PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی در باره ی برنامه مووبیل تایپ !

rasol296
27-10-2006, 22:46
سلام ... اگه میشه به من بگید که مووبیل تایپ چیه ؟
خیلی ممنون... میشه بگید که برنامشو چجور میشه گیر بیارم ؟
مرسی

Omidpsp
28-10-2006, 13:00
خيلي ساده ميگم:
مووبل تايپ يه سيستم مديريت وبلاگش هستش مثل بلاگر، پرشين بلاگ و ميهن بلاگ و.... ولي تفاوت اساسي اون با اين سيستم ها علاوه بر امكانات فوق العاده اينه روي سرور يا هاستينگ شخصي نصب ميشه .
البته يه سايت ايراني(فارسي)هستش كه اين سيستم رو بطور رايگان مثل ميهن بلاگ يا بلاگر در اختبار كاربرانش ميده ولي اصلي ترين مشكلش اينه كه هيچ فضايي به كاربرانش نميده كه پلاگين هاي كاربردي رو نصب كنن.براي كسب اطلاعات بيشتر ميتونيد به اين آدرس بزنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايت سازنده اين سيستم نيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش.
اگه بازم سوالي داشتيد در خدمتم

rasol296
29-10-2006, 01:24
سلام . آقا امید دستت درد نکنه . خیلی ممنون

من چطوری میتونم یه وبلاگ تو کاسپین داشته باشم . دعوت نامه میخاد ؟

ممنون میشم جواب بدین

----------------------------------------------------------------------------------------------

اگه یه روز رفتی و برنگشتی بهت قول نمیدم منتظرت میمونم اما ازت یه خواهش دارم وقتی اومدی یه شاخه گل رو قبرم بزاری

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Omidpsp
30-10-2006, 06:57
والا متاسفانه اين سيستم ثبت نام قبلي حذف شده شما بايد دنبال افرادي بگردي كه تو كاسپين بلاگ وبلاگ دارن و ازشون كد درخواست كني.تو صفحه اول سايت فكر كنم ادرس اون سايت داده شده ميتونيد از مديرانشون درخواست كنيد

salim_a
31-10-2006, 13:37
سایت اصلیش سر بزن اوکی