PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام سیستم مدیریت محتوا بهتر است ؟

siyasiya
15-11-2006, 01:51
دوستان عزیز...
من واقعاً گیج شدم...
این نظرسنجی رو میذارم تا نظر شما رو هم بدونم ...

مرسی
سیمین ی.

rayanehkhabar
18-11-2006, 15:46
جوملا

J A V I D
18-11-2006, 21:07
آخه بستگی داره واسه چه کاری بخواین هر کدومشون مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن من با اکثرشون کار کردم به نظر من e107 با xoops جزو بهترین ها هستن البته xoops صدو هفتو رسما می خوره یه لیوان آبم روش !

rezanix
21-11-2006, 13:43
ببینید شما باید با توجه به سایتون با ید یه سیستمو انتخاب کنید که بیشتر این سیستم ها یه سایت پشتیبانی فارسی داره میتونی به این سایت ها مراجعه کنی

rayanehkhabar
22-11-2006, 17:11
باز هم میگم. جوملا

sardargom
22-11-2006, 17:24
من با مامبو كار كردم..به نظر من زياد هم تعريفي نيست...
ناك خيلي امكانات بهتري داره..
پشتيبانيش هم بهتر از مامبو هست..
ولي خوب مامبو امكانات خاص خودشو داره

Mohsen khan
03-12-2006, 08:06
سلام دوستان

موویبل تایپ چطوره

misam_ok
26-02-2007, 23:27
e107 behtarne bavarnadary ye bar nasbesh kon

Mehran NZ
27-02-2007, 04:35
پس نظر سنجیت کجاست ؟چند تا از اون معروفاش و لیست میکردی بهتر نبود؟اینجوری که نمی شه

mojtaba_6485
27-02-2007, 11:47
شما تا مشخص نکنی چی می خوای بزنی و در چه موردی چه طوری میشه به شما کمک کرد!
حداقل مثلا می گفتی سیستم وبلاگ می خوای یا فوروم می خوای یا cms های معمولی شما اول اینا رو مشخص کن بعد سوالت رو مطرح کن چه سیستمی خوبه

Šepehr
27-02-2007, 12:42
میترا چطوره؟
کسی به طور حرفه ای باهاش کار کرده؟

Mr.Ponics
27-02-2007, 18:42
به نظر من xoops و e107 بهترينند ! البته باز هم ميگم بستگي به نوع كار و زمينه فعاليت سايت شماست ! شما بهتره در مورد سايتتون يكم بيشتر توضيح بديد تا دوستان و من به طور كلي راهنماييتون كنيم !

Šepehr
02-03-2007, 16:20
برای فروشگاه اینترنتی کدوم Cms بهتره؟
یا اصلا Cms تخصصی برای اینکار چیه؟

Tornado2800
09-03-2007, 21:40
میترا چطوره؟
کسی به طور حرفه ای باهاش کار کرده؟
از لحاظ امنیتی مشکل داره

Tornado2800
09-03-2007, 21:41
برای فروشگاه اینترنتی کدوم Cms بهتره؟
یا اصلا Cms تخصصی برای اینکار چیه؟
یه سیستم مخصوص برای این هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کپی رایتش رو نگاه کنید
سرعتم پایینه !

Tornado2800
09-03-2007, 21:42
به نظر من xoops و e107 بهترينند !
بین اینا من e107 انتخاب می کنم
چون همین سال هم توی آمریکا محبوبترین شناخته شده و
اینجکشن هم براش کمتره

Tornado2800
09-03-2007, 21:43
موویبل تایپ چطوره
عالیه !!
سیستم وبلاگه
اگه ! بتونی تغییرش بدی و قالب بسازی

StAtIc
10-03-2007, 19:48
من با مامبو كار كردم..به نظر من زياد هم تعريفي نيست...
ناك خيلي امكانات بهتري داره..
پشتيبانيش هم بهتر از مامبو هست..
ولي خوب مامبو امكانات خاص خودشو داره
ماااااااااااااااااااااااا اااااااا؟!
اصلا فهمیدی چی گفتی؟!
مامبو بدرد نمی خوره؟!اصلا فکر نکنم با هاش کار کرده باشی!
اصلا ناک با مامبو قابل مقایسه نیست!بعدشم کدوم ناک رو میگی بهتره؟
که مامبو پشتیبانی بدی داره؟؟؟؟؟؟؟
واسه فروشگاه هم E-virtu خوبه!که اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایتشه!الان 10 نفر نیاین برزید سرم که اسمش فارسی کامرسه!نه داداش اسمش رو عوض کردیم !به زودی ورژن جدیدش رو با امکانات جدید می دیم بیرون!!!

