PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز هم اشكال در نصب ويبالتين

smahdis
26-10-2006, 06:20
باور كنيد كه ديگه خسته شدم و كم كم دارم فكر ميكنم اين كار يعني نصب ويبالتين بر روي يك سرور محاله و اونهايي كه تونستند نصب كنند دارن معجزه ميكنند. چون من از همون اول شروع نصب اشكال داشتم تا به الان.
اين بار مشكل اينه كه وقتي ويبالتين رو نصب ميكنم و نصب با موفقيت به اتمام ميرسد ديگه صفحه اصلي و صفحه هاي كنترل و مديريت تالار باز نميشه و فقط صفحه سفيد باقي ميمونه حتي تبليغات هاستي كه من در اونجا ثبت نام كردم هم نمياد فقط و فقط صفحه سفيد. ولي من چنين مشكلاتي رو بر روي لوكال هاست نداشتم و همه چي به خوبي كار ميكرد. آيا براي اجراي ويبالتين به غير از PHP و Mysql چيزي ديگه اي بايد سايت من ساپورت كنه؟

Wisdom
26-10-2006, 08:36
شما بعد از نصب پوشه install رو از روي هاست خودتون پاك كرديد ؟؟؟

لينك صفحه خودتون رو هم قرار ميدادي ضرر نداشت

smahdis
27-10-2006, 06:12
من همانطور كه ويبالتين در اخر نصب به من گفته بود فقط دو فايل Install.php و Init.php رو حذف كردم ولي كار نكرد من باز همانطور كه شما نوشته بوديد گرفتم خود فولدر install رو حذف كردم ولي باز هم هيچي نمياد. عجيب تر از همه اينه كه چرا تبليغات هاستي كه من از اونجا سايتم را گرفتم نمياد!!! اين هم لينك به تالار:
ورود به تالار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rayanehkhabar
27-10-2006, 20:18
هاستتون مجانیه؟
احتمالا مشکل از همینه. هاستهای مجانی یه چیزهایی را ساپورت نمی کنه.

soltany
27-10-2006, 22:35
مشکل از هاستت هست .
یک بار دیگه نصب کن اگر درست نشد هاستت مشکل داره .

smahdis
28-10-2006, 08:03
آره هاستم مجانيه ميشه به من بگين چه چيزهايي رو بايد ساپورت كنه؟ چون من هم به همين شك كردم كه مشكل از سرور ممكنه باشه. اگر لطف كنيد و بگيد چه چيزهايي رو يك هاست بايد ساپورت كنه براي اجراي ويبالتين ممنون ميشم. يك چيز ديگه: آيا براي اجراي ويبالتين بايد حتما از سرور لينوكس استفاده بشه؟ يا نه فرقي نمي كنه؟