PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم مدیریت محتوای سایت سازگار با فارسی و مجانی

sia0368
18-11-2006, 20:34
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید سایت من تازه وارد هستم و در مورد طراحی سایت و بروزرسانی آن اطلاعات زیادی ندارم می خواستم اولا بدانم سیستم مدیریت محتوایی مثل vbulletin یا mybb ولی در زمینه طراحی و برپاسازی سایت وجود دارد که بتوانیم امکانات مختلفی را به صورت ویزارد و به آسانی به سایت اضافه کنیم و دوما اگر وجود دارد توضیحات کاملی را در مورد سیستم نحوه استفاده وکلا هرچیز را بگویید و دوباره تاکید می کنم هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و حتی المقدور مجانی باشد و با فارسی سازگار باشد پیشاپیش ممنونم

rezanix
18-11-2006, 20:53
سیستم مای بی برد که خوبه در ضمن رایگان هم هست
به آسانی هم می تونی پلاگین نصب کنی
میتونی به سایت ما یا سایت mybboard.ir یه سر بزنی اگه اطلاعاتی نداری
در هر دو سایت از سیستم ما بی بورد استفاده شده

J A V I D
18-11-2006, 20:56
برنامه مدیریت برای چه منظوری می خواید فورم گالری یا سایت های عمومی برا هر کدوم بخواید هست هم مجانی هم اکثرا فارسی شما بگید در چه ضمینه ای می خواید تا بهتر بتونیم راهنمایی تون کنیم

sia0368
19-11-2006, 09:15
من فقط یه سایت می خواهم که به صورت وبلاگ باشد و من اطلاعات را پست کنم و به تر تیب پست قرار بگیرد وپستهای قبلی آرچیو شوند یه جورایی شبیه سایت پی سی دانلود

torgheh
20-11-2006, 21:02
باید از سیستم های مدیریتی مثل ورد رس و ... استفاده کنید
ولی پی سی داره از موویبل تایپ استفاده می کنه

rezanix
21-11-2006, 13:25
می تونی از نیوک استفاده کنی

J A V I D
22-11-2006, 11:14
اگه فقط مي خوايد مثل وبلاگ باشه ام تي يا همون موبيل تايپ گزينه مناسبي برنامه هايي مانند نيوك ها رو پيشنهاد نمي كنم چون هم حجم زيادي رو اشغال مي كنن و هم كمي سنگين هستن ولي خوب امكانات خوبي در اختيارتون مي ذارن .

بهتره از ام تي استفاده كنيد .

Mohsen khan
03-12-2006, 08:09
موویب تایپ چقدر فضا نیاز داره