Mr.Ponics
10-03-2007, 20:17
مابمو از لحاظ قدرت و سادگي هميشه حرف اول رو زده ولي يكم خشك هستش ! البته ميشه گفت يه نوع آچر فرانسه هستش و براي هر نوع سايتي ميشه ازش استفاده كرد !

narsic
19-03-2007, 23:34
ماااااااااااااااااااااااا اااااااا؟!
اصلا فهمیدی چی گفتی؟!
مامبو بدرد نمی خوره؟!اصلا فکر نکنم با هاش کار کرده باشی!
اصلا ناک با مامبو قابل مقایسه نیست!بعدشم کدوم ناک رو میگی بهتره؟
که مامبو پشتیبانی بدی داره؟؟؟؟؟؟؟
واسه فروشگاه هم E-virtu خوبه!که اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایتشه!الان 10 نفر نیاین برزید سرم که اسمش فارسی کامرسه!نه داداش اسمش رو عوض کردیم !به زودی ورژن جدیدش رو با امکانات جدید می دیم بیرون!!!

اصلا با هاش حال نکردم قدرتش خوبه ولی چه فایده وقتی میگیم قالب یا به بهانه کپی رایت دورمون میزنید یا با میل های خصوصی خفمون میکنید .دارم درباره همون فارسی کامرس یا به اصطلاح E-vitrue صحبت میکنم پشتیبانیش هم که در حد منفی 1 قرار داره :41: .
ولی تنها E107 واقعا عالیه کارش که بی نظیره .
قالبم داره کپی رایتی هم برای قالب وجود نداره و نمی خ.اد به خاطر هیچ آموزشی هم و یا مشکلی هم همش التماس کنی :42: . پول هم نمی خواد بدی چه واسه نصبش چه واسه هر چیزه دیگش .
Just E107:12:

Mohsen khan
20-03-2007, 07:41
سلام نارسيك جان
من تا حالا با مامبو كارنكرده بودم
صحبت هات هم جالب بود
يعني گذاشتن يك قالب اين همه دردسر داره براي مامبو
در مورد فارسي كامرسي هم باهات موافقم
توي سايت جديديشون نرخ هاي ويژه !!! رو ببين
نوشته براي نصب برنامه و گذاشتن چند تا محصول كلي پول تقديم كني
مگه گذاشتن محصول هم دردسر و تخصص مي خواد كه آدم اين همه پول بده

اكگر امكان داره در مورد تجربياتت در مورد مامبو بيشتر صحبت كن

rezahasanzadeh
08-04-2007, 13:13
1cms برای asp.net میخوام اگه کسی نسخه مجانی قابل داون لودشو میدونه بگه!!!

Mohsen khan
08-04-2007, 13:20
ورپرس براي هاست ويندوز وجود داره
به سايتش مراجعه كنيد

rayanehkhabar
08-04-2007, 13:31
برنامه هايي مثل زوپس ،‌ نيوك ، E107 و ... اينها چيزهايي هستند كه ميان و سريع هم از رده خارج مي شن. من يادمه يه زماني از مويبل تايپ خيلي صحبت ميشد ولي الان كو؟
مامبو و جوملا برنامه هاي خيلي خوبي هستند كه حالا حالا ها از رده خارج نميشن و ساژورتشون هم عاليه. در ضمن جوملا چندي قبل به عنوان بهترين Cms سال شناخته شده.

mohammad66
19-04-2007, 02:34
برنامه هايي مثل زوپس ،‌ نيوك ، E107 و ... اينها چيزهايي هستند كه ميان و سريع هم از رده خارج مي شن. من يادمه يه زماني از مويبل تايپ خيلي صحبت ميشد ولي الان كو؟
مامبو و جوملا برنامه هاي خيلي خوبي هستند كه حالا حالا ها از رده خارج نميشن و ساژورتشون هم عاليه. در ضمن جوملا چندي قبل به عنوان بهترين Cms سال شناخته شده.
این جوملا فارسی را از کجا میتونم دانلود کنم!

Mohsen khan
19-04-2007, 06:20

PC-PC
22-04-2007, 17:37
مووبل تایپ برای سایتهای شبیه وبلاگ که روزانه update میشن عالیه
من که الان 3 سال فقط mt کار می کنم
موفق باشید

J4vad
29-04-2007, 10:48
با سلام اگر ما رو هم قابل بدونيد يك نظر كلي در مورد سيستم هايي كه در كل تاپيك بحث كرديد بدم

ابتدا بايد بگم مامبو فقط و فقط براي كسي كه مي خواد سايت خبري درست كنه خوبه - امنيت - سادگي - قدرت (سايت خبري)
دوستاني گفتن جوملا اون هم زياد با مامبو تفاوتي ندارد چون هسته اصلي مامبو است

برخي دوستان از Xpoos و e107 خوب اگر واقعا بخوايد با اين ها كار كنيد حداقل بايد كمي تجربه داشته باشيد و كار باهاشون اونقدر ها ساده نيست

دوستي برام خيلي جالب بود كه گفت نيوك خيلي زود از رده خارج ميشه !!! اصلا ميدونيد نيوك چند ساله اومده !!! و مامبو و جوملا چقدر !!! دوست گرامي جا داره اينجا سيستم آجاء نيوك ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو براي شما مثال بزنم كه در بين اين سيستم ها اولين سيستمي است در جهان كه همه فارم هاي معتبر جهاني رو پشتيباني مي كنه كه با اين مثال ميتونيد سيستم نيوك رو به روز ترين سيستم بدونيد كه مامبو و جوملا به فكرشون هم خطور نمي كنه كه فاروم هايي همچون VB و SMF و IPB و Phpbb و UseBB و ... رو ساپورت مي كنه كه باز هم نيوك حرف اول رو ميزنه و بايد بگم دوست عزيز ( سادگي - زيبايي - مديريت آسان - جذب كاربر -ضمائم بيش از حد- پشتيباني قوي- فعاليت در هر زمينه اي كه بگيد ) فقط و فقط با نيوك امكان پذير است

يا حق .

mhadaily
15-05-2007, 01:39
دوستان

کسانی که به کد نویسی و ... آشنایی دارند با یک مرور ساده متوجه خواهند شد که مامبو در حال حاضر به سمت کد های بسیار خوب می رود و آینده ای درخشان در کارنامه دارد

در ضمن پشتیبانی فارسی اون رو هم یادتون نره مامبولرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز که واقعا زحمت می شکن مامبو فارسی ارادئه شده بدون اشکال و با کمترین خطا می باشد و همچنین کاملا در همه ی مواردش فارسی شدهاست .

یاعلی

Tornado2800
15-05-2007, 01:41
در ضمن پشتیبانی فارسی اون رو هم یادتون نره مامبولرن عزیز که واقعا زحمت می شکن مامبو فارسی ارادئه شده بدون اشکال و با کمترین خطا می باشد و همچنین کاملا در همه ی مواردش فارسی شدهاست .
همینجا به همه ی تیم خسته نباشید و تشکر می کنم مخصوصا به محسن فیروزمندان

mhadaily
15-05-2007, 01:46
من هم از شما ممنونم و به همه ی تیم مامبولرن خسته نباشید مگم در ضمن

نمایشگاهی از 25 تا 30 اردیبهشت در نمایشگاه ببن المللی تهران هست که تیم مامبولرن نیز غرفه ای در سالن 9 شماره 22 داره حتما سری بزنید

یاعلی

AliROCK
18-05-2007, 23:10
من میخواستم یه سایت هاست با یه قسمت برای فروش اسکریپت بسازم به نظرتون کدومه این cms ها بهتره

Mohsen khan
19-05-2007, 11:10
سيستم مامبو براي اين كار خيلي عاليه

mhadaily
21-05-2007, 01:12
[QUOTE=AliROCK;1100674]من میخواستم یه سایت هاست با یه قسمت برای فروش اسکریپت بسازم به نظرتون کدومه این cms ها بهتره[/QUOTE

مامبو + virumart فروشگاه اینترنتی مامبو با امکانات بسیار عالی

یاعلی

AliROCK
21-05-2007, 13:17
راستی مامبو نسخه فارسی داره