PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميخواستم يك انجمن گفتگو راه بندازم با استفاده از ماي بيبي يا ويبالتين

smahdis
23-10-2006, 08:03
اگر كسي ميتونه لطفا كمكم كنه...من هر كاري ميكنم كه يك تالار گفتگو راه بندازم نميشه حالا از همه ي اين ها هم استفاده كردم مثل ويبالتين و ماي بيبي كسي ميدونه مشكل من چي هست در عكس زير اون پيغامي كه مزاحم من ميشه اومده البته اين پيغام براي ماي بيبي اومده براي ويبالتين وقتي ميخواد كه فايل كانفيگ رو چك كنه يك صفحه پر از ايرور ميده و بعد هم وقتي دكمه نكست رو ميزني و ساير مراحل نصب رو تمام ميكني داخل كنترل پنل و همچنين داخل تالار نميشه چي كار كنم؟ اين هم از عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن من يك وبسايت پيدا كردم كه 200 مگ مجاني ميده با پي اچ پي و داراي MySql هم هست اين هم سايتش:
من هم دارم از همين سايت الان استفاده ميكنم ولي نميتونم اگر كسي ميدونه مشكلم چي هست به من هم بگه لطفا.

J A V I D
23-10-2006, 10:54
شما کافی که این دایرکتوری ها که معرفی شده تو همون صفحه ارور سطح دسترسی شو رو 777 تنظیم کنی برای انجام این کار هم می تونید از برنامه های اف تی پی استفاده کنید که رو فولدر مورد نظر رایت کلیک می کنید گزینه سطح دسترسی رو انتخاب می کنید و اون رو به 777 تغییر می دید !

salim_a
23-10-2006, 11:54
ممنون دوست عزيز به خاط سايتي كه معرفي كردي

جاوبد جان دست شما هم درد نكنه ممنون

باي

smahdis
25-10-2006, 06:26
خدا عمر با عزت بهتون بده آقاي javid_blogsky واقعا كه گل كاشتين دستتون درد نكنه. چون من هر چه گشتم كه اين پرمشن چي و كجا هست هيچي پيدا نميكردم. ممنون

smahdis
25-10-2006, 07:04
با سلام.
من باز هم به مشكل برخورد كردم... من در ابتدا همه پرمشن ها رو 777 كردم ولي وقتي ميخوام كه صفحه اصلي ويبالتين رو باز كنم باز هم هيچي نمياد نه پيغامي نه هيچي! حتي ايرور 404 هم نميده فقط يك صفحه خالي و سفيد اين هم لينك به تالار:
خواهش ميكنم هر كه ميدونه مشكل چي هست كمكم كنه. :sad:
ممنون.

rayanehkhabar
27-10-2006, 20:28
مشکل شما از هاسته.

هاست مجانی به درد نمی خوره. چون بعضی برنامه ها را ساپورت نمی کنه.

soltany
27-10-2006, 22:38
روی یک هاست دیگه نصب کن . مشکل برطرف می شه .