding category.
Smile manager:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Add new Smile:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

my friend
14-10-2006, 14:01
الفین جان ، ببخشیدا
ولی شما از روی سیستم خودتون آدرس دادید ، برای همین هم فقط خودتون میتونید بگیریدش!
اگه اونو آپلود کنید ممنون میشم.
آخه منم بهش نیاز دارم.

راستی ، این کوئیک اسمایل فایل های گیفش توی پوشه های نصب نرم افزار ذخیره نشده؟

Man Hunter
14-10-2006, 14:17
الفین جان ، ببخشیدا
ولی شما از روی سیستم خودتون آدرس دادید ، برای همین هم فقط خودتون میتونید بگیریدش!
اگه اونو آپلود کنید ممنون میشم.
آخه منم بهش نیاز دارم.

راستی ، این کوئیک اسمایل فایل های گیفش توی پوشه های نصب نرم افزار ذخیره نشده؟

بابا راست ميگه..تو همه لينكها رو از رو سيستم خودت بر ميداري ميدي به ملت..نميشه كه بابا.

يا حق..... ;)

Elfin-D
14-10-2006, 23:09
بابا راست ميگه..تو همه لينكها رو از رو سيستم خودت بر ميداري ميدي به ملت..نميشه كه بابا.

يا حق..... ;)
شما مثل اینکه از من طلبکاری!
مثل اینکه نباید جواب شما رو داد
وقتی که هیچ چیزی نمیگی که روی لوکال نصب کردی یا سرور و سطح اطلاعاتت چقدره جواب بهتر از این نمیشه داد!
...

my friend
15-10-2006, 07:52
گرفتم قضیه چیه
این لینک هایی که الفین خان داده میره به بخش کنترل و اضافه کردن اسمایلی ها.
ولی ما که نیاز به یه سری اسمایلی جدید داریم؟

Man Hunter
16-10-2006, 06:32
شما مثل اینکه از من طلبکاری!
مثل اینکه نباید جواب شما رو داد
وقتی که هیچ چیزی نمیگی که روی لوکال نصب کردی یا سرور و سطح اطلاعاتت چقدره جواب بهتر از این نمیشه داد!
...
قربون سطح اطلاعات تو كه ...خر روپاره كرده...(مشكلي هم هست ميتونيم تو ياهو با هم صحبت كنيم).

بوس بوس..... :evil